Pirates… 94%
Pirates of the Burning Sea – bacha na mořskou nemoc (2.1 GB)
Připravte si rapír, pistoli, loď a vyražte bojovat proti nástrahám moře s lebkou a zkříženými hnáty. Nebo se snad přidáte na stranu pirátů? Ať tak, či tak, určitě si užijete spoustu zábavy!
Project… 70%
Project Torque - závodní MMO (994 MB)
Už vás omrzela Trackmania? Torque znamená v překladu "točivý moment", a ten v této hře rozhodně postrádat nebudete. Nažhavte internetová připojení, nové závodní MMO už se k vám řítí!
Project… 95%
Project Powder - na prkno! (527 MB)
Dramatické scénáře, kdy nepoučitelné lidstvo naprosto zdevastuje matičku Zemi globálním oteplováním nejsou ničím novým. Avšak i skrze toto na první pohled naprosto probranou tematiku lze vymyslet něco originálního. Například Project Powder. Čtěte první českou recenzi!
Postal… 90%
Postal 2: Share the Pain multiplayer – domácí zabijačka zdarma (598 MB)
Postal Dude. V podstatě nemá rád lidi, kočky, slony, polotučné mléko, vánoční stromečky, autogramy, parkoviště, knihovny, protesty proti násilným počítačovým hrám a blbou otázku: „zabít či nezabít?“
Perfect… 91%
Perfect World: VÝPRAVA DO ŘÍŠE POHÁDEK (2.1 GB)
Na poli freewarových MMORPG se vynořují stále nové a nové kousky, které se snaží přijít s něčím originálním. Společnost Perfect World se tedy chopila žezla a vypustila do světa dravých hráčů stejnojmennou japonskou onlinovku Perfect World. Přestože již vydali díl druhý, ten první nás oslovil až nyní a proto se mu společně podíváme na zoubek.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z