Team Fortess… 100%
Team Fortess 2 - Král online FPS zdarma! (2.1 GB)
Neděláme si legraci, ani jsme nezačali dávat na web warez. Američtí vývojáři ze studia VALVe skutečně uvolnili svůj titul Team Fortress 2 ke stažení a hraní zdarma bez jakýchkoliv omezení a navždy. Ponořte se do víru bojů, které si ještě v placené době vysloužily novinářské Metascore 92 a hráčské dokonce 95.
The Hunter… 80%
The Hunter - do lesa na lov (444 MB)
Klobouk s mývalím ohonem, kanady, opráskaná vzduchovka a věčně kňučící jezevčík. Podívejme se do života myslivce, jež si všechny své trofeje vesele vystavuje v pokojíku a pravidelně leští parohy jelena dvanácteráka. Online hra The Hunter vám podobný zážitek nabízí, a to zcela zdarma.
Thang… 55%
Thang global: LOV ZAČÍNÁ (143 MB)
Kdysi klidná země Om Lit Praga je zahalena temnotou. To, co lidem dříve pomáhalo, nyní stojí proti nim v boji na život a na smrt. Ze starobylých kmenů vyvstávají hrdinové, aby zahnali temnotu zpět tam, kam patří. Thang global je hra zasazená do Thajské mitologie. Je však stejně tak kořeněná, jako vyhlášené thajské pochoutky? Pokusíme se na to přijít v následující recenzi.
Total… 55%
Total Influence: FREEWAROVÝ FALLOUT TACTICS! (4.2 MB)
Jako první v České republice vám dnes přinášíme první dojmy na zbrusu novou ruskou řežbu TI Online. Co všechno se pod touto zvučnou zkratkou skrývá? Příznivci Falloutu jásejte – Total Influence je zde! PS: Klient ke stažení včetně ČEŠTINY uvnitř!
Trackmania… 1%
Trackmania Nations: NÁŘEZOVÉ ZÁVODY (1 MB)
Stovky různých tratí. Zběsilá jízda v dvousetkilometrové rychlosti. Tisíce soupeřů z celého světa! Nebo také dvěma slovy: Trackmania Nations. Nové pokračování známé arkádové série neztratilo nic z báječnosti svých předchůdců; snad kromě ceny - je totiž k dispozici zcela zdarma.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z