Beans… 10%
Beans & Jar: HRA ROKU 2008 (1.3 MB)
Nad některými životními zkušenostmi věru zůstává rozum stát. Dospělá žena přestrojená za třináctiletého chlapce? Budiž. Šéfové policie kamarádící se s mafiány? Budiž. Ale hra o házení fazolí do kastrolu? To už je snad příliš...
Bechere… 30%
Bechere, nezlob se: BECHEROVKA GAME 07 (5.8 MB)
Člověče, nezlob se rozhodně není jen hra pro děti, pořádá se v ní dokonce mistrovství světa. Nicméně Bechere, nezlob se je pochopitelně zaměřeno spíše na starší publikum, proto si můžete společně s námi zavzpomínat na krásná dětství!
Between… 78%
Between Heaven and Hell: FLASHBACK S PRINCEM (144.7 MB)
Prince of Persia, Another World, Flashback... říkají vám tato magická slova něco? Pokud ano, neváhejte a pokračujte dále ve čtení. A pokud ne? Pokračujte klidně taky, protože hráčská (stejně jako právní) neznalost neomlouvá. Zapomeňte tedy na okolní svět a vrhněte se mezi nebe a peklo!
BallDroppings:… 79%
BallDroppings: HRAVÁ HUDBA (1.2 MB)
Máte hudební sluch a k tomu si rádi hrajete? V tom případě je titul BallDroppings určen přímo vám. Nejenže naplno uplatníte svůj cit pro tóny, ale navíc se dobře pobavíte. Dokážete, že nejste hudební antitalenti?
Box Ghost:… -2%
Box Ghost: DĚKUJEME, ODEJDĚTE (1 MB)
Dnešní hra je živým důkazem toho, že i na Experimental Gameplay se dají najít skutečné perly. Po dlouhé době tu máme zase jednu nepochopitelně nepochopitelnou hru. Troufáte si na ní?
Buggy… 80%
Buggy Puff: VŠUDE SAMÍ MRAVENCI! (6.1 MB)
Napadli váš domov mravenci? Vyzkoušeli jste už všechno a nevíte, jak je dostat pryč? Zkuste fén! Hra Buggy Puff vám ukáže, jak se těchto nezvaných hostů zbavit a věřte, že to bude zábava. Jedná se o vskutku unikátní hru...
Bric-a-Brac:… 40%
Bric-a-Brac: ZHULENÝ ČERVÍK (1.7 MB)
Proč jsou vždy právě ty neotřelé a originální nápady zohyzděny tolik nevkusným technickým zpracováním? Zajímavá myšlenka Bric-a-brac v sobě skrývá skvělou zábavu na pár minut, bohužel kvůli celkové nedotaženosti hry opravdu pouze na oněch pár minut. Přesvědčte se sami.
Bontăgo 80%
Bontăgo (24.1 MB)
Máte chuť zahrát si něco nového? Něco, co tu ještě nebylo? Nebo si jen chcete zkusit postavit domino z kostiček? Splňujete-li alespoň jeden z těchto bodů, máte proč být zvědaví. Nenechte se napínat, klikněte a vrhněte se do světa podobnému tomu z známému Lega!
BMX Tricks… 59%
BMX Tricks 2 (204.8 KB)
Patříte-li mezi početnou skupinu lidí, které lákají víceméně adrenalinové sporty jako je ježdění na kole, pak právě vám dnešní hra přesně padne. Pokračování populárního BMX Tricks je tu v plné parádě, aby dokázal, že i freestyle může být zábavný.
Burger… 81%
Burger Space (272.4 KB)
Předělávky starých klasik jsem vždy miloval. Vyvolávají ve mně vzpomínky na moje počátky s hraním her na videokonzoli, jenž fungovala na jakési plastové kazety. A jednou z mých nejoblíbenějších her byl právě Burger Space. Nedivte se proto, že si na svá bedra beru recenzi na tuto nedávno vydanou hru…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z