Void -… 93%
Void - freewarový Portal (185 MB)
Čas od času se stane, že freewarová scéna vyprodukuje hru, která nenechá hráče ani recenzenty pořádně vyspat. Hru, která šlape na paty i svým komerčním bratrancům.
Voyage… 85%
Voyage Puzzle - procestujte celý svět (27.2 MB)
Málokdo dnes má peníze na to, aby procestoval celý svět. O různých více či méně vzdálených zákoutí celé zeměkoule si však naštěstí můžete přečíst na internetu a k tomu dostanete ještě kupu obrázků. Nebo se můžete začít vzdělávat zábavnou formou pomocí logické hry Voyage Puzzle.
Valentine… 80%
Valentine Treasuers - valentýnské dárečky (8.4 MB)
Schválně, poznáte čím je dnešní den tak výjimečný? Ano, správně – dnes je poprvé a naposledy v tomto roce 14.2, tedy den Svatého Valentýna. A že na něj myslí i tvůrci her dokazuje zbrusu nový titul Valentine Treasures.
Visit… 85%
Visit II - s kosmonautem podruhé (5.3 MB)
Po celkem úspěšném prvním dílu nás opět přiletěl navštívit malý známý kosmonaut. Tentokrát však už není sám, vzal si totiž s sebou svého nového parťáka, jenž mu pomůže vyřešit hromady logických úkolů. Na co se můžeme připravit? Na veliké množství zapeklitých úkonů s barevnými kvádříky v hlavní roli!
Vegetable… 65%
Vegetable Soup: VAŘÍME S CHUTÍ (3.6 MB)
Vaření, to je věru umění. Támhleto péct dvacet minut, potom přidat ono, mezitím uvařit tamto – až by se z toho jednomu zatočila hlava, stejně jako vypasenému kuchtíkovi z Vegetable Soap. Tak co, pomůžete mu?
Vychladni… 69%
Vychladni!: BECHEROVKA ZAHŘEJE (512 KB)
Jste neklidní? Chcete si odpočinout? Uvolnit se? V tom případě zkuste hru s příznačným názvem Vychladni!, která se zúčastnila letošního ročníku Becherovka Games. V kategorii flashových titulů si odnesla hezké třetí místo.
Vánoční… 55%
Vánoční pexeso: KÝČOVITÝ DÁREČEK (1.9 MB)
Vánoce se neúprosně blíží a na každém kroku to všichni všem připomínají. My samozřejmě nemůžeme zůstat pozadu, a tak máte možnost si dosyta vychutnat vánoční atmosféru v lehce kýčovitém pexesu.
Venables 74%
Venables (421.9 KB)
Máte rádi logicko-takticko-strategické hry, jako třeba šachy? Chtěli byste si ale vyzkoušet něco zcela neotřele originálního? Tak jste na správném místě. Venables je opravdu pozoruhodná strategická hra, která si zaslouží menší pozornost každého stratéga-šachisty. Proto neváhejte a přečtěte si dnešní recenzi.
Valvo 40%
Valvo (434.2 KB)
Už vás nebaví hry k Windows. Co takhle logický bonbónek na styl Backgammon. Zjednodušená hra Backgammon pro znuděné majitele pomalých notebooků a logických maniaků.
Vlak … 55%
Vlak (Dos verze) (31.5 KB)
Máte-li chuť si sentimentálně zavzpomínat na zlaté české herní legendy, pak vám k tomu jistě poslouží námi dnes vybraná hra Vlak od týmu Gemtree Software. Pojďte si opět po letech zkusit roli strojvedoucího sbírajícího po cestě nejrůznější suroviny, který má však s naloženými vagónky pořádné problémy.
Vlak … 70%
Vlak (Win verze) (262.1 KB)
Máte-li chuť si sentimentálně zavzpomínat na zlaté české herní legendy, pak vám k tomu jistě poslouží námi dnes vybraná hra Vlak od týmu Gemtree Software. Pojďte si opět po letech zkusit roli strojvedoucího sbírajícího po cestě nejrůznější suroviny, který má však s naloženými vagónky pořádné problémy.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z