Fred 63%
Fred (1.1 MB)
Fred. Na první pohled nevinná žába, která se možná zdá býti mírně plachá. Jenže při bližším zkoumání zjistíte, že se jedná o chrabrého lovce senzací a archeologických nálezů. Zkrátka dobrodružný duch se u něj nezapře. Nyní byl náš zelený přítel vyslán až do dalekého Egypta, kde se to poklady z dob dávno minulých jen hemží. Ráj se ale mnohdy promění na horoucí peklo!
New Line 26%
New Line (2.1 MB)
Ačkoliv žijeme v dobách precisní trojrozměrné grafiky plné extrémně náročných efektů, není na škodu si čas od času "přihnout" trochu té logiky. I když ani NewLine není logikou v pravém slova smyslu, neboť obratnost vašich prstů je zde vcelku kýžená. Tak či onak, v každém případě je skvělá zábava jistě zaručena.
Scratchy 50%
Scratchy (1.8 MB)
Přáli jste si někdy jen tak usednout před mixovací pult a před zraky stovky přihlížejících začít své umění šířit dále po vzoru předních světových DJ-ů? Pokud je vaše odpověď jednoznačně kladná, neměl by vám Scratchy uniknout mezi prsty. Za cíl si totiž bere ono mixování skladeb do patřičného rytmu. Máte-li tedy nějaké to nadání pro muziku nebo se prostě jen chcete dobře pobavit, čtěte dále.
Wilma… 58%
Wilma Tetris (3.1 MB)
Jestliže jste pravidelnými čtenáři serveru FreeHry.cz, pak vám určitě neunikly pozornosti dvě soutěže našich žánrově spřátelených webů, a sice Rychlosoutěž tetris v podání Českých Her a Minisoutěž: lodě, pořádané GameCode. Je jistě patrné, že Wilma Tetris bude mít něco společného se soutěží číslo 1. Ale pozor! Nejedná se o lecjaký řadový tetris, nýbrž o vítěze oné rychlo-soutěže. Prosíme o fanfáry.
Roulette… 47%
Roulette énergie (283.6 KB)
Tak co hazardu-chtiví hráči? Nemůžete na svém kompíku nalézt nějakou novou hazardní hru? Dnes je váš šťastný den. Dnes vám přinášíme hru Roulette énergie. Ruleta se díky francouzským vývojářům z týmu Imotion Interactif dostává na naše obrazovky. I když se nejedná o věruhodnou simulace, pro testery svého štěstí se jedná o dobrou věcičku.
Squeek 6%
Squeek (78.6 KB)
Rod chovatelských her odstartovalo Tamagochi a pro jejich popularitu se vývojáři pokoušeli něco podobného vytvořit pro osobní počítače. Hezky na obrazovce si vypiplat snad každé organické stvoření, bez nákladů na žrádlo, bez módu "pohřbení na zahradě", bez smradu, prostě bez jakýchkoliv normálních životních rizik. Dneska si, dámy a pánové, budete moc vyzkoušet, jak chovat prapodivnou (možná pro někoho roztomilou) potvoru jménem Squeek.
Tsunami… 89%
Tsunami 2010 (114.7 KB)
Přáli jste si někdy zažít vodní vlnu tsunami? Jistě ne. Ale ani tady ji nezažijete, jak by se mohlo podle názvu zdát. Dnešní hra -Tsunami 2010- se nese v duchu futuristické střílečky budoucnosti. Chcete vidět, jak budou vypadat hry za sedm let? Pak čtěte dál…
Race Bet 16%
Race Bet (33.1 KB)
Sázíte na všechno možné? Sázecí simulace se na obrazovkách našich monitorů málo vidí. Jistě očekáváte, že hra Race Bet nese tento námět. Tentokrát se jedná o sázení na závody zvířat. Na vašich znalostech encyklopedií nyní nezáleží, jelikož generovaná rychlost zvířat je náhodná. Tak co? Vsadíte si na krávu, nebo na kachnu? Vyhraje pes, ryba, či hvězdice?
Rotostick 32%
Rotostick (1.5 MB)
Dnes pro vás máme opravdu netradiční gamesku s názvem Rotostick. Budete v ní ovládat jakousi plošinku, která trochu připomíná jezdící plošku v Arkanoidu. Tato ploška se bude neustále otáčet o tři sta šedesát stupňů. Máte za úkol ji protlačit různými cestičkami mezi stěnami tak, aby se v žádném případě nedotkla okolního prostředí. Zajímavé ne? Čtěte dále...
WinKec 80%
WinKec (269.3 KB)
Na internetu se vyskytl nejeden pokec s počítačem. My vám přinášíme WinKec, který stojí za zkoušku. WinKec nemá nějakou zásadní novinku. Prostě obyčejný pokec, ale obsahuje pár užitečných funkcí.
Puchi 52%
Puchi (876.5 KB)
Tentokrát pro vás máme jednu velmi zajímavou arkádu. Budete v kůži malého človíčka procházet úžasným světem. Hra nabízí spoustu kol a neuvěřitelné lokace. Jedinou nevýhodou je jazyk, kterým je hra naprogramovaná, je totiž v japonštině a to se bohužel promítne i ve hře. Ale nepředbíhejme, více se dočtete v naší recenzi...
Pokyd 69%
Pokyd (309.2 KB)
Už je to přes rok, co vyšla tato verze Pokydu. To ale nevadí. Pokyd je známý kecající program v Dosu, který mimo jiné obsahuje i spoustu pluginů. A právě jemu jsme věnovali dnešní recenzi. Pokud se nudíte a nemáte s kým pokecat, určitě si přečtěte následující článek a třeba tu nudu trochu zabijete...;)
Kima 45%
Kima (512 KB)
Dnes pro vás máme jednu gamesku, která je z asijského kontinentu a je jedna z mála, která používá angličtinu. Patří tak mezi ty, které se vůbec dají hrát a nemusíte luštit jakési podivné znaky čínského písma, které mnohdy ani váš počítač nedokáže zobrazit. Proto si nenechte hru Kima ujít a přečtěte si podrobnější informace v naší recenzi...
The Candy… 55%
The Candy Kid 2 (1.9 MB)
Opravdu kvalitních arkádových skákaček není mnoho. Jednu takovou klasickou plošinovku jsme si připravili právě tentokrát. Jmenuje se Candy Kid 2 a určitě se u ní náramně pobavíte. Nemá sice moc kol, ale i tak nabízí slušné pobavení na pár volných chvilek. Neváhejte a stahujte! Více informace najdete zde v našem článku...
Rettet… 65%
Rettet Die Kühe (1.9 MB)
Jistě někteří z vás znají známou německou firmu Phenomedia AG, která vytvořila dílka jako například Moorhuhn. Většinou se specializují na reklamní hry na produkty či samotné firmy. A jednou takovou gameskou je i dnešní Rettet Die Kühe. Budete mít na starost uhlídat krávy, které jsou přitahovány silnou mimozemskou silou. Pomozte farmáři dobytek ochránit před ufouny a čtěte dále...
Burger… 81%
Burger Space (272.4 KB)
Předělávky starých klasik jsem vždy miloval. Vyvolávají ve mně vzpomínky na moje počátky s hraním her na videokonzoli, jenž fungovala na jakési plastové kazety. A jednou z mých nejoblíbenějších her byl právě Burger Space. Nedivte se proto, že si na svá bedra beru recenzi na tuto nedávno vydanou hru…
Kecal 80%
Kecal (1.5 MB)
Pokec s počítačem se objevil nejeden. Jen málo z nich bylo ve Windows. Kecal právě patří k těm ve Windows. Kecal navíc obsahuje pluginy, jako adresář, výpočet doby stahování a světové časy. Kecal je dost užitečný program.
Útěk… 48%
Útěk z labyrintu (403.5 KB)
Pokud vám nevadí primitivní hry, určitě se podívejte na tento kousek nazvaný Útěk z labyrintu. Hra vypadá jako předělávka hry z mobilních telefonů. Pohybujete se v 3D prostředí tvořeném zdmi a s pomocí mapy se snažíte co nejrychleji nalézt východ z bludiště. Ve hře je celkem osm kol, ale můžete si vytvořit i další bludiště.
WinFast 55%
WinFast (461.4 KB)
Spíše jako výjimku jsme si dnes dovolili pro vás přichystat dnešní program od týmu PodVlivem, který by vám možná pomohl řešit mnohé problémy ve Windowsu a rychleji vyvolávat žádané funkce pro změnu různých nastavení. Máte-li tedy chuť zpříjemnit zefektivnit práci v tomto operačním systému, možná vám tento program padne do noty.
Death 60%
Death (919.6 KB)
Jak sám autor napsal, Death není hra, ale interaktivní umění. Pod tímto pojmem si asi každý z vás představí něco jiného. Není tu žádný cíl, jen se procházíte jakousi imaginární 3D galerií smrti, ve které si můžete prohlížet různé lebky, šavle, rakve a jiné děsivé věci. Chcete-li se i vy připojit k naší prohlídce, prosím, račte vstoupit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z