TAG: The… 93%
TAG: The Power of Paint - životadárná barva (60 MB)
Logická hra nebyla snad nikdy zábavnější a přitom stačilo tak málo - sprej s barvou. A díky němu se u hlavního hrdiny probouzejí schopnosti, o kterých se nám, obyčejným smrtelníkům, může jenom zdát.
Rainbow… 75%
Rainbow mystery - kouzelné kytky (13.5 MB)
Pomalu nám odchází zima a nastává jarní období. Zanedlouho sníh roztaje a budou vylézat první kvítky. Pokud se ale už nemůžete jara dočkat, vyzkoušejte dnes zrecenzovaný počin s názvem Rainbow mystery.
A to B… 75%
A to B Bassed - ruka a pes (3.1 MB)
Je deštivý, temný večer. Uvnitř podivného domu, jenž stojí uprostřed hřbitova, se nachází hnědý pejsek spolu s bílou rukou, která vypadá, až na její barvu, jako ta z Adamsovy rodiny. Co se to tu proboha děje?
Valentine… 80%
Valentine Treasuers - valentýnské dárečky (8.4 MB)
Schválně, poznáte čím je dnešní den tak výjimečný? Ano, správně – dnes je poprvé a naposledy v tomto roce 14.2, tedy den Svatého Valentýna. A že na něj myslí i tvůrci her dokazuje zbrusu nový titul Valentine Treasures.
Sketch… 55%
Sketch Stacker - věže a věžičky (12 MB)
Skládání kostek či různých geometrických tvarů člověka baví zejména v prvních měsících nebo letech jeho života, nicméně nikde není napsáno, že byste se do toho nemohli pustit třeba ve třiceti. A díky Sketch Stackeru se vám nikdo nebude smát ani kdyby vám bylo šedesát.
The Eyeballs… 70%
The Eyeballs 2 - oční bulva v novém kabátě (5.9 MB)
Eyeballs 2 přichází. Zase na nás čeká svět barevných očních bulv a spousta zábavy. Autoři prvního dílu se shodli, že vytvoří další, a tak ho máme tu. Avšak co nového na nás přichystali, se ihned dozvíme.
The Manipulator… 70%
The Manipulator - ovládněte mysl (3.7 MB)
Také jste někdy měli pocit, že se do vaší mysli může znenadání někdo nabourat a začít ji ovládat, přičemž vaše okolí reagovalo ťukáním si na čelo? The Manipulator by vám mohl posloužit jako důkazní materiál, že vaše obavy jsou opodstatněné.
Logical… 85%
Logical Stones - kostky, třeste se! (8.6 MB)
Logical Stones nabízí nezapomenutelný herní zážitek. Pomocí malé raketky musíte v co možná nekratším časovém intervalu umístit bedny na předem určená místa. Patříte-li tedy mezi příznivce logických her, neváhejte ani sekundu a hrajte!
Quadrax… 75%
Quadrax V - pátrání po mayské civilizaci (26.7 MB)
Je tomu zhruba tři čtvrtě roku, co jsme vám na FreeHrách představili třetí pokračování logického puzzle Quadrax, přičemž nyní vám přinášíme recenzi jubilejního pátého dílu. Předem upozorňujeme, že se jedná o skutečnou výzvu i pro kované hráče!
Doors… 65%
Doors - stačí jen otevřít dveře (1.9 MB)
Dokážete otevřít dveře? Skutečně? Inu, s tou odpovědí bych být vámi tolik nespěchala, protože při hraní Door zjistíte, že i takový triviální úkon může být leckdy až pekelně těžký oříšek. Tak tedy tři, dva , jedna... OTEVÍRÁME!
Pile Up… 75%
Pile Up - barevné kostičky (3 MB)
Pile Up je výtečná logická hra založená na principu ruského tetrisu se spoustou zajímavých modů. Pokud jste příznivci právě těchto počinů, nezbývá mi nic jiného, nežli vám tento titul doporučit!
Reversi… 60%
Reversi - jedna barva musí vyhrát (3 MB)
Stačí jen vaše chytré hlavičky a sem tam nějaký ten klik myšítkem. Jestli vás zajímá nitro celé této záležitosti, pojďte se se mnou do něj, prostřednictvím tohoto článku, podívat.
Huge catch… 65%
Huge catch - chyť rybku ! (1.9 MB)
Hledáte nějakou nenáročnou logickou hříčku, která by vám zpříjemnila nudné chvilky? Pokud ano, právě jste ji našli. Stačí vám jen špetka logiky a hlavně chuť pomáhat nebožákům všeho druhu v nouzi.
Naturel… 50%
Naturel - logický rychlík (9.1 MB)
Bylo jedno malé zvířátko, co bydlelo v malebném lesíčku na okraji začouzeného městečka. Jednoho dne mu však cestu do jeho domečku zkřížily různé překážky a bez vaší pomoci se tvoreček nikdy nedostane domů.
Teka Teki… 65%
Teka Teki - tetris? nebo něco jiného? (8.2 MB)
A máme ho tu. Doufám, že všem říká něco hra Tetris. Ano, dámy a pánové. Máme ho zase tady, avšak je více pozměněný a oblečený v novém kabátu. Ale co nového na nás autoři přichystali, se dozvíte po přečtení následujícího článku.
Rainbow… 80%
Rainbow Web 2 - zapeklité pavučiny opět útočí (23.1 MB)
Rainbow Web 2 přichází. Opět zde můžeme vidět pavučinové pole a zažít spoustu zábavy. Autoři prvního dílu se shodli, že vytvoří další a je to zase bomba. Avšak co nového na nás přichystali, se dozvíte v následujícím článku.
Mahjong… 65%
Mahjong City - každá kostka má svou sestřičku (4.7 MB)
Kostka sem, kostka tam. Všude jen samé kostky. Ale zde s nimi nebudete házet, ani je skládat nebo vyhýbat se jim. Právě tu před sebou máte známou hru Mahjong a tedy jistě už sami víte, že krychličky budete odebírat, a to zcela zdarma.
Super… 50%
Super Maria Cosmos - zase něco nového (1.4 MB)
Pokud vás už při čtení názvu této freeware hry zachvátila panika, že se jedná o další klon hry Mario, uklidněte se. Hlavní hrdinkou titulu Super Maria Cosmos je totiž žena, se kterou se podíváte na zoubek přitažlivosti a gravitační síle. Co vy na to, dáte si říct?
Tetroid… 80%
Tetroid 2012 - retromoderna (111 MB)
Tetris je v současné době symbolem samotných počátků herního šílenství. Dá se na něm vůbec ještě něco podstatného zlepšit, vytvořit tetris 21. století? Ano, dá. A tahle hra vás o tom bezezbytku přesvědčí.
Gift Puzzle… 70%
Gift Puzzle - Vánoční nadílka (8 MB)
Slyšíte ten pronikavý zvuk rolniček? Jestliže vám přijde, že jste si na Štědrý den rozbalili málo dárečků, máme tu pro vás Grift Puzzle, který vám to vynahradí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z