Dots and… 75%
Dots and Boxes - to je moje políčko! (1.9 MB)
Co se v posledních týdnech dělo u jednoho z předních českých týmů, Sosáků? Pracovalo se na logické hříčce Dots and Boxes, kterou vám tímto představujeme ve světové premiéře.
Peklik… 80%
Peklik - barevně a dokola (15 MB)
Máte chuť na netradičně upravenou jinak běžnou logickou hříčku, která vznikla v českých luzích a hájích? Pak určitě nepřehlédněte titul Peklik, který vám přinášíme v české premiéře, v němž musíte otáčet obručemi s barevnými kuličkami tak, abyste splnili zadané úkoly!
Arctic… 90%
Arctic quest 2 - ledová skládačka (16.3 MB)
V těchto horkých letních dnech jistě přijde vhod nějaké osvěžení. My pro vás máme ledově chladnou hříčku Arctic quest 2, která účinkuje přímo dokonale. Přimrazí vás k monitoru na hodně dlouhou dobu.
Attack… 70%
Attack of the Ooze - útok z vesmíru (6.2 MB)
Ufoni si vybrali Zemi jakožto cíl svých invazních choutek. Co teď? Najde se mezi jejími obyvateli nějaký neohrožený hrdina, který by se postavil mimozemšťanům se zbrusu novou zbraní v rukou? Ty vypadáš docela odvážně, pojď sem!
JAG -… 85%
JAG - adrenalinový mozkolam (7 MB)
S příchodem jara se mozek probouzí ze zimního spánku. Jaká je pro něj nejlepší rozcvička? No přeci pořádná logická hříčka se zábavnými herními mechanismy. Takže vstávat a cvičit, až se z uší bude kouřit, jen bacha, abyste tomu zcela nepropadli!
Zoo Escape… 60%
Zoo Escape 3D - útěk ze zoo (4 MB)
Některým zvířátkům se v zoo zkrátka nelíbí. Parta zvířectva v Zoo Escape 3D se pravděpodobně často dívala na Madagaskar, a tak se po vzoru poblázněné zebry a jejích přátel rozhodla jednoduše pláchnout.
Bounce… 65%
Bounce quest - koulíme mozkové závity (17.8 MB)
Máme tu další hru, v níž si hlavní roli střihne kulička. Tentokrát to ovšem není o vaší šikovnosti, ale o tom, jak moc jste ochotni přemýšlet. Takže zapojte své mozkové závity!
Rosetta… 55%
Rosetta Stone - na vahách osudu (8.2 MB)
Spojovat písmena do slov, počítat, zároveň dávat pozor na váhy, aby se nepřevrhly, a ještě si dát na čas. To je opravdový logický záhul, který nabízí hra Rosetta Stone. Máte dost důvtipu na to pokořit nejlepší skóre a překonat osud?
Marine… 85%
Marine puzzle - strategie na moři (29.7 MB)
Jestli jste si mysleli, že v titulech na principu „Match 3“ už nelze přijít s ničím novým, máte před sebou dílo, které vás vyvede z omylu. Vzhůru do bitvy!
WhizZ… 60%
WhizZ - výš, jen výš! (8 MB)
Pálení čarodějnic se už kvapem blíží, pakliže se ve vašem okolí nenachází vhodná kandidátka na grilování, nezoufejte. Zlá čarodějnice z arkády WhizZ se pro tento účel hodí přímo báječně!
Amazing… 70%
Amazing Pyramids - egyptská šibenice (35 MB)
Oblíbená hra „šibenice“ si po čase opět našla cestu na vaše monitory. Tentokrát se však zahalila do egyptského hávu a přenese vás do světa faraónů a pyramid. Pojďte si otestovat svou anglickou slovní zásobu!
Somnia… 55%
Somnia - logický experiment (30.8 MB)
Fanoušci skvěle hodnoceného Portalu či netradičních her by měli nyní zbystřit, jelikož pro ně máme jednu podobnou lahůdku. V titulu Somnia se totiž můžete přepínat mezi 3D a dvojrozměrným světem. Kdo by tomu odolal?
BooM Brothers… 80%
BooM Brothers - Hledání min v novém kabátě (1.2 MB)
Klasické windowsácké Hledání min snad není třeba představovat. Pokud jste jim nikdy nepřišli na chuť, třeba to zlepší tento velice povedený remake.
Cubosphere… 85%
Cubosphere - připravte si orientaci (30 MB)
Přinášíme vám logický titul, který jste v minulosti mohli zhlédnout již na konzolích. V tomto remaku stačí popadnout balónek a s ním zdolat několik lokací především pomocí prostorové orientace a šikovnosti rukou. Na čas!
It´s… 70%
It´s Good To Be a Pirate - dobrodružství s piráty (3.3 MB)
Po dvou RPG Broken Hearts a Forbidden Saga vám od stejného tvůrce přinášíme žánrově úplně odlišnou hru. Tentokrát to bude logická hříčka s názvem It´s Good To Be a Pirate. Jak to dopadlo? Je ve skutečnosti pirátské řemeslo opravdu tak dobré?
Count… 75%
Count On Me - kombinujte čísla (7 MB)
Logické myšlení a rychlý úsudek v dnes recenzované hře uplatníte, jak nejvíce to půjde. Ba co víc, k tomu všemu si procvičíte sčítání a to není nikdy na škodu. Count On Me je tady!
Zoodomino… 70%
Zoodomino - veselý svět zvířat (11 MB)
Jestli jste měli jako malí rádi veselé obrázky zvířátek a všechny hry, ve kterých se zvířátka vyskytovala, právě máte možnost si tato léta připomenout. Zoodomino je totiž veselé dílko plné roztomilých tvorečků, které pěkně potrápí vaše mozkové závity.
Ideabox… 60%
Ideabox - Spořivé prasátko (18.5 MB)
Pod názvem Ideabox se skrývá další z logických her, ve které máte za úkol vhodně přemísťovat různobarevné kuličky. Tentokrát pomáháte roztomilému prasátku sesbírat artefakty a tím dopomoct světu k významným objevům a vynálezům.
Pazuru… 70%
Pazuru - nelogicky logická hra (3.4 MB)
Vítejte v našem testovacím zařízení! Je nám radostí vám oznámit, že jste se stali testovacím subjektem číslo jedna. Vaším úkolem je projít několik nepříliš jednoduchých lokací. Nesmíme zapomenout podotknout, že se zde mohou dít věci, které nejsou úplně v pořádku.
The Treasures… 90%
The Treasures Of Montezuma – uspořádejme výlet do jižních krajů (34.1 MB)
Teplé kraje jižní Ameriky čekají jen na vás! Podívejte se tam společně s cestovatelkou Emilkou, který se snaží najít bájný Montezumův poklad. Co myslíte, existuje, nebo je to jen fáma? Nejlepší způsob, jak se to dozvědět, je se tam vypravit, tak vám držím palce.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z