World… 75%
World Riddles: Seven Wonders - putování za sedmi divy světa (26.8 MB)
Artemidin chrám v Efesu, Rhódský kolos nebo třeba Visuté zahrady Semiramidiny. To je jen ochutnávka historických pamétek, které máte šanci navštívit v logické hře World Riddles: Seven Wonders.
Wind and… 75%
Wind and Water: Puzzle Battles - korejský hit přichází na PC (28.4 MB)
Dnešní freeware hra se v Koreji setkala se skvělou odezvou hráčů malých konzolí, a tak se autoři rozhodli ji vydat i na PC. Svůj logický potenciál prezentuje hned v několika módech, včetně příběhové kampaně!
World… 65%
World of Abstractica - poblázněte si hlavu! (13.6 MB)
Je to zelené a točí se to, co je to? No přece žába v mixéru (smích)! Ale nebojte se, na takto trapné hádanky u freeware hry World of Abstractica nenarazíte. Svůj důvtip si vyzkoušíte v málo vídaných 600 levelech plných netradičních hlavolamů.
WhizZ… 60%
WhizZ - výš, jen výš! (8 MB)
Pálení čarodějnic se už kvapem blíží, pakliže se ve vašem okolí nenachází vhodná kandidátka na grilování, nezoufejte. Zlá čarodějnice z arkády WhizZ se pro tento účel hodí přímo báječně!
World… 75%
World Riddles Animals - netradiční vyškrtávání (24.2 MB)
Svět zvířat nabízí spoustu zajímavostí a překvapení, ale nebojte, v případě freeware hry World Riddles Animals se nejedná o žádné učení či encyklopedii. Vaším úkolem bude vyškrtat správně políčka na hrací ploše, aby vznikl požadovaný obrazec.
WinterMine… 60%
WinterMine - nadělujeme miny (600 KB)
Vánoce už jsou měsíc fuč a nebýt toho svetru s jelenem od babičky, tak si na ně už ani nevzpomenete. Jestli se chcete vrátit v čase a znova tyto svátky prožít, vyzkoušejte WinterMine nabe vánoční hledání min.
Webly… 45%
Webly - pavoučí pomoc (6.5 MB)
Každý občas potřebuje pomoc. I takový relativně bezvýznamný pavouček coby hlavní hrdina hry Webly. Pokud tedy zrovna netrpíte arachnofóbií, nic vám nebrání tohoto němého sympaťáka a jeho dva bratry dostat k jejich milované pavučině.
Wrapple… 70%
Wrapple - kterak se brambora naučila skákat (6.3 MB)
Vezměte komerční hru Portal, všechno obarvěte do černobílé barvy, vyměňte hlavního hrdinu vojáka za obyčejnou bramboru a máte tady nový titul Wrapple. Rodina logických her se zase pro jednou může těšit ze solidního přírůstku.
Word Game… 70%
Word Game Deluxe - osm směrů, ale jen jeden správný (4 MB)
A je to tu zase! Trápení, kterému všichni říkáme osmisměrka je opět tu, a to v plné kráse. Že by něco nového? Řeknu jen tři slova. Nechte se překvapit. A mohu ještě dodat, že to není zdaleka tak nudné, jak si mohla řada lidí myslet.
Where… 60%
Where - věci jdou dělat i jinak (9.5 MB)
Lze ještě vymyslet něco nového v žánru bludišťovek? Ano! Netradiční zpracování dokáže dělat divy i v tak na první pohled monotónním žánru. Pakliže se nebráníte ničemu originálnímu, Where pro vás bude dobrá volba.
Where… 65%
Where are we? - kde jsme? (8.4 MB)
Byť se vám to asi nezdá, spolupráce je velmi důležitou a nedílnou součástí (nejen) lidského života. Považte, jak by bez spolupráce fungoval například fotbalový či jakýkoli jiný tým? Titul Where are we? je zaměřen právě na tuto činnost, přičemž v lecčem připomíná legendární sérii Quadrax.
Word Sharp… 75%
Word Sharp - tak trochu jiný Scrabble (2.8 MB)
Máte rádi hry na způsob hry Scrabble? Co říkáte na to, že pro vás máme titul na podobném principu, který si můžete zkusit na vašem počítači zcela zdarma? Raději nic neříkejte a podívejte se, co všechno Word Sharp nabízí!
WoodyGammon:… 80%
WoodyGammon: KLASIKA V PC KABÁTĚ (1 MB)
Znáte hru backgammon? Je to pole s trojúhelníčky, dvěma kostkami a spoustou figurek na dámu. Už víte? Jestli ano, pak se těšte na velmi kvalitní PC zpracování téhle gamesky včetně hry dvou hráčů a to i po internetu. Pokud ale nevíte o co jde, nezaškodí vám se trochu poučit a následně pobavit.
Work3r:… 80%
Work3r: SOKOBAN PO ČESKU (4 MB)
Remaků Sokobanů není nikdo dost, a proto je nám ctí přivítat i zástupce z českých luhů a hájů – po všech stránkách vydařený titul s názvem Work3r. Pokud zbožňujete logické hříčky tohoto typu, pak vážně uvažujte o stažení právě dnešní hry.
Word Search:… 62%
Word Search: OSMISMĚRKY (188.4 KB)
Osmisměrky jsou tak jednoduché a přitom i zrádné. Tato forma luštění je skvělá zábava pro chvíle volna a nyní již nebudete muset vypisovat své koupené tužky a ani čmárat do časopisu. Ani zdaleka to není tak nudné, jak by si mohla řada lidí myslet…
Wilkanoid 77%
Wilkanoid (3.1 MB)
Určitě si říkáte: „Zas další trapnej Arkanoid!“ Ano, přinášíme vám další klon této staré klasiky, avšak nic klasického. Princip se sice nezměnil, ale omáčka kolem je uvařena podle nejnovějších receptů. Nahlédněte pod pokličku a ochutnejte...
Wumbos… 65%
Wumbos Adventure 2 (3.9 MB)
Aby vám pod náporem všech těch akčních pařeb, jimiž je freeware scéna doslova přehlcena, neodumřely veškeré mozkové buňky, neuškodí si je patřičně procvičit. Tedy alespoň jednou za čas prostřednictvím pohodové logické gamesky, oblečené do poměrně slušivého kabátku. Jednu takovou tu úplně náhodou máme, tak nač ještě čekáte?
Who Wants… 70%
Who Wants to Be a Millionaire (1.1 MB)
Další hra, jež je věrnou kopií „milionáře“, kterého jistě znáte z TV NOVA. Vaším úkolem je zodpovědět 15 otázek a na každou z nich máte pouhých 20 sekund. Rovněž můžete využít i jednu z nápověd – publikum, 50:50 či přítel na telefonu, však to jistě znáte, ne? Jediným zádrhelem by snad mohl být jazyk, ve kterém hra je provedena – angličtina. Všichni ti, co jím nevládnou, si hru asi nezahrají. Ale zkuste si ji, protože podle mého názoru je to jedna z nejlépe zpracovaných verzí tohoto populárního pořadu a taky se možná něco přiučíte a angličtinu budete mít v malíku :o).
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z