CrossFire… 85%
CrossFire - onlinová pecka (333 MB)
Kvalitní onlinová střílečka se na poli freewarovek neobjevuje zrovna každý den, a když navíc kombinuje to nejlepší ze všech vyhlášených legend žánru, to je pak teprve svátek! Vyzkoušejte si tedy zbrusu nové jihokorejské dílko s názvem CrossFire.
Project… 70%
Project Torque - závodní MMO (994 MB)
Už vás omrzela Trackmania? Torque znamená v překladu "točivý moment", a ten v této hře rozhodně postrádat nebudete. Nažhavte internetová připojení, nové závodní MMO už se k vám řítí!
Project… 95%
Project Powder - na prkno! (527 MB)
Dramatické scénáře, kdy nepoučitelné lidstvo naprosto zdevastuje matičku Zemi globálním oteplováním nejsou ničím novým. Avšak i skrze toto na první pohled naprosto probranou tematiku lze vymyslet něco originálního. Například Project Powder. Čtěte první českou recenzi!
Deliantra… 70%
Deliantra - Jen pro odvážné (15 MB)
V záchvěvu poslední smrtelné křeče barbar Mudan chopí svou sekyru, aby naposledy pohlédnul tváří tvář tomu ostří, té bezcitnosti, jež doprovázela jeho život. „Měl jsem tě nechat v truhle, teď mi tě vemou…“ vydechne naposledy a zemře jako hrdina.
Runes… 75%
Runes of Magic: BETA je tu! (2.1 GB)
Po dlouhém čekání na světlo obrazovek přichází svět plný nástrah, dobrodružství, hrdinství a zábavy, jemně připomínající Word of Warcraft. Staňte se hrdinou, uchopte meč, hůl nebo luk a probojujte se až k bohatství skrývajícím se v Runes of Magic.
Bounty… 85%
Bounty Bay Online – staňte se druhým Kolumbusem (1 GB)
Slunce pomalu zapadá, jeho paprsky letmo opisují obrysy vaší kocábky. Moře se nemilosrdně houpe a vy už větříte potíže ve vzduchu. Mračna se stahují a v dáli je vidět pirátská vlajka. Pomalu tušíte, že tenhle náklad v pořádku nedorazí. Takový je svět Bounty Bay Online.
Savage… 95%
Savage 2: A Tortued Soul – Strategie, RPG a akce v jednom (978.2 MB)
Savage 2 by se jen těžko dal zařadit do jedné škatulky žánrů. V jeho rozličných možnostech hraní si najdou zalíbení zapálení stratégové stejně tak, jako milovníci akčního RPG. Neotřelá kombinace s názvem Savage 2: A Tortued Soul vás zaručeně pobaví.
Friendly-Strike… 90%
Friendly-Strike 3 – přátelská řežba (27 MB)
Pakliže již dlouho bažíte po zábavné hře, kterou byste si mohli užívat společně s přáteli, máme pro vás dobrou zprávu. Před nedávnem vyšel třetí díl Friendly-Strike a přinesl s sebou mnoho zajímavých změn. Dokáže se však postavit vedle takových her, jako jsou například Bulánci? Neváhejte a čtěte dále.
CABAL… 90%
CABAL Online - revoluce v akčních hrách (849.7 MB)
Pokud máte rádi tu pravou - akcí nabitou - řežbu, CABAL Online je tu právě pro vás. Skvělá grafika, našlápnuté souboje, to vše a ještě mnohem více na vás čeká v CABAL Online.
Star Sonata… 55%
Star Sonata - dvourozměrný vesmír (33.8 MB)
Vesmírné hry se těší velké oblibě a Star Sonata není výjimkou. Pod zdánlivou jednoduchostí se skrývá vskutku nečekaná hratelnost. Pakliže toužíte brázdit vesmír coby neohrožený dobrodruh, stát se císařem, či jen budit respekt s vaší pirátskou lodí, tahle hra je přesně pro vás. Neváhejte a vydejte se na průzkum nekonečného vesmíru s námi!
Myth War… 65%
Myth War Online - válka bohů (813.3 MB)
Myth War Online je dalším kouskem z bezedné dílny Sky union. I když je na světě již druhý díl, první má stále dost co nabídnout. Úžasná nostalgická grafika zaujme už na první pohled. Neváhejte a pojďte si jej prohlédnout zblízka.
Knight… 75%
Knight online - souboj rytířů (504 MB)
Příznivci onlinovek, jásejte. Od dnešního dne vám budeme každý týden pravidelně přinášet ty nejzajímavější kousky ze světa freewarových online her. A že se máte na co těšit. A tak neváhejte a zakousněte se do prvního kusu nekonečného koláče. Knight online je zde.
Postal… 90%
Postal 2: Share the Pain multiplayer – domácí zabijačka zdarma (598 MB)
Postal Dude. V podstatě nemá rád lidi, kočky, slony, polotučné mléko, vánoční stromečky, autogramy, parkoviště, knihovny, protesty proti násilným počítačovým hrám a blbou otázku: „zabít či nezabít?“
Wonderland… 85%
Wonderland - příběh trosečníka (585.8 MB)
Osud nám často přichystá nemilé překvapení, vždyť ztroskotat na pustém ostrově může kdokoliv z nás. Málokomu se však podaří uváznout na tak kouzelném místě, jako je svět Wonderlandu. Vydejte se s námi do pohádkové říše, kde platí zákony džungle a vyhrává ten silnější.
Thang… 55%
Thang global: LOV ZAČÍNÁ (143 MB)
Kdysi klidná země Om Lit Praga je zahalena temnotou. To, co lidem dříve pomáhalo, nyní stojí proti nim v boji na život a na smrt. Ze starobylých kmenů vyvstávají hrdinové, aby zahnali temnotu zpět tam, kam patří. Thang global je hra zasazená do Thajské mitologie. Je však stejně tak kořeněná, jako vyhlášené thajské pochoutky? Pokusíme se na to přijít v následující recenzi.
Dofus:… 97%
Dofus: 2D BOMBA (153.6 MB)
Už vás unavují všechny ty přeplácané onlinovky? Pokud zastáváte názor, že v jednoduchosti je síla, Dofus je tu právě pro vás. Pohodlně se usaďte, neboť jakmile zapnete tuhle hru, rozlučte se na delší čas s vnějším světem.
Kart n… 95%
Kart n' Crazy: EXKLUZIVNÍ RECENZE (176 MB)
Dnes vám přinášíme žhavou novinku ze světa freeware her. Kart n' Crazy má ambice stát se králem tohoto roku mezi volně šiřitelnými počiny. V mnoha směrech se totiž podobá Wacky Wheels. Nutno ale dodat, že od zešedlého průměru jej zachraňuje pořádná porce originálních nápadů, parádní technické zpracování a zejména cena 0,- Kč včetně DPH!
Gunbound:… 70%
Gunbound: WORMS TROCHU JINAK (158.6 MB)
Patříte-li mezi příznivce legendárních Wormsů, jistě vás potěší jejich poněkud netradiční onlinové zpracování, které vám dnes přinášíme. Gunbound pocházející z dílný Softnyxu vám nabídne i přes svou zdánlivou jednoduchost spousty hodin zábavy. Co ho však činí tak originálním?
Archlord:… 35%
Archlord: STAŇTE SE VLÁDCEM SVĚTA! (1.4 GB)
Archlord je na freewarové scéně více než rok a za tu dobu si našel spoustu příznivců. V NHN Games se snažili přijít s něčím novým. Co však zapříčinilo, že dříve plně placená hra se dočkala nálepky „zdarma“?
Total… 55%
Total Influence: FREEWAROVÝ FALLOUT TACTICS! (4.2 MB)
Jako první v České republice vám dnes přinášíme první dojmy na zbrusu novou ruskou řežbu TI Online. Co všechno se pod touto zvučnou zkratkou skrývá? Příznivci Falloutu jásejte – Total Influence je zde! PS: Klient ke stažení včetně ČEŠTINY uvnitř!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z