XO Tactics:… 75%
XO Tactics: PIŠKVORKY NEVER CHANGES! (404.5 KB)
Komu z vás se při slovu Fallout nevybaví hřib? Tedy ne ten v lesích, ale ten náš poctivý, ohromující, srdcervoucí a hlavně radioaktivní? Lidé si ale museli po atomové válce také něčím krátit dlouhé chvíle a co je lepší, nežli právě piškvorky? Fallout piškvorky v plném nasazení bez sprostých slov a krve čekají jen a pouze na vás!
XOR 68%
XOR (2.5 MB)
Dobrých logických hříček není zrovna přehršel. Ve chvíli, kdy však nějaký titul spadající do této kategorie spatří světlo světa, všichni ti, kteří nepohrdnou alespoň chvilkovým procvičením šedé kůry mozkové, zajisté ani na chvíli nezaváhají. Okamžitě se na ni vrhnou a setrvají u v "přemýšlivé" poloze snad až do chvíle, než hru kompletně pokoří. Bude tomu tak i v případě XOR?
X-pired 73%
X-pired (981 KB)
X-pired je hodně zajímavá hra. Ať už svým principem, vzhledem nebo původem. I přestože je celá anglicky a nikde v ní nenajdete jediné české slovo, pochází z naší male zemičky v srdci Evropy. Její princip je trošku podobný legendárnímu Sokobanu, ale navíc je okořeněn o několik akčních prvků, čímž hra dostává jiný, zábavnější rozměr.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z