Crazy… 75%
Crazy Painters: ŠÍLENOST? (2.3 MB)
Crazy Painters nevypadá kdovíjak úžasně, jeho osobité kouzlo se ale skrývá v nápadu, kterým byl obdařen. V roli natěračského válečku musíte potřít co nejvíce čtverečných metrů. Ovšem ve hře se nachází i soupeři, mající jinou barvu, zato stejný úkol. Porazíte je?
Creative… 72%
Creative Crafting I: KOVEJTE (2.1 MB)
Hráli jste někdy nějakou MMORPG hru a štvalo vás, že při kování předmětů nemůžete ovlivnit jejich výslednou kvalitu? Nejste sami, a tak vznikl tento počin jako zajímavé řešení. Zkuste si zadarmo ukovat zbraň dle svého výběru!
Cloud:… 90%
Cloud: DO NEBE! (40.4 MB)
Obloha. Taky někdy toužíte vznést se a proletět se po ní, mezi krásnými bílými mráčky? Ne? To je ale velká škoda. Tahle stylová hra vám totiž ukáže, jaký je to požitek prolétnout se mezi mraky a užívat si svobodu. Cloud je totiž věc vskutku výjimečná...
Caspers… 62%
Caspers Haunted Christmas: DUCH V AKCI (641 KB)
Casper je ještě kluk. Ne však obyčejný. Místo typického chlapeckého oblečení chodí raději nahý a dokonce umí procházet i stěnami. Casper je totiž duch. Jenže jako jeden z mála má rád lidi a nesnáší, když je ostatní duchové straší. Proto se jim v tom snaží zabránit. Nejedná se ale o nic lehkého.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z