Perpetual… 60%
Perpetual Run 2 - šupem dolů (5 MB)
Je to na draka, když se pod vámi protrhne zem a letíte stovky metrů neznámo kam. A co pak, když se po hranách nacházejí bodáky a prohlubně, a tak si jednoduše ublížíte na zdraví? Vyzkoušejte si to!
Osmisměrky… 65%
Osmisměrky - ..nace, ..dinace, ordinace! (2.8 MB)
Digitalizace již dostihla i křížovky. Nejen televizní program, knihy nebo denní tisk si tak dnes můžete spustit na vašem počítači. Nehledejte už nic u dědy, stáhněte si Osmisměrky a luštěte!
Ausgeschnackt… 60%
Ausgeschnackt - bzzzzz, prásk! (15 MB)
Vytáhněte bouchačky, slepice už čekají na pořádný výprask. Cože?! Místo slepic jsou tu komáři? Místo brokovnice repelent? Co to má znamenat? No jasně, další z německých "moorhuhn" her, tentokrát Ausgeschnackt .
Darkfate… 80%
Darkfate - bylo nebylo (10 MB)
Jaké to asi je, když se objevíte na neznámém místě a vůbec netušíte, jak jste se tam dostali? Něco podobného se stalo i vědeckému pracovníkovi Chrisu Freemanovi v této originální hříčce. Také jste zvědaví, jak vše dopadne?
Golems… 70%
Golems - Garry´s mod pro každého (11 MB)
Chtěli jste si někdy sestavit vlastní stroj, ale nevěděli jste jak na to? Tak právě pro vás může být tato (ne)hra, kde si můžete jednoduše sestrojit téměř vše, co vás napadne. Od rakety až po obřího bojového mecha.
The Euchmich… 80%
The Euchmich Legacy - pirátská legenda (13.8 MB)
Ovládnutí světa patří zřejmě k nejobtížnějším cílům vůbec. Jelikož je ale ve hrách všechno obvykle jednodušší, měla by vám k tomu stačit stará dřevěná kocábka, pár dělových koulí a vzpomínka na dědečka, jednoho z nejslavnějších pirátů všech dob. Připraveni? Dobrodružství čeká za dveřmi!
PIX Frogger… 30%
PIX Frogger - žabovražedná dálnice (2.8 MB)
Vžijte se do role jedné ze čtyř žab a pokuste se dostat skrz frekventovanou dálnici hezky zpět do svého rybníčku, v španělské předělávce dnes již kultovní hříčky Frogger. Nejenom auta vám budou stát v cestě za vaším cílem, ale i rivalita ostatních žabích protivníků.
New Castlevania… 70%
New Castlevania 2 – s bičem na Drákulu (179 MB)
Čerstvá hra nadějného českého vývojáře právě opouští naše chamtivé ruce recenzentské, aby si našla cestu k vám dychtivým hráčům a ukázala, že Castlevania ještě zdaleka nepatří do starého železa.
New Castlevania… 65%
New Castlevania - flashback (43 MB)
Před několika málo dny konečně spatřil světlo světa dlouho očekávaný titul New Castlevania 2. Pakliže jste však ještě neměli tu čest s prvním dílem, dnes máte skvělou příležitost na seznámení.
UltraStar… 90%
UltraStar Deluxe - lepší než zpívánky (21 MB)
Vžít se do role pěvecké hvězdy je od nynějška možné i na PC, a dokonce úplně zadarmo! Nepropásněte tedy tuto jedinečnou možnost, jak si vytříbit své vokální dovednosti!
Beans… 10%
Beans & Jar: HRA ROKU 2008 (1.3 MB)
Nad některými životními zkušenostmi věru zůstává rozum stát. Dospělá žena přestrojená za třináctiletého chlapce? Budiž. Šéfové policie kamarádící se s mafiány? Budiž. Ale hra o házení fazolí do kastrolu? To už je snad příliš...
Bechere… 30%
Bechere, nezlob se: BECHEROVKA GAME 07 (5.8 MB)
Člověče, nezlob se rozhodně není jen hra pro děti, pořádá se v ní dokonce mistrovství světa. Nicméně Bechere, nezlob se je pochopitelně zaměřeno spíše na starší publikum, proto si můžete společně s námi zavzpomínat na krásná dětství!
Gem Ball:… 75%
Gem Ball: EGYPTSKÝ ARKANOID (13 MB)
Kdo nezná Arkanoid, ať zvedne ruku. A že vás už jeho milionté klony nebaví? Není se čemu divit. Avšak na poli volně šiřitelných her se nyní objevil nový a nutno dodat, že zábavný kousek. Zavede vás až do země bájných faraónů, do vyprahlého Egypta s celou řadou překvapení. Odmítnete?
Town Hall… 65%
Town Hall Toaster: MŇAM, MŇAM (2.5 MB)
Máte rádi křupavé, zlatavé a chutné toasty? Potom si rozhodně nesmíte nechat ujít zvláštnost s názvem Town Hall Toaster. Věděli jste snad někdy, že za pomocí budovy radnice lze připravit ty největší a nejchutnější z největších a nejchutnějších?
Evolites:… 70%
Evolites: SVĚT MIKROORGANISMŮ (4 MB)
Milujete-li biologii či genetiku a zabýváte se evolucí, je tato specifická hra určená právě vám. Necháte si ujít simulátor života všemožných mikroorganismů? Tak popadněte potřebné náčiní a pojďte bádat!
SM Word:… 55%
SM Word: KŘIČÍME, KŘIČÍME A KŘIČÍME (750 KB)
Klasický textový editor Word není zrovna vhodný pro vyhledávání zábavy. Pokud k němu ale přidáte mikrofon, s jehož pomocí budeme odhánět toliko dotěrná vyskakovací okna, vyjde nám originální titul s názvem SM Word.
Mario… 60%
Mario The Mathematician: ZÁBAVNÉ POČTY (2 MB)
Stalo se vám někdy, že by vaše sedmileté dítko zálibně koukalo na počítač? A vy byste mu rádi pustili nějakou hru, ale bojíte se, že Lula 3D a Doom 3 nejsou ten nejlepší výběr? Možná mu uděláte radost freewarovkou Mario The Mathematician, která zábavnou formou procvičuje počty. Tak do toho!
Fasádníci:… 45%
Fasádníci: OPRAVTE SI DŮM (2 MB)
Již po generace si lidstvo předává poznatek, že mráz a chlad sám o sobě jsou pěkní prevíti. A dvojnásob to platí ve stavebnictví. Když přitom navíc přijde nečekaně zima, to má potom fasádník pěkný fofr s pokládáním polystyrenu. Nevěříte? Věřte!
Painter:… 55%
Painter: AŤ VÁS NECHYTÍ (2.1 MB)
Jednoduchý princip a spousta zábavy, o tom je dnešní hra. Stanete se kreslířem čar pronásledovaným rychlým velkým zlem. Vašim úkolem bude dokončit jeden obrazec na chodníku světa. Zvládnete to, nebo propadnete do zapomnění?
NovaWare:… 80%
NovaWare: Clicked: RYCHLE A JEŠTĚ RYCHLEJI! (3 MB)
Máte rádi experimenty? V tom případě byste si neměli nechat ujít právě nabízený počin, jenž se mimo jiné řadí mezi takzvané rychlovky. Tato kombinace totiž nedopadla vůbec špatně. Nevěříte? Pak čtěte dále.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z