Christmas… 65%
Christmas Gems - třídíme dárky (7.2 MB)
Za okny je mráz a parta dětí vyvádí ve sněhovém poprašku. Jeden by neřekl, že nastává onen vánoční čas. Čas dárků, překvapení a vzájemné lásky. A abyste se z těch sladkých vět nerozpustili, můžete si zatím zahrát povedenou logickou hru.
Mightier… 92%
Mightier - trochu jiný kosmonaut (13 MB)
Dnes recenzovaný Mightier se pyšní hned několika zajímavými prvky. Můžete si třeba přizpůsobit tvar hlavního hrdiny i okolních předmětů. Ale co když vám řekneme, že krom myši můžete použít k hraní i tiskárnu? Více už v samotné recenzi!
JAMP -… 85%
JAMP - Křečkovo dobrodružství (4.2 MB)
Křeček se vydal za pomocí svého kolotoče na dobrodružství, jež by záviděl i zkušený cestovatel. Na jeho cestě ho však čeká mnoho překážek, které musí vyřešit za pomocí důvtipu a chladné hlavy. Využívání fyziky nebylo nikdy zábavnější!
Star Trek:… 65%
Star Trek: Blaze of Glory - pane Spoku, transportujte (2.5 MB)
Autoři řadí svůj počin mezi takzvané logické rychlíky a není žádný důvod s nimi nesouhlasit. Logické rychlíky se obvykle vyznačují tím, že není těžké pochytit jejich pravidla během hraní a to i bez nápovědy. Rychlé, nenáročné, ale chytlavé.
Underwater… 75%
Underwater Puzzle - soutěživá mořská víla (27 MB)
Máte rádi mořskou vílu Arielu? Hlavní hrdinka hry Uderwater Puzzle se s ní možná zná, je to totiž také mořská víla. A jestliže se jí rozhodnete pomoci v její dobrodružné výpravě do vodních hlubin, třeba vás s ní potom seznámí.
BloxRox… 65%
BloxRox - máte dobrý postřeh? (2.2 MB)
Že by se k nám opět chystal tetris v novém kabátku? Myšlenkato není špatná, avšak tato záležitost si může tetris prohlédnout tak maximálně z rychlíku. Ale více se už dozvíte v naší recenzi.
Franta… 60%
Franta Potrubář - vodu do vodovodu (210 KB)
Pokud se valí voda z vodárny po hektolitrech a nedá se nijak zastavit, vězte, že existuje jen jediný člověk, jediný řemeslník a jediný odborník, který je schopný zabránit kalamitě a vrátit vodu zpět tam kam patří. A tím je Franta Potrubář.
Paul Moose… 30%
Paul Moose In Space World - sobovi opět hrabe (18 MB)
Pohodlně se usaďte, zhluboka dýchejte, je tu pokračování stejnojmenné hry! O co jde? Zajímavá otázka, na jejíž odpověď není v perexu místo, musíte si tedy přečíst celou recenzi. Prozradím jen, že Sob Pavel se dočkal zajímavého grafického zpracování.
Uplighter… 70%
Uplighter - zbavte se tmy! (957 KB)
Každý se jako malý tmy bál a kdo říká že ne, lže. A od toho vždy máme nějaký zdroj světla, který temnotě v pokoji pěkně zatopí. Do jednoho takového světla se můžete vžít v pekelně návykové logické hře Uplighter.
Halloween… 65%
Halloween Night. Pumpkin Match - Trick or treat! (13.4 MB)
Pumpkin Jack už léta žije na samotě u lesa. Jen jednou za rok vychází ze svého obydlí, aby nachytal neposlušné duše. Jelikož na to sám nestačí, zvolí si živého pomocníka, který mu bude pomáhat v této nesnadné práci. A tentokrát to budete vy!
Plumeboom:… 70%
Plumeboom: The First Chapter - páv hrdinou (24.6 MB)
Ráj pro všechno ptactvo se jmenuje Orniland. Život zde je poklidný, plný míru a harmonie. A to se nelíbí ďábelskému čaroději Crowbeakovi. Ten se za se vydatné pomoci pomateného vědce Cornixe snaží zničit poklidný kolorit Ornilandu a uvrhnout tento svět do osidel temnoty.
Sudoku… 85%
Sudoku Beautiful Mind - procvičení mozkových závitů (13 MB)
Pokud máte rádi čísílka, anebo se extrémně nudíte, tato hra je přesně pro vás. Nebudete potřebovat papír ani tužku, postačí jen počítač, myš a funkční mozkové závity. Jdeme na to!
Myplaycity… 75%
Myplaycity Puzzles - svět osmisměrek (2.1 MB)
Patříte mezi příznivce logických her, jakými jsou nejrůznější typy sudoku, osmisměrek, křížovek nebo piškvorek? Rádi trápíte svou šedou kůru mozkovou? Pak právě vám je určena dnešní nadílka, kterou je právě MyPlayCity Puzzles.
Lemmins… 85%
Lemmins - ze života lumíků (5.1 MB)
Bezhlavě pochodující lumíci se vydávají na svou pouť a jediné co jim může zaručit úspěšné završení jejich cesty je šikovný hráč s rychlou myší a bystrým rozumem. Nenechte je padnout, udejte jim správný směr.
ConnectMore… 65%
ConnectMore - tenisový tetris (5.1 MB)
Tetris je hra, která samolibě obývá snad všechny platformy, na nichž se dají hry hrát. Obvyklý výskyt se omezuje na klony klasické varianty, ale s trochou štěstí objevíte i verzi přinášející něco neotřelého a ne už tak okoukaného. Třeba jako v titulu Connectmore.
Sequential… 70%
Sequential - mazání čtverečků (5.1 MB)
Jednoduché logické hříčky bývají u hráčstva velmi oblíbené. Jejich největší výhodou je fakt, že na jejich zaučení není potřeba mnoho času. I do dnes recenzovaného titulu se dostanete velmi rychle.
Engineering… 80%
Engineering Mystery of the Ancient Clock - sestavte si starobylé hodinky (17.2 MB)
Her, ve kterých vyměňujete mezi sebou diamanty tak, aby utvořily trojice, je spousta. Když se ale přidá chytrý nápad, který kompletně změní způsob ovládání, vznikne právě hra Engineering Mystery of the Ancient Clock, jejíž žhavou recenzi vám právě přinášíme.
Energy… 70%
Energy Problem - zachraňte svět (5 MB)
Zachraňte svět v roli synovce šíleného vědce, který se snažil ochránit Zemi před nepřáteli z vesmíru. Je nutné okamžitě se dostat do jeho laboratoře a vypnout nebezpečné pole. Tohle dokážou jen ti nejodvážnější!
Barevný… 70%
Barevný poklad - došly barvy na omalovánky! (14.5 MB)
Vydejte se na nebezpečnou cestu za veledůležitým pokladem, bez něhož by nemohl existovat život na vaší planetě! Budete muset čelit mnohým nástrahám a nesnázím jen proto, abyste získali… duhu!
Čtyři… 85%
Čtyři krávy - kamarádky do deště (8.7 MB)
Nějaký svěží logický titul s originálním nápadem aby člověk pohledal. A pokud bude hledat opravdu pořádně, jistě narazí na novou českou hru Čtyři krávy vyprávějící o čtyřech mladých děvčatech, která dohromady svedla záhadná síla.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z