Underwater… 75%
Underwater Puzzle - soutěživá mořská víla (27 MB)
Máte rádi mořskou vílu Arielu? Hlavní hrdinka hry Uderwater Puzzle se s ní možná zná, je to totiž také mořská víla. A jestliže se jí rozhodnete pomoci v její dobrodružné výpravě do vodních hlubin, třeba vás s ní potom seznámí.
Uplighter… 70%
Uplighter - zbavte se tmy! (957 KB)
Každý se jako malý tmy bál a kdo říká že ne, lže. A od toho vždy máme nějaký zdroj světla, který temnotě v pokoji pěkně zatopí. Do jednoho takového světla se můžete vžít v pekelně návykové logické hře Uplighter.
Útěk… 55%
Útěk z Kryoxu - pekelně střežené vězení (1.5 MB)
Ne Alcatraz, ale Kryox je nejstřeženějším vězením, ze kterého není návratu! Ale i přes tento fakt se o to jeden vězeň pokusil. A hádáte správně, žádá vás o pomoc. Dokážete utéct z netěžšího světového žaláře, nebo tam shnijete navěky?
Unshadowed:… 40%
Unshadowed: PO STOPÁCH MAGIE (3.1 MB)
Takový žánrový mišmaš jsme tu dlouho neměli. Posuďte sami- kolik her byste dokázali označit za „adventurní RPG plošinovku“? Asi jich moc nebude. Pokud jste zastáncem křížení herních odrůd a nezaleknete se ani takového hybrida, je pro vás Unshadowed to pravé ořechové!
Unwind… 70%
Unwind Logic Puzzle: SAMÉ OBDÉLNÍČKY (4.9 MB)
Logické hry dokáží mnohdy překvapit. A to jak svým zpracováním, tak i námětem. A právě druhá jmenovaná možnost by se dala přiřadit k Unwind Logic Puzzle, jenž je od morku kostí dost netradiční záležitostí. Přesvědčte se o tom sami.
Ultra… 88%
Ultra FlexBall 2000 (1.9 MB)
Máte rádi kostičky a všechny ostatní hranaté věci? Líbí se vám Arkanoid a všemožné jeho klony? Je-li vaše odpověď kladná, jistě by vaší pozornosti neměla uniknout hra nazvaná Ultra FlexBall 2000. I přesto, že se jedná „pouze“ o další klon již zmiňovaného Arkanoidu, jistě vás tato nadchne svými možnostmi a perfektním zpracováním. Co více si přát?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z