Yellow… 65%
Yellow Ninja's Extreme Zero - nula od nuly pojde (5.2 MB)
Počítat do deseti umí 99 % z nás a Tetris zná snad ještě víc lidí. Když se tyto dva téměř neslučitelné prvky spojí, vznikne něco ve stylu freeware hry Yellow Ninja's Extreme Zero. A že to vůbec nemusí být špatné, se ostatně přesvědčte sami.
Yeti bubbles… 70%
Yeti bubbles - po stopách sněžného muže (4.6 MB)
Mám pro vás povánoční dáreček v podobě hry Yeti bubbles. Pojďte pomoci malému sněžnému muži v logické hříčce s vánočním nádechem.
Yet Another… 46%
Yet Another Puzzle Bobble Girl (419.4 KB)
Nějakou ryze logickou hru jsme tu již nějaký ten pátek neměli. Proč si tedy nespravit chuť na Yet Another Puzzle Bobble Girl, v kterém budete seřazovat nejrůznější ornamenty po třech tak, abyste je ladně odstřelili. Budete za to také patřičně ohodnocení.
Ytrade 50%
Ytrade (628.7 KB)
S nedávno vzniklým týmem Ypkis Studio jsme se mohli seznámit ve hře Yzlob se, která je jejich prvním dílkem. Mohla se pyšnit především svým nápadem, ale se zpracováním to už bylo o něco horší. Jak si povede další titul od tohoto mladého týmu? Čtěte dál a uvidíte co se skrývá pod názvem Ytrade…
Yzlob… 73%
Yzlob se (447.5 KB)
Na freeherní scéně se objevuje stále více originálních kousků, které svým jedinečným a originálním nápadem předčí mnohé plnohodnotné tituly. Názorným příkladem je i tato hra. Na první pohled klasická tahovka ve stylu hry Člověče, nezlob se, ale při bližším prozkoumání vás čeká mnoho milých překvapení.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z