Zoo Escape… 60%
Zoo Escape 3D - útěk ze zoo (4 MB)
Některým zvířátkům se v zoo zkrátka nelíbí. Parta zvířectva v Zoo Escape 3D se pravděpodobně často dívala na Madagaskar, a tak se po vzoru poblázněné zebry a jejích přátel rozhodla jednoduše pláchnout.
Zoodomino… 70%
Zoodomino - veselý svět zvířat (11 MB)
Jestli jste měli jako malí rádi veselé obrázky zvířátek a všechny hry, ve kterých se zvířátka vyskytovala, právě máte možnost si tato léta připomenout. Zoodomino je totiž veselé dílko plné roztomilých tvorečků, které pěkně potrápí vaše mozkové závity.
ZicZac… 60%
ZicZac - netradiční tetrisovka (182 KB)
Tetris je bezpochyby legendou mezi počítačovými hrami. Vývojáři z celého světa proto neustále pracují na nejrůznějších předělávkách, přičemž některé můžeme nazývat kvalitními, jiné naopak odpadem. Ta dnešní, ZicZac, patří mezi ty nejpromyšlenější. Pobaví nás ale?
Zetrix:… 80%
Zetrix: MULTIPLAYER TETRIS (1.9 MB)
Pokud je v jednoduchosti síla, je Tetris bezesporu jednou z nejsilnějších her. Není tedy divu, že vzniká tolik klonů, méně či více povedených. Zetrix patří bezesporu k těm nejpovedenějším, navíc skvělé včlenění multiplayeru hraje jednoznačně v jeho prospěch.
Zeps Dreamland 71%
Zeps Dreamland (2.8 MB)
Sympatický fešák Zep se dostal do dalších patálií. Jenže zdánlivé problémy jsou pro něj jen dalším dobrodružstvím. Chcete-li pořádný logický nášup, pak jste na správné adrese. Zeps Dreamland je totiž tady!
Zoo Chess 75%
Zoo Chess (4.7 MB)
Kdo z vás by neznal šachy? Pochybuji, že o nich někdo z vás vůbec nikdy neslyšel, to byste museli být opravdu velcí ignoranti logických her. Jinou otázkou je, zdali je umíte hrát. A pokud ano, pak by se vám mohla líbit dnešní plná hra s názvem Zoo Chess. Jsou to v podstatě staré známé šachy, ale jsou skvěle zpracované v pěkné 3D grafice
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z