Perfect… 91%
Perfect World: VÝPRAVA DO ŘÍŠE POHÁDEK (2.1 GB)
Na poli freewarových MMORPG se vynořují stále nové a nové kousky, které se snaží přijít s něčím originálním. Společnost Perfect World se tedy chopila žezla a vypustila do světa dravých hráčů stejnojmennou japonskou onlinovku Perfect World. Přestože již vydali díl druhý, ten první nás oslovil až nyní a proto se mu společně podíváme na zoubek.
Wolf Team:… 95%
Wolf Team: KRVEŽÍZNÍVÍ ZABIJÁCI (211 MB)
Oblíbenost online her se za poslední dobou značně zvětšila a nutno dodat, že expanze nejen MMO titulů pronikla i do světa freeware. Mnoho hráčů však kromě Wolfensteina: Enemy Territory a všemožných odklonů třetího dílu Quake nezná nic jiného. A o to větší škoda by byla, kdybyste minuli Wolf Team - chytlavý akční titul s mnoha originálními prvky!
Drift… 85%
Drift City: AUTA, AUTA, AUTÍČKA (709 MB)
Takřka nekonečné možnosti nabízí nová online hra pro opravdové motoristické labužníky s názvem Drift City. Již teď se můžete těšit na rozsáhlý svět s řadou zajímavých úkolů a možností vylepšovat si svůj dosavadní vůz. Takže konec tlachání a vzhůru do virtuálního světa silných motorů!
Kwonho:… 90%
Kwonho: KRÁL BOJOVEK? (267 MB)
Máte rádi klasické bojovky 1vs1? Chtěli byste poměřit svoje síly se soupeři na internetu ve hře, která překonává i slavný Tekken, a přitom je zcela zadarmo? Nenechte se zmást podivným názvem, Kwonho je opravdová pecka!
MU Online:… 95%
MU Online: ONLINE NÁŘEZ (414.2 MB)
Toužili jste po dokonalém MMORPG zadarmo? Po takovém, k němuž sednete ráno a k večeru pak před sebou naleznete seschlou snídani? Nemusíte již hledat, jedno vám právě servírujeme! MU Online vás naprosto vytrhne z reality - již nikdy se nebudete chtít vrátit.
Chmatákov… 90%
Chmatákov Online - první česká MMORPG! (7.5 MB)
Chmatákov Online se na poli freewarových titulů ohřívá již nějaký ten pátek. Z nevýrazné onlinové hříčky se ale postupem času stala návyková záležitost, které podlehlo více jak tisíc tuzemských hráčů. A že se může pyšnit prvenstvím v mnoha směrech na poli českých onlinových her, o tom není pochyb.
Savage:… 100%
Savage: The Battle for Newerth: ABSOLUTNÍ MMO (151 MB)
Snad jen Bůh samotný by dokázal seslat něco takového, jako Savage: The Battle for Newerth. Že jsou freeware hry nudné a nedají se srovnat s komerční scénou? Ani náhodou, tahle si zkrátka zaslouží absolutní hodnocení!
Dungeon… 92%
Dungeon Runners: FREEWAROVÝ WOW (471.9 MB)
Máte chuť na pořádné MMORPG ve stylu World of Warcraft? Ale nechce se vám platit měsíční poplatky? Jestli zní vaše odpověď na obě otázky ano, můžete se směle pustit do čtení této recenze. Poradíme vám.
Endless… 98%
Endless Forest: JELENI NA INTERNETU! (53.8 MB)
Titul Endless Forest je naprosto jiný, než ostatní MMO počiny kolující po internetu. Vsází na naprosto odlišné principy, které dělají z takzvané „hry na jeleny“ návykovou a zároveň relaxační záležitost. Kdo nezažije, nepochopí...
Rappelz… 98%
Rappelz Epic III: EPICKÉ MMORPG (2.1 GB)
Rappelz Epic III je unikát – hra, která mi vzala několik hodin života a vyměnila je za pět minut. Alespoň tak mi to připadalo; jak rychle čas utekl. Osedlejte ještěří koně a vydejte se vstříc MMORPG dobrodružství! Varování: Hraní Rappelz je návykové. Velice návykové.
America´s… 97%
America´s Army 2.8.1: ONLINE TAKTICKÁ FPS (2.1 GB)
Je tomu již pár let od doby, kdy byla vydána první verze online FPS America’s Army. Jedná se o unikátní projekt americké armády vyžadující od hráčů týmovou kooperaci a špetku skillu. Právě toto skloubení zaručuje neskutečnou návykovost a schopnost chytnout a nepustit.
Babo Violent… 89%
Babo Violent 2: ONLINE ŘEŽBA (9.2 MB)
Nudíte se při pohledu na tupé nepřátele v singleplayerových hrách? Zíváte, když musíte bojovat proti počítačem ovládáným bojovníkům? Tak právě pro vás zde máme Babo Violent 2 – online akci, která ověří, jak si obstojíte v přímém souboji proti živým lidem!
F.E.A.R.… 99%
F.E.A.R. Combat: MULTIPLAYEROVÁ PECKA (2.1 GB)
Po neobyčejně velkém úspěchu mainstreamové střílečky F.E.A.R. se autoři rozhodli, že uvolní zdarma její notně vylepšený multiplayer. Nazvali ho F.E.A.R.: Combat, a ten jim přinesl další hromady různých ocenění. Nuže, je jen jedna možnost, jak zjistit, co je na něm tak úžasného.
Return… 92%
Return to Castle Wolfenstein: Enemy T. (283.1 MB)
Dnes pro vás máme skutečnou lahůdku. Kdo by neznal obrovský hit své doby Return to Castle Wolfenstein? Ten vám sice nechat volně ke stažení nemůžeme, ale máme pro vás velmi slušnou náhradu: pokračování RtCW s podtitulem Enemy Territory čeká jen na vás! Lepší multiplayerovou akci z prostředí druhé světové války a cenou 0Kč včetně DPH byste těžko hledali.
Trackmania… 1%
Trackmania Nations: NÁŘEZOVÉ ZÁVODY (1 MB)
Stovky různých tratí. Zběsilá jízda v dvousetkilometrové rychlosti. Tisíce soupeřů z celého světa! Nebo také dvěma slovy: Trackmania Nations. Nové pokračování známé arkádové série neztratilo nic z báječnosti svých předchůdců; snad kromě ceny - je totiž k dispozici zcela zdarma.
WarRock:… 92%
WarRock: 3D AKČNÍ MULTIPLAYEROVÉ ORGIE (192.9 MB)
Dnes tu pro vás máme lahůdku v podobě perfektně vypadající multiplayerové 3D akce, jež se směle vyrovná komerčním titulům. Několik druhů vozidel, 6 rozsáhlých map, výběr z několika různých vojáků a protihráči z celého světa těšící se jenom na to, až vás rozstřílejí na cucky. To a ještě mnohem více. Neváhejte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z