Delivery… 40%
Delivery King: ROZVÁŽEJTE JÍDLO (8.8 MB)
Víte jak je zábavné rozvážet jídlo a pití přímo k lidem domů? Že jste to ještě nikdy nedělali? Proto rychle stahujte Delivery King, ať o tuto možnost nepřijdete!
Seterra… 50%
Seterra - Learn Geography: ZNÁTE MAPU? (778.2 KB)
Znáte mapu? Ne, Amerika opravdu není na Severním pólu a do Afriky se nevyplatí jezdit na Číňanky. Možná proto by bylo vhodné zkusit právě nabízený titul. Seterra - Learn Geography totiž vyzkouší vaší paměť, a to především co se světově známých měst týče.
Air Typer:… 65%
Air Typer: HLAVNĚ RYCHLE (2.4 MB)
Myslíte si, že umíte rychle psát? Inu, ověřte své – prý – hbité prsty v následující hře. Zhostíte se v ní malého roztomilého letadla, jehož jediným úkolem je doletět do cíle, přičemž mezitím musí „ničit“ okolní létající objekty. To bude zase den.
Between… 78%
Between Heaven and Hell: FLASHBACK S PRINCEM (144.7 MB)
Prince of Persia, Another World, Flashback... říkají vám tato magická slova něco? Pokud ano, neváhejte a pokračujte dále ve čtení. A pokud ne? Pokračujte klidně taky, protože hráčská (stejně jako právní) neznalost neomlouvá. Zapomeňte tedy na okolní svět a vrhněte se mezi nebe a peklo!
Slicing… 78%
Slicing Apples: ŘEZÁNÍ JABLEK (1.5 MB)
Říkáte si, že už jsme tu dlouho neměli žádnou "klasickou" hru z Experimental Gameplay? Inu, my si říkali to samé, a tak jsme pro vás vybrali jeden opravdu experimentální kousek - pomocí kurzoru budete odolávat gravitaci a zároveń řezat jablka. Tak do toho!
YAP!:… 40%
YAP!: Yet Another Pong! (819.2 KB)
Nedoufejte. Jak již napovídá název, máme tu další hru na téma: Odraž míček! Opět jste tedy nebyli najmutí k záchraně světa, ani Vám nikdo nedal luxusní auto na akční závody. Ale pokud snad někdo z vás rád relaxuje u naprosto hypnotizující hry, pak vzhůru do čtení.
Plus or… 85%
Plus or Minus: PLUS NEBO MÍNUS (6.3 MB)
Pamatujete se ještě na základy fyziky? Ne? V tom případě si před hraním Plus or Minus znovu otevřete učebnici, nabyté znalosti dnes opravdu zúročíte. Do vašich rukou se dostane magnet, který na základě správného nasměrování pólů musí přitáhnout správné částice.
Foolish… 20%
Foolish Pub: FRRR PLESK (2.9 MB)
Chodíte často do hospody a vadí vám, že jste v ní doposud nezažili žádné dobrodružství či událost, která by vyšponovala vaše nervy a reflexy k prasknutí? V tom případě by pro vás hra Foolish Pub mohla být to pravé. Neváhejte a zkuste si ji!
Dynamite… 67%
Dynamite Bomb: DYNAMITOVÝ BOB (6.3 MB)
Narodil se jednou jeden nepoučitelný chlapeček, který si nenechal vtlouct do hlavy, že styk se zapáleným dynamitem škodí zdraví. Proto byl do opatřování svěřen vám. Jedině vy můžete zneškodnit všechny před ním stojící výbušniny. Na nic nečekejte a běžte mu pomoci!
Sand Trap:… 75%
Sand Trap: PÍSEČNÍ ČERVI (2.9 MB)
Většina z vás pravděpodobně četla román od Franka Herberta s prozaickým názvem Duna. Tato kniha nejenže zachycuje boje mezi vznešenými Atreidy a proradnými Harkonneny, ale také snahu přežít v nehostinném prostředí plném písečných červů. Právě před těmito červy dnes budete utíkat, závisí na tom váš život!
Particle… 68%
Particle War: SOUBOJ ČÁSTIC (770 KB)
Slovo částice ve mně vyvolává nepříjemné svrbění a má mysl okamžitě přejde do hodin chemie. Hra Particle War mi naštěstí tento šok nezpůsobila, neboť s přírodními vědami nemá zhola nic společného. Čeká vás jen akce bez dlouhého přemýšlení - troufnete si?
Crazy… 75%
Crazy Painters: ŠÍLENOST? (2.3 MB)
Crazy Painters nevypadá kdovíjak úžasně, jeho osobité kouzlo se ale skrývá v nápadu, kterým byl obdařen. V roli natěračského válečku musíte potřít co nejvíce čtverečných metrů. Ovšem ve hře se nachází i soupeři, mající jinou barvu, zato stejný úkol. Porazíte je?
Isotope… 81%
Isotope 2: KRESLÍCÍ HŘÍČKA (1.6 MB)
A máme tu zas jednu nekonečnou hru. Takovou, kterou můžete hrát až do aleluja. Ovšem většina takovýchto her velmi brzy omrzí. Je na tom Isotope 2, pocházející z dílny autora her Hovercrafty a Moonlumber, lépe?
BallDroppings:… 79%
BallDroppings: HRAVÁ HUDBA (1.2 MB)
Máte hudební sluch a k tomu si rádi hrajete? V tom případě je titul BallDroppings určen přímo vám. Nejenže naplno uplatníte svůj cit pro tóny, ale navíc se dobře pobavíte. Dokážete, že nejste hudební antitalenti?
Box Ghost:… -2%
Box Ghost: DĚKUJEME, ODEJDĚTE (1 MB)
Dnešní hra je živým důkazem toho, že i na Experimental Gameplay se dají najít skutečné perly. Po dlouhé době tu máme zase jednu nepochopitelně nepochopitelnou hru. Troufáte si na ní?
Swallows:… 73%
Swallows: VLAŠTOVKY V AKCI (1.6 MB)
Napadlo vás někdy, že by vlaštovka dokázala unést celý kokosový ořech? Ve Swallows je to možné. Co možné, dokonce nutné! Čeká vás nelehký úkol. Jaký? To zjistíte v naší recenzi. Dlouho tedy neotálejte a pořádně se našim rambo-štovkám podívejte na pérka.
Moonlumber:… 63%
Moonlumber: LES NA MĚSÍCI (1.7 MB)
Že na měsíci lesy nerostou? Autor dnešní hry to zřejmě nevěděl, a tak vznikl tento počin, ve kterém budete vyrvávat stromy z měsíčního povrchu a vyhazovat je vysoko do vzduchu. Připoutejte se, prosím!
Homework… 87%
Homework Junkie The Ink Oppression: ČMÁR (6 MB)
Nudíte se často ve škole? Malujete si na papír různé blbůstky jako panáčky, domečky a oběšence? V tom případě nesmíte minout hru Homework Junkie. Zde uvidíte výtvory z vašich školních lavic v pohybu. Neváhejte a okuste!
Sentinella:… 76%
Sentinella: BRAŇTE LIDSKOU RASU (1.7 MB)
V dnešní hře budete opět bránit ubohé lidi proti zlým mimozemšťanům. Všechny vetřelce musíte anihilovat, a tím lidskou rasu zachránit. Pokud jste se tedy tohoto tématu ještě nepřejedli, tak si Sentinella zkuste, třeba vás bude bavit.
Creative… 72%
Creative Crafting I: KOVEJTE (2.1 MB)
Hráli jste někdy nějakou MMORPG hru a štvalo vás, že při kování předmětů nemůžete ovlivnit jejich výslednou kvalitu? Nejste sami, a tak vznikl tento počin jako zajímavé řešení. Zkuste si zadarmo ukovat zbraň dle svého výběru!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z