Omega… 80%
Omega Void: JAK JSTE ZRUČNÍ? (1.2 MB)
Jak zruční jste v ovládání cursoru myši? Omega Void vsází na velice jednoduché provedení a chytlavou hratelnost. Uchytněte svého oře a projděte desítkou speciálně navržených levelů. Za zábavnost vám ručím.
Projekt… 40%
Projekt Vrabec: VYFOŤTE VRABCE (735.2 KB)
Žijete v přírodě nebo alespoň v její blízkosti? A dokážete rozpoznat druhy ptactva, které se v ní vyskytují? Ověřte si své znalosti a osvěžte paměť pomocí této, do jisté míry poučné, byť jinak velice jednoduché, hry. Ale rychle, ať vám nějaký ten ptáček neuletí...
Buggy… 80%
Buggy Puff: VŠUDE SAMÍ MRAVENCI! (6.1 MB)
Napadli váš domov mravenci? Vyzkoušeli jste už všechno a nevíte, jak je dostat pryč? Zkuste fén! Hra Buggy Puff vám ukáže, jak se těchto nezvaných hostů zbavit a věřte, že to bude zábava. Jedná se o vskutku unikátní hru...
Cloud:… 90%
Cloud: DO NEBE! (40.4 MB)
Obloha. Taky někdy toužíte vznést se a proletět se po ní, mezi krásnými bílými mráčky? Ne? To je ale velká škoda. Tahle stylová hra vám totiž ukáže, jaký je to požitek prolétnout se mezi mraky a užívat si svobodu. Cloud je totiž věc vskutku výjimečná...
Caspers… 62%
Caspers Haunted Christmas: DUCH V AKCI (641 KB)
Casper je ještě kluk. Ne však obyčejný. Místo typického chlapeckého oblečení chodí raději nahý a dokonce umí procházet i stěnami. Casper je totiž duch. Jenže jako jeden z mála má rád lidi a nesnáší, když je ostatní duchové straší. Proto se jim v tom snaží zabránit. Nejedná se ale o nic lehkého.
3D Primeleon:… 50%
3D Primeleon: ZHULENECKÉ MINCE (5 MB)
Máte rádi hippies barvičky a malé pohyblivé krychličky? Ujíždíte si na psychadelických záležitostech podobných stavům na LSD? Sbíráte ze země ztracené desetikoruny? Pak se těšte na dnešní hru se zajímavým námětem, jednoduchým ovládáním a dobrou hratelností. Primární lev v 3D čeká jen na vás!
Attack… 65%
Attack Tweety Zombies: CHUDÁK KOČIČKA (692.2 KB)
Znáte žluťoučkého kanárka Tweetyho a mlsnou kočičku se jménem Sylvester, která opeřence neustále pronásleduje na každičkém kroku? Ano? Fajn, jsme rádi, že vám to něco říká. Teď se ale trochu prohodí role! Tweety bude pěkně papat kočičku. Ach jo, chudák Sylvester...
Bric-a-Brac:… 40%
Bric-a-Brac: ZHULENÝ ČERVÍK (1.7 MB)
Proč jsou vždy právě ty neotřelé a originální nápady zohyzděny tolik nevkusným technickým zpracováním? Zajímavá myšlenka Bric-a-brac v sobě skrývá skvělou zábavu na pár minut, bohužel kvůli celkové nedotaženosti hry opravdu pouze na oněch pár minut. Přesvědčte se sami.
Super… 5%
Super Ball: ZVLÁŠTNÍ KLIKAČKA (1.3 MB)
A teď na vás čeká něco tak zvláštního, až to bere dech (he?). Nečekejte realistickou simulaci amerického fotbalu, místo toho se připravte na brutální klikačku. Vaše smysly zavaří informacemi nervové kanály a nebudete vůbec nic stíhat. Skvělá věc (jen) na trénování postřehu.
The Mollusc:… 69%
The Mollusc: ZAJÍMAVÁ HRA (2.1 MB)
Namodralý měkýšek, ne nepodobný amputované spermii, se vydává na strastiplnou pouť plnou nebezpečenství a překážek. Co je na jejím konci už budete muset objevit sami, a i když to asi nebude vajíčko, zábavy si užijete víc než dost. Jděte do toho!
Glace:… 90%
Glace: PARÁDA (5.1 MB)
Každý jste za svůj život zajisté viděli velkou spoustu kapek, tak proč by vás měla právě tato zajímat? Asi proto, že oplývá zvláštní energií, která ji žene do různých záslužných úkolů. Ty má plnit nejen pro sebe, ale i pro své přátele. To vše v krásném 2D prostředí a s příjemnou hudbou!
Bontăgo 80%
Bontăgo (24.1 MB)
Máte chuť zahrát si něco nového? Něco, co tu ještě nebylo? Nebo si jen chcete zkusit postavit domino z kostiček? Splňujete-li alespoň jeden z těchto bodů, máte proč být zvědaví. Nenechte se napínat, klikněte a vrhněte se do světa podobnému tomu z známému Lega!
AntiAmerika 35%
AntiAmerika (70.7 KB)
Máte pocit že náš stát je utlačován? Máte pocit, že naše země je "pod vlivem"? A myslíte si že na vině je Amerika? Tak či onak, rozhodně klikněte a shlédněte mínění českého nezávislého týmu, zabývajícího se právě tímto problémem. Pryč s desítkami hvězdiček a hamburgery!
Ragdoll… 80%
Ragdoll Matrix: Reloaded (18.6 MB)
Před časem jsme uvedli recenzi na zajímavě pojatou hru Ragdoll Matrix, kde jste se vyhýbali poletujícím kulkám. Nedávno vyšlo pokračování tohoto dílka s podnázvem Reloaded. Titul prošel mnoha změnami povětšinou po technické stránce. Zase o kousek blíž kultovnímu Matrixu!
Rollminator 40%
Rollminator (649.2 KB)
Máte zájem o zkoušku vašich reflexů na 3D dráze, která je navíc plná překážek a pastí? Pokud ano, jste tu rozhodně správně a čtěte dále. Jestliže odpovíte ne, čtěte dále také a zjistíte, co hrůzného se vám může při hraní stát.
Onslaught 80%
Onslaught (2.8 MB)
„Střílej, střílej, poslechni svého pána!“ Dnešní roli pána hraje život jako takový a vy máte plné ruce práce s jeho bráněním. Jste osamělý voják s kulometem v rukou, sám proti velké vojenské převaze. Prostřílejte se až ke svobodě!
Noctis… 70%
Noctis IV (1.3 MB)
„Simulace vesmíru snů.“ Jak by se vám líbilo cestovat v jedné hranaté lodi po nekonečných vodách černého moře plného hvězd? Můžete navštívit každou planetu, každý měsíc a podívat se na úsvit rudého obra i bílého trpaslíka. Nebo můžete jen tak vychutnávat svobodu nekonečna.
BMX Tricks… 59%
BMX Tricks 2 (204.8 KB)
Patříte-li mezi početnou skupinu lidí, které lákají víceméně adrenalinové sporty jako je ježdění na kole, pak právě vám dnešní hra přesně padne. Pokračování populárního BMX Tricks je tu v plné parádě, aby dokázal, že i freestyle může být zábavný.
Visual… 69%
Visual Pinball (4.1 MB)
Pinball. Někteří tvrdí, že je to hra ryze hospodská, někteří naopak tvrdí, že jí propadají pouze gembleři. Dokonce jsem slyšel i názor, že pinballem holdují jen ti největší herní gurmáni. Kde se skrývá pravda, to opravdu nevím. Jediné, co vím je, že jeden takový pinball vám nyní nabízíme. Avšak nabízí i některé nové prvky. Jaké? Nechte se překvapit.
Rumbeard… 49%
Rumbeard the pirate (3.6 MB)
Rumbeard the pirate, jak líbezně zní ten název. V této hře se postavíte do role kapitána pirátské lodi a váš úděl bude nad slunce jasný. Loupit, okrádat, napadat. Čím více lodí přepadnete, tím větší budete mít respekt. A co by to přeci bylo za kapitána bez velikého respektu?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z