Age of… 97%
Age of Empires Online - legendární strategie zdarma (2.1 GB)
Age of Empires, ikona mezi strategiemi, se vrací na naše monitory v úplně novém kabátku a dokonce zadarmo! Proto by byl hřích tuto skvělou nabídku nevyužít. Ponořte se tedy do budování jedné ze starověkých civilizací!
Arma 2:… 91%
Arma 2: Free - to pravé pro vojáky! (960 MB)
Milujete vojenské simulace? Zdobí vám plochu wallpaper z Operace Flashpont či Army? Nebo byste si prostě jen rádi zahráli nějakou online střílečku? Pojďte do Arma 2: Free.
Alien… 85%
Alien Arena 2011 – multiplayerové peklo (292 MB)
Kombinace toho nejlepšího z Quake 3 Arena a Unreal Tournament? Zdarma? Tahle možnost vám nesmí proklouznout mezi prsty!
Auteria… 35%
Auteria - první pohled nestačí (230 MB)
Auteria je zvláštní MMORPG, které na první pohled neoslní úchvatnou grafikou, světem nebo propracovaným soubojovým systémem. Přesto však má co nabídnout, jen musíte překonat pomalejší rozjezd.
Archlord:… 35%
Archlord: STAŇTE SE VLÁDCEM SVĚTA! (1.4 GB)
Archlord je na freewarové scéně více než rok a za tu dobu si našel spoustu příznivců. V NHN Games se snažili přijít s něčím novým. Co však zapříčinilo, že dříve plně placená hra se dočkala nálepky „zdarma“?
America´s… 97%
America´s Army 2.8.1: ONLINE TAKTICKÁ FPS (2.1 GB)
Je tomu již pár let od doby, kdy byla vydána první verze online FPS America’s Army. Jedná se o unikátní projekt americké armády vyžadující od hráčů týmovou kooperaci a špetku skillu. Právě toto skloubení zaručuje neskutečnou návykovost a schopnost chytnout a nepustit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z