DDO: Eberron… 80%
DDO: Eberron Unlimited - skvělé MMO za hubičku! (2.1 GB)
Smršť komerčních her uvolněných jako freeware nekončí, ba naopak se rozrůstá o nového člena - Dungeons & Dragons Online.
Dungeon… 75%
Dungeon Party - honička za pokladem (497 MB)
Kvalitně zpracovaná, freewarová, onlinová hra, spatřila světlo světa díky bývalým pracovníkům Ubisoftu. Přívlastků už bylo dost, nastal čas podívat se, jak na tom Dungeon Party vlastně je, což uděláme v následující recenzi.
Deliantra… 70%
Deliantra - Jen pro odvážné (15 MB)
V záchvěvu poslední smrtelné křeče barbar Mudan chopí svou sekyru, aby naposledy pohlédnul tváří tvář tomu ostří, té bezcitnosti, jež doprovázela jeho život. „Měl jsem tě nechat v truhle, teď mi tě vemou…“ vydechne naposledy a zemře jako hrdina.
Dofus:… 97%
Dofus: 2D BOMBA (153.6 MB)
Už vás unavují všechny ty přeplácané onlinovky? Pokud zastáváte názor, že v jednoduchosti je síla, Dofus je tu právě pro vás. Pohodlně se usaďte, neboť jakmile zapnete tuhle hru, rozlučte se na delší čas s vnějším světem.
Drift… 85%
Drift City: AUTA, AUTA, AUTÍČKA (709 MB)
Takřka nekonečné možnosti nabízí nová online hra pro opravdové motoristické labužníky s názvem Drift City. Již teď se můžete těšit na rozsáhlý svět s řadou zajímavých úkolů a možností vylepšovat si svůj dosavadní vůz. Takže konec tlachání a vzhůru do virtuálního světa silných motorů!
Dungeon… 92%
Dungeon Runners: FREEWAROVÝ WOW (471.9 MB)
Máte chuť na pořádné MMORPG ve stylu World of Warcraft? Ale nechce se vám platit měsíční poplatky? Jestli zní vaše odpověď na obě otázky ano, můžete se směle pustit do čtení této recenze. Poradíme vám.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z