Age of… 97%
Age of Empires Online - legendární strategie zdarma (2.1 GB)
Age of Empires, ikona mezi strategiemi, se vrací na naše monitory v úplně novém kabátku a dokonce zadarmo! Proto by byl hřích tuto skvělou nabídku nevyužít. Ponořte se tedy do budování jedné ze starověkých civilizací!
Arma 2:… 91%
Arma 2: Free - to pravé pro vojáky! (960 MB)
Milujete vojenské simulace? Zdobí vám plochu wallpaper z Operace Flashpont či Army? Nebo byste si prostě jen rádi zahráli nějakou online střílečku? Pojďte do Arma 2: Free.
Team Fortess… 100%
Team Fortess 2 - Král online FPS zdarma! (2.1 GB)
Neděláme si legraci, ani jsme nezačali dávat na web warez. Američtí vývojáři ze studia VALVe skutečně uvolnili svůj titul Team Fortress 2 ke stažení a hraní zdarma bez jakýchkoliv omezení a navždy. Ponořte se do víru bojů, které si ještě v placené době vysloužily novinářské Metascore 92 a hráčské dokonce 95.
Battleswarm… 85%
Battleswarm – originální onlinový blázinec (820 MB)
Battleswarm je křížení RTS a FPS s úžasným grafickým podáním, kde si zahrajete online bitvy až o dvanácti hráčích. Váháte? Tak si přečtěte naši recenzi a přesvědčete se o kvalitách této hry.
Alien… 85%
Alien Arena 2011 – multiplayerové peklo (292 MB)
Kombinace toho nejlepšího z Quake 3 Arena a Unreal Tournament? Zdarma? Tahle možnost vám nesmí proklouznout mezi prsty!
Pirates… 94%
Pirates of the Burning Sea – bacha na mořskou nemoc (2.1 GB)
Připravte si rapír, pistoli, loď a vyražte bojovat proti nástrahám moře s lebkou a zkříženými hnáty. Nebo se snad přidáte na stranu pirátů? Ať tak, či tak, určitě si užijete spoustu zábavy!
League… 92%
League of legends: samostatná DOTA (2.2 MB)
Nabruste meč, doplňte manu, ještě něco na sebe a hurá do bitevní arény nakopat ostatním hrdinům zadek. Ano i takhle by se dal vystihnout svět plný akce v League of Legends.
Wuka World… 60%
Wuka World - pohádkové MMORPG (14.6 MB)
Ať už máte IQ Einsteina nebo houpacího koníka, příslušníci velmi inteligentního národa Wuka vás mezi sebe přijmou velmi rádi. A pokud s sebou přivedete kamarády, tím líp.
DDO: Eberron… 80%
DDO: Eberron Unlimited - skvělé MMO za hubičku! (2.1 GB)
Smršť komerčních her uvolněných jako freeware nekončí, ba naopak se rozrůstá o nového člena - Dungeons & Dragons Online.
Lord of… 98%
Lord of The Rings Online - Prsten Moci u vás doma (2.1 GB)
Jeden Prsten vládne všem, Jeden jim všem káže. Jeden všechny přivede, do temnoty sváže. A vy buďte u toho!
Need For… 98%
Need For Speed: World Online - NFS zdarma! (2 GB)
Z kouřové clony právě vyjíždí Nissan 350Z. Jen tak tak vybírá zatáčku a rychlostí přes 200 km/h se řítí dál. V zádech s desítkou policejních vozů. Bezplatné NFS: World je tady!
Navy Field… 90%
Navy Field - moře patří vám (496 MB)
Přemýšlíte, kam se vydat na prázdniny nebo dovolenou? My pro vás máme lukrativní mořskou destinaci, kam se navíc podíváte pod závojem minulosti. Povolávací rozkaz do války už na vás čeká!
4Story… 65%
4Story - procházka po Iberianu (?)
Pokud jste si někdy brousili zuby na nějaké komerční MMO, zde se naskýtá vcelku kvalitní alternativa. Náplň je denní rutina - spása světa před zkázou, vybití stovek nepřátel, a tak podobně. Takže vypnout mozek, spustit hru, a užívat si hraní.
The Hunter… 80%
The Hunter - do lesa na lov (444 MB)
Klobouk s mývalím ohonem, kanady, opráskaná vzduchovka a věčně kňučící jezevčík. Podívejme se do života myslivce, jež si všechny své trofeje vesele vystavuje v pokojíku a pravidelně leští parohy jelena dvanácteráka. Online hra The Hunter vám podobný zážitek nabízí, a to zcela zdarma.
Dungeon… 75%
Dungeon Party - honička za pokladem (497 MB)
Kvalitně zpracovaná, freewarová, onlinová hra, spatřila světlo světa díky bývalým pracovníkům Ubisoftu. Přívlastků už bylo dost, nastal čas podívat se, jak na tom Dungeon Party vlastně je, což uděláme v následující recenzi.
Combat… 98%
Combat Arms – Válka zuří i v Evropě (864 MB)
Dnes vám přinášíme jeden multiplayerový skvost, který by žádný z příležitostných milovníků akčních her určitě neměl minout! Přichází Combat Arms!
Battlefield… 85%
Battlefield Heroes - vzhůru do bitvy (396 MB)
Battlefield Heroes je nový hráč na poli multiplayerových stříleček. Na rozdíl od své konkurence sází na přizpůsobení hry pro co nejširší skupinu lidí a nulovou pořizovací cenu. Tak tedy připravit zbraně a hurá do víru akce!
Auteria… 35%
Auteria - první pohled nestačí (230 MB)
Auteria je zvláštní MMORPG, které na první pohled neoslní úchvatnou grafikou, světem nebo propracovaným soubojovým systémem. Přesto však má co nabídnout, jen musíte překonat pomalejší rozjezd.
Free Realms… 96%
Free Realms – prostá fantazie (10 MB)
Dva týdny po spuštění této pohádkové MMO se počet registrovaných hráčů vyšplhal k jednomu milionu. K dnešnímu dni se jejich počet více než ztrojnásobil! Přidejte se taky!
Smokin‘… 80%
Smokin‘ Guns – westernové překvapení (334 MB)
Je libo pořádná westernovka s Clintem Eastwoodem? Nebo precizní multiplayer ala Quake3? Dnes tady máme obojí, tedy bez přidané hodnoty samozřejmě. P.S.: Promiň, Clinte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z