Trials… 70%
Trials - logická 1st person akce (21.5 MB)
Po vzoru komerčního titulu Portal přichází další logická hra viděná z pohledu první osoby – tentokrát ale zdarma! Pusťte se tedy do hraní, jež vám bude ztěžovat značné množství smrtících pastí.
Temple… 80%
Temple Of Tangram - netradiční skládačka (19.7 MB)
Když se řekne skládačka, spoustu lidí napadnou puzzle. Dnešní freeware hra však nabídne jiné skládání dílků, které je ale mnohem zábavnější a zajímavější. Vyzkoušejte sami, určitě se nebudete nudit!
Turtix:… 90%
Turtix: Rescue Adventures - kam se hrabou Želvy Ninja (29 MB)
Ani učitelé nejsou bezchybní. Své o tom ví třída malých želviček, která se právě učila namíchat svůj první elixír. Jenže ouha. Stačilo zaměnit jednu přísadu a milé želvičky se ocitly v zajetí.
The Block… 85%
The Block Fairy - střílení logicky (7 MB)
Dělo ve hře zvěstuje spíše nějakou akční vřavu, kde lítá po obrazovce krev a části těla, než logický počin. Dnes se ale přesvědčíte, že i v zábavném arkádo-logickém titulu může hrát dělo hlavní roli!
The Treasures… 90%
The Treasures Of Montezuma – uspořádejme výlet do jižních krajů (34.1 MB)
Teplé kraje jižní Ameriky čekají jen na vás! Podívejte se tam společně s cestovatelkou Emilkou, který se snaží najít bájný Montezumův poklad. Co myslíte, existuje, nebo je to jen fáma? Nejlepší způsob, jak se to dozvědět, je se tam vypravit, tak vám držím palce.
The Coffee… 45%
The Coffee Bean Game - logika s kávovými zrnky (4.7 MB)
Mnoho z nás si nedokáže bez šálku kávy představit ráno nebo fungování během dne. Kávová zrnka se však dají použít i na jiné vylomeniny než jen jako chutný nápoj. Zjistěte, k čemu je využil autor freeware hry The Coffee Bean Game.
The Wikipedia… 70%
The Wikipedia Challenge - hledání může být zábavné (1 MB)
Když máte na internetu najít nějakou informaci, kam kromě vyhledávačů zavítáte? Častou odpovědí by jistě byla Wikipedia. A co si takhle vyzkoušet, jak dobří v hledání informací vlastně jste? Pak není nic snazšího, než si zahrát The Wikipedia Challenge.
Traffic… 60%
Traffic Control - semaforujeme (1.2 MB)
Uvažovali jste už někdy o tom, jakou službu nám semafory – lépe řečeno jejich obsluha – odvádí? Ono řídit dopravní křižovatku v plném provozu není žádná legrace, což by vám jistě dosvědčil nejeden dopravní policista. Díky Traffic Control si to peklo můžete vyzkoušet na vlastní kůži.
Typomagia… 75%
Typomagia! - "all ten fingers" (3 MB)
Pojďte se podívat do mystického světa orků a trollů, kde nejdůležitější zbraní nejsou ledově chladné čepele mečů nebo katapulty a obléhací věže, ale tím nejcennějším co hráč může mít jsou hbité prsty, schopné chrlit jedno slovo za druhým. Neváhejte a vyzkoušejte si jak rychlými psavci jste!
Tetris… 80%
Tetris - s multiplayerem (400 KB)
Jedna z mála her, kterou znají i lidé nehrající počítačové hry je tetris. Jeho variant je víc, než by jeden dokázal spočítat. Občas se ale najdou zpracování, která vybočují z řady. Dnes recenzovaná verze z řady rozhodně vybočuje a navíc správným směrem.
TAG: The… 93%
TAG: The Power of Paint - životadárná barva (60 MB)
Logická hra nebyla snad nikdy zábavnější a přitom stačilo tak málo - sprej s barvou. A díky němu se u hlavního hrdiny probouzejí schopnosti, o kterých se nám, obyčejným smrtelníkům, může jenom zdát.
The Eyeballs… 70%
The Eyeballs 2 - oční bulva v novém kabátě (5.9 MB)
Eyeballs 2 přichází. Zase na nás čeká svět barevných očních bulv a spousta zábavy. Autoři prvního dílu se shodli, že vytvoří další, a tak ho máme tu. Avšak co nového na nás přichystali, se ihned dozvíme.
The Manipulator… 70%
The Manipulator - ovládněte mysl (3.7 MB)
Také jste někdy měli pocit, že se do vaší mysli může znenadání někdo nabourat a začít ji ovládat, přičemž vaše okolí reagovalo ťukáním si na čelo? The Manipulator by vám mohl posloužit jako důkazní materiál, že vaše obavy jsou opodstatněné.
Teka Teki… 65%
Teka Teki - tetris? nebo něco jiného? (8.2 MB)
A máme ho tu. Doufám, že všem říká něco hra Tetris. Ano, dámy a pánové. Máme ho zase tady, avšak je více pozměněný a oblečený v novém kabátu. Ale co nového na nás autoři přichystali, se dozvíte po přečtení následujícího článku.
Tetroid… 80%
Tetroid 2012 - retromoderna (111 MB)
Tetris je v současné době symbolem samotných počátků herního šílenství. Dá se na něm vůbec ještě něco podstatného zlepšit, vytvořit tetris 21. století? Ano, dá. A tahle hra vás o tom bezezbytku přesvědčí.
Treasure… 75%
Treasure Puzzle - objevte poklad (16 MB)
Každý člověk prožil alespoň jednou v životě dobrodružství, ikdyž to třeba byl jen školní výlet nebo rodinná dovolená. Ale vydali jste se někdy na cestu za ztraceným pokladem? Jestliže jste odpověděli ne, měli byste to okamžitě napravit . Ptáte se jak? Stačí si zahrát tuto skvělou logickou hru s názvem Treasure Puzzle.
Tomb of… 80%
Tomb of Giza - návyková droga (12 MB)
V nastupujícím chladném počasí doprovázeném studeným větrem, dlouhotrvajícími dešti a vůbec celkovým zachmuřeným počasím by si jistě leckdo z vás vyjel na nějakou pěknou dovolenou do teplých krajin. Co třeba vyzkoušet Egypt?
The River… 60%
The River - pozor na H2O! (2.7 MB)
Každý z nás dobře ví, že voda je pro život nepostradatelná. Hlavní hrdina freeware hry The River si možná myslí něco jiného a snaží se jí vyhýbat jako čert kříži. A k tomu - jak jinak - bude potřebovat vaši pomoc. Podáte mu pomocnou ruku?
The Lost… 70%
The Lost Kids - zachraňte ztracené děti (2.1 MB)
Fanoušci South Parku, zbystřete zrak! Váš oblíbený seriál je tu v další herní podobě, u které se rozhodně nudit nebudete. Ponořte se do světa svého snu a pomozte ústředním „hrdinům“ dostat se do cíle. A jestli jsem vás stále ještě nenažhavili, pusťte se do čtení tohoto článku, protože to opravdu stojí za to.
Tripline:… 70%
Tripline: KOSTIČKOVANÝ PAPÍR TISÍCKRÁT JINAK (3.1 MB)
Se čtverečkovaným papírem se dají dělat skutečné divy. Nápady jakoby se zdály být nevyčerpatelné. S jedním skutečně originálním přitom přichází autor ručně kreslené hry Tripline, ve které musíte spojovat jedním tahem různé tvary do trojic. Zvládnete to? Je jen jedna možnost, jak to zjistit – zahrajte si tento skvost!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z