Wind and… 75%
Wind and Water: Puzzle Battles - korejský hit přichází na PC (28.4 MB)
Dnešní freeware hra se v Koreji setkala se skvělou odezvou hráčů malých konzolí, a tak se autoři rozhodli ji vydat i na PC. Svůj logický potenciál prezentuje hned v několika módech, včetně příběhové kampaně!
Laserlight… 70%
Laserlight - s laserem může být i zábava (497 KB)
Zrcátka a odrazivé lasery - to je kombinace, která dokáže pobavit i na posté. Když se k tomu přidají rozmanitá prostředí a hlavně barevné filtry, neodtrhnete se od monitoru hódně dlouhou dobu!
Turtix:… 90%
Turtix: Rescue Adventures - kam se hrabou Želvy Ninja (29 MB)
Ani učitelé nejsou bezchybní. Své o tom ví třída malých želviček, která se právě učila namíchat svůj první elixír. Jenže ouha. Stačilo zaměnit jednu přísadu a milé želvičky se ocitly v zajetí.
Nega Kon… 45%
Nega Kon - 3D klamy (6.1 MB)
Oko je skvělá, jen v některých případech trošku nedokonalá věcička. Existuje totiž spousta klamů a na jednom pěkném 3D efektu stojí celá dnešní freeware hra Nega Kon. Přesvědčte se, že se jedná o neotřelý koncept.
Exit Finder… 60%
Exit Finder 2 - najděte cestu dál (5 MB)
Je žlutý, kulatý, usměvavý a potřebuje najít cestu dál, přes silný déšť a krutý mráz!
Q.U.B.E.… 80%
Q.U.B.E. - logika v Unreal enginu (272.2 MB)
Nestává se často, aby logická hra běžela na proslulém Unreal enginu. Q.U.B.E. ho však využívá a nabízí tak na poměry freeware scény nevídaný herní zážitek. Vyzkoušejte, stojí to za to!
Anarchy… 65%
Anarchy - logika akčně (2 MB)
Chaotičnost zasáhla vzdálenou planetu Sentinel 4. Povstalci pomalu přebírají moc. Abyste jim v tom zabránili, musíte popadnout tank a nepřátelské zbraně zničit. To vše v logicko-akčním titulu!
Daves… 60%
Daves Trails - cestujte s barvami (41 MB)
Dobrou logickou hříčku, aby jeden dnes v záplavě rádoby logických puzzlů pohledal. Přesto se občas vynoří něco, co dokáže v rozumné míře řádně zatopit pod kotel našim mozkovým závitům. Dnes se vynořil Daves Trails.
Bo - zázračná… 55%
Bo - zázračná barva (6.3 MB)
Hlavní hrdina má zajímavou schopnost - dokáže malovat překážky, jež ho následně vcucnou, takže se v nich může pohybovat. A dostat se tak do míst, která byla ještě před chvílí nedostupná. Prostě logický rychlík pro vás zdarma!
Picture… 65%
Picture Shifter - zachraňte zvířátka (8.4 MB)
Zvířátka jsou v ohrožení, není času nazbyt. Vydejte se s námi za dobrodružstvím na Zábavný ostrov a pokuste se zachránit co nejvíce živočišných druhů.
The Block… 85%
The Block Fairy - střílení logicky (7 MB)
Dělo ve hře zvěstuje spíše nějakou akční vřavu, kde lítá po obrazovce krev a části těla, než logický počin. Dnes se ale přesvědčíte, že i v zábavném arkádo-logickém titulu může hrát dělo hlavní roli!
Mobile… 75%
Mobile Bomb Squad - pyrotechnikem (8 MB)
Nemusíte skákat z mostů bungee jumping, abyste si v těle navodili adrenalin. Staňte se členem pyrotechnického týmu, s nímž musíte zneškodnit několik lokací plných bomb. Jedna chyba a výsledek je fatální.
Connect… 65%
Connect More - pán tenisáků (4 MB)
Connect More vám dá k dispozici přímo hromady a hromady tenisáků. Ale tenis s nimi hrát nebudete, naopak s jejich pomocí potrápíte své mozkové buňky a otestujete své reflexy.
Stack… 50%
Stack Attack - spoj dvě (1 MB)
Jedni je nenávidí, druzí je milují. O co jde? Přeci o tak rozšířené tituly se systémem spoj tři. A právě Stack Attack na podobném principu funguje. Takže jdete do toho s námi?
Aquitania… 80%
Aquitania - krásná pohádka (16.6 MB)
Princip "spoj tři" je neustálým zdrojem her, nicméně tentokrát se dočkává i určitého vylepšení a v podání Aquitanie je takovým křížencem s tetrisem. Ponořte se do pohádkového dobrodružství a posbírejte všechny ztracené artefakty!
Soup du… 70%
Soup du Jour - vaříme z balónků (11 MB)
Umíte vařit? Ne? Ale to vůbec nevadí! Šéfkuchař ve hře Soup du Jour vás pochválí i ukázky vašeho kulinářského umění. Tahle polévka se totiž vaří úplně jinak, než byste očekávali.
World… 65%
World of Abstractica - poblázněte si hlavu! (13.6 MB)
Je to zelené a točí se to, co je to? No přece žába v mixéru (smích)! Ale nebojte se, na takto trapné hádanky u freeware hry World of Abstractica nenarazíte. Svůj důvtip si vyzkoušíte v málo vídaných 600 levelech plných netradičních hlavolamů.
Creaky… 70%
Creaky Old Memory - vzpomínky staré ruské dámy (60.4 MB)
To by se člověk divil, na co všechno může vzpomínat jedna stará ruská vdovda. Rudá revoluce, nacistická okupace, znásilnění, oběšený manžel, to nejsou zrovna radostné vzpomínky. I tak si je chce Tatiana všechny znovu projít. A vy můžete s ní.
Lab Enigma… 60%
Lab Enigma - Zachraňte svět před nákazou (5.2 MB)
Svět je v ohrožení! Bakterie a viry se nebezpečně rozmnožily po celé planetě. Najděte a vytvořte potřebnou protilátku, která zachrání svět před těmito choroboplodnými zárodky.
Endless… 65%
Endless Mahjong 2 - klon prvního dílu (4.2 MB)
Mahjong dokáže nadzvednou ze židle i vcelku flegmatické luštitele záhad a přilákat k monitoru ty, kteří jinak hry zcela odsuzují. Ponořte se do světa barevných kamínku i vy.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z