Bzum!… 65%
Bzum! - Čmelák jménem Čmelda (11.6 MB)
Čmeláček Čmelda je v opylování rostlin úplný začátečník. Z rodného úlu byl vyslán plnit své životní poslání, přičemž musí čelit mnohým nástrahám a nebezpečím. Pronikněte do barevného světa hry Bzum! a pokuste se mu pomoci!
Physico… 55%
Physico - padání obrazců (2 MB)
Čekáte test z fyziky nebo něco na ten způsob? Můžete si oddechnout, ve hře Physico z Letní vývojařské soutěže Velkého Chytráka jde úplně o něco jiného. Připravte si své mozkové závity!
Psycho… 65%
Psycho - barevný tetris (6 MB)
Je skoro k nevíře, že přes dvě desetiletí starý tetris se na herních obrazovkách udržel až do dnešních dnů. Příspěvek do LVS VCH 2009 jménem Psycho na této ruské legendě také těží a navíc přidává i své vlastní ingredience.
Útěk… 55%
Útěk z Kryoxu - pekelně střežené vězení (1.5 MB)
Ne Alcatraz, ale Kryox je nejstřeženějším vězením, ze kterého není návratu! Ale i přes tento fakt se o to jeden vězeň pokusil. A hádáte správně, žádá vás o pomoc. Dokážete utéct z netěžšího světového žaláře, nebo tam shnijete navěky?
Pan Kulička… 60%
Pan Kulička - Tajemství vesmíru - logika může být zábava (2.5 MB)
Jak asi vznikl vesmír? A je fakticky nekonečný? Nehodlá v nejbližší době do Země narazit obří meteorit? Nevím, jestli si takové otázky někdy kladete, ale při hraní dnešní freeware hry se to díky fiktivnímu příběhu možná dozvíte... Pokud budete dobří.
Shocker:… 70%
Shocker: The electrifying super hero - elektrikář v akci (70 KB)
Díky nešetrnému hospodaření s energií došlo ke zničení hlavního energetického uzlu Země. To je ten správný čas aby nastoupil Shocker, energetický superhrdina, a zachránil situaci. Bez vaší pomoci to ale nejspíše nedokáže.
Chains… 85%
Chains - kuličky znovu a jinak (16.6 MB)
Fanoušci barev, kuliček a logických her, pozor! Dnes pro vás máme recenzi velmi návykové hry, která - ač obsahuje staré známé barevné kuličky - přichází s úplně novým konceptem. Tak na nic nečekejte a Chains vyzkoušejte!
Mujeo… 75%
Mujeo - zachraňte ostrov! (2 MB)
Troufnete si zachránit malý létající ostrov? Ptáte se, jak to máte udělat? Inu, vpravdě nejde o nic jednoduchého – musíte si vystačit pouze s několika předměty a jejich interakcí s okolím. Zvládnete to?
Word Game… 70%
Word Game Deluxe - osm směrů, ale jen jeden správný (4 MB)
A je to tu zase! Trápení, kterému všichni říkáme osmisměrka je opět tu, a to v plné kráse. Že by něco nového? Řeknu jen tři slova. Nechte se překvapit. A mohu ještě dodat, že to není zdaleka tak nudné, jak si mohla řada lidí myslet.
Electro… 80%
Electro Master - bacha na dráty! (21.6 MB)
Nebýt elektřiny, nemohli byste si ani přečíst tuto recenzi. A pokud si myslíte, že je jednoduché správně sestavit elektrickou síť, měli byste si zahrát hru Electro Master, která vás vyvede z omylu. Oni to ani elektrikáři nemají jednoduché.
Infant… 75%
Infant puzzles - elektornické skládání (30 MB)
Kousek sem, kousek tam, co já s nimi asi udělám? Ano, tak tahle věta je tu dnes určitě na místě. Nehorázné množství malých puzzlíků, které jen čekají až je spojíte v jeden celý obrazec, je opět tu.
Knight… 60%
Knight's Gambit - legenda je opět zde (14.4 MB)
Každý z nás dnes již jistě ví, že nemusí být ani králem či nějakým panovníkem, aby si mohl zahrát opravdu legendární hříčku. Ano, dámy a pánové, šachy jsou skutečně opět tu a v plné kráse.
The Coffee… 45%
The Coffee Bean Game - logika s kávovými zrnky (4.7 MB)
Mnoho z nás si nedokáže bez šálku kávy představit ráno nebo fungování během dne. Kávová zrnka se však dají použít i na jiné vylomeniny než jen jako chutný nápoj. Zjistěte, k čemu je využil autor freeware hry The Coffee Bean Game.
Cuzco… 60%
Cuzco's Goat Bloat Game - pasáčkem koz (3.1 MB)
Kozí stáda zachvátila nemoc explodujících koz. Jedinou jejich nadějí je vakcinace a to dříve než nebohá stvoření explodují. Pokuste se v roli hrdinného pasáčka koz zachránit co se dá.
LuBiang… 40%
LuBiang - v jednoduchosti je síla? (2.4 MB)
Znáte pexeso? Rádi byste si ho zahráli? Ano? Tak to máte trochu smůlu, protože dnes recenzovaný titul pexesem není. Nicméně na druhou stranu má s touto oblíbenou společenskou hrou mnoho společného.
LuBactery… 50%
LuBactery - bakterie útočí (1.6 MB)
Bakterie to mají, chudinky, v životě hodně těžké. Nikdo je nemá rád a všichni se je snaží zahubit, zneškodnit nebo minimálně zahnat. Nejinak tomu bude i v titulu LuBactery, kde musíte tyto fialové miláčky pro změnu zase zazdít.
LuBulo… 45%
LuBulo - zelená je nejlepší! (2.1 MB)
Už jste si někdy všimli, jak mocná je zelená barva a že se jí ty ostatní musí klanět? Autor hry LuBulo na tento fakt nedávno přišel a rozhodl se vytvořit titul, kterým to dokáže i vám. Nuže, zelená barvo, do boje!
Chic Puzzles… 80%
Chic Puzzles - kdo si skládá, nezlobí (19.6 MB)
Skládáte rádi puzzle a chcete si vyzkoušet něco netradičního? Vyzkoušejte elektronickou podobu této oblíbené kratochvíle! V nedávno vydané hře Chic Puzzles si na své přijde opravdu každý, bez rozdílů pohlaví, věku víry nebo značky oblečení.
PuzzleChase… 75%
PuzzleChase - pomozte želvičce! (3.5 MB)
Málokdy se stane, abychom v žánru logických her našli nějakou výjimku, která s sebou přináší nějaký neotřelý koncept, nebo minimálně nápad. V případě PuzzleChase se to povedlo. A vzhledem k tomu, že se jedná o titul od českých tvůrců, jistě si ho nesmíte nechat ujít.
(Don't… 70%
(Don't) Save The Princess - nikdo nechce zachránit princeznu (5.5 MB)
Žila, byla jedna strááášně ošklivá princezna, kterou nechtěl nikdo zachránit. A stejně tak ani hrdina freeware hry (Don't) Save The Princess. Pomůžete mu vyhnout se té bestii (ehm, princezně), aby s ní neskončil v chomoutu?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z