Picross… 92%
Picross Mania - obrázkové sudoku (4.8 MB)
Všichni luštitelé Sudoku a podobných logických her pozor, máte tu pro vás v dnešním meny něco extra. Představujeme vám Picross Manii, která byla ještě před několika týdny plnohodnotný shareware titul. Dnes vám ji přinášíme zcela zdarma.
6 Colors-… 60%
6 Colors- barevné myšlení (1.6 MB)
Každý člověk na světě má určitě svou oblíbenou barvu. V 6 Colors jedné z nich pomůžete k nadvládě nad ostatními a trochu protáhnete mozkové závity, které bývají o prázdninách v mnoha případech nevyužity.
Maze 3D… 75%
Maze 3D - hrdinná kulička (2 MB)
Vydejte se s kuličkou na cestu skrze rozličné úrovně plné nástrah a dostaňte ji bez úhony do vytouženého cíle. Tři, dva jedna - START!
28 kvíz… 50%
28 kvíz - AZ kvíz z TV (2.6 MB)
Hltáte každý další díl AZ-kvízu? Těšíte se na další otázku a dopředu promýšlíte, jaké další políčko zvolit za účelem výhry? Tak to jste tu správně.
Great… 65%
Great Secrets Da Vinci - odhalte tajemství (13 MB)
Leonardo Da Vinci patří mezi nejznámější osobnosti všech dob, a tak se nelze divit, že se s jeho jménem čas od času se setkáváme i v herní branži. Seznamte se, Great Secrets Da Vinci právě přichází a na vás bude, jestli jeho tajemství dokážete rozluštit.
Laser… 65%
Laser puzzle - světelné lámání (300 KB)
Laser, ta mrška jedna, je ochoten se odrazit skoro od čehokoliv. Při práci s ním si musíte nasadit ochranné brýle, neb hrozí nebezpečí poškození zraku, což však u dnes recenzované hry nehrozí.
Flickerstrings… 65%
Flickerstrings - čára sem, čára tam (3.1 MB)
Čáry, s těmi se dají dělat divy. A teď nemyslím různé "abraka dabraka" nebo Harryho Pottera. Mám na mysli přímky, křivky a jim podobné objekty, které se vyskytují ve hře Flickerstrings. A že je s nimi zábava, se můžete přesvědčit sami!
Amusive… 55%
Amusive Checkers - Bojuj o své pole (1.3 MB)
Opět jsou v akci hry jako dáma či šachy. Dnes se nám v tom pravém světle ukáže středověká kráska dáma. A že nemusíte být zrovna ve středověku, abyste si mohli tuhle záležitost naplno užít vás přesvědčím za malý okamžik.
Hanojské… 55%
Hanojské věže - mozku pracuj (5.2 MB)
Hanojské věže je matematický hlavolam, který vymyslel francouzský matematik Édouard Lucas již v roce 1883. Zajímavý je tím, že se hraje stále a snad každý se sním alespoň letmo potkal. Mimo jiné i ve virtuální podobě.
Šibenice… 40%
Šibenice - pověste ho vejš (70 KB)
Najít správné slovo může někdy být pěkně obtížné. Jde-li přitom o krk, je motivace k jeho nalezení vcelku silná. Pokud si troufáte jít s kuží na trh, vyzkoušejte Šibenici.
The Wikipedia… 70%
The Wikipedia Challenge - hledání může být zábavné (1 MB)
Když máte na internetu najít nějakou informaci, kam kromě vyhledávačů zavítáte? Častou odpovědí by jistě byla Wikipedia. A co si takhle vyzkoušet, jak dobří v hledání informací vlastně jste? Pak není nic snazšího, než si zahrát The Wikipedia Challenge.
Orblitz… 85%
Orblitz - 3D logik (13.2 MB)
Skvělým zpracováním a razítkem Digipenu se pyšní logický titul Orblitz. Tato zajímavá záležitost nabízí hned několik módů, ze kterých si vybere opravdu každý, a hlavně multiplayer, takže virtuálnímu souboji s přáteli nestojí nic v cestě!
Voyage… 85%
Voyage Puzzle - procestujte celý svět (27.2 MB)
Málokdo dnes má peníze na to, aby procestoval celý svět. O různých více či méně vzdálených zákoutí celé zeměkoule si však naštěstí můžete přečíst na internetu a k tomu dostanete ještě kupu obrázků. Nebo se můžete začít vzdělávat zábavnou formou pomocí logické hry Voyage Puzzle.
Sudoku… 80%
Sudoku - pro chytré hlavy (2.3 MB)
Sudoku. Tři slabiky, které ještě před několika lety valná populace ani neznala . A dnes? Pokud se vám podaří správně vyluštit čísla ve všech čtverečcích, získáte neskonalé uznání svého okolí. Ale předtím, než se pustíte do luštění v realitě, byste si to mohli vyzkoušet virtuálně.
Real Checkers… 60%
Real Checkers 3D - zahrajte si 3D dámu! (2 MB)
Dáma je hned po šachách nejpopulárnější desková hra, přesto se s ní na našich monitorech setkáváme spíše sporadicky. Dnes vám proto jeden takto zaměřený titul přinášíme - a to dokonce ve 3D zpracování.
Piškvorky… 55%
Piškvorky - klasika bez papíru (500 KB)
Piškvorky jsou herním evergreenem. Kdo je nehrál na počítači, alespoň počmáral nějaký ten čtverečkovaný papír. Díky dnešní hře tak možná zachráníte pár stromů.
Escape… 65%
Escape From Minos - prchejte před nestvůrou (2.6 MB)
Legenda o krétském králi Mínosovi je tak známá, že si ji pomalu povídají děti ve školce. Můžete si koupit knihy zabývající se tímto tématem, podívat se filmy a od nynějška také zahrát freeware hru Escape From Minos.
Alien… 65%
Alien Puzzle Invasion - Vetřelci ve sluneční soustavě (7.3 MB)
Žravý Vetřelec ze stejnojmenného filmu se obvykle vyskytuje v akčních a nebo hororových hrách. Proto je s podivem narazit na něj v logické hře šmrncnuté troškou té staré dobré strategie.
Yellow… 65%
Yellow Ninja's Extreme Zero - nula od nuly pojde (5.2 MB)
Počítat do deseti umí 99 % z nás a Tetris zná snad ještě víc lidí. Když se tyto dva téměř neslučitelné prvky spojí, vznikne něco ve stylu freeware hry Yellow Ninja's Extreme Zero. A že to vůbec nemusí být špatné, se ostatně přesvědčte sami.
Jigsaw… 90%
Jigsaw Deluxe - netradiční skládačka (21.3 MB)
Kdo má již dost obyčejných puzzle her, ve kterých má člověk nespočet času na stavění, by měl zbystřit. Princip freeware hry Puzzle Delux je totiž částečně založen na známé hře Zuma, což samo o sobě zaručuje perfektní zábavu. Převědčte se sami!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z