Shooting… 70%
Shooting Blocks 2 - logika s bednami vína (25.8 MB)
Rozbít či ztratit v moři bedny plné drahého vína může člověka přijít pěkně draho. Vám se však nesmí nic takového stát, a tak budete muset zapojit mozkové závity, abyste dopravili lahodný mok do bezpečí.
Slumberfish… 75%
Slumberfish - logika pod vodou funguje (20.6 MB)
Netradiční logická podívaná se odehrává pod mořskou hladinou, kde si nejrůznější mořské potvůrky hrají s kulatým nesmyslem za doprovodu legračních zvuků. A jde jim to celkem dobře...
Station… 80%
Station 37 - my jsme hoši požárníci (7.3 MB)
No řekněte, nezachtělo se vám alespoň na kratičký okamžik stát se hrdinou? Třebas s tím v nehořlavé uniformě, kyslíkovou bombou na zádech a sekerou v ruce?
Snoogles… 75%
Snoogles - velmi inteligentní skřítci (5.2 MB)
Spolupráce dvou a více postav není v logických hrách ničím ojedinělým. Ba právě naopak se jedná o aspekt, díky němuž získá hraní nový náboj. Ať už tyto hry milujete, či o nich čtete poprvé, Snoogles na vás už čekají.
Surprise… 75%
Surprise Bummies - akčně i logicky (26.3 MB)
Planeta Země musí čelit jedné z nejhorších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně roztomilým názvem Bummies se chystají zotročit lidskou rasu. Nenechte nás v tom!
Stack… 50%
Stack Attack - spoj dvě (1 MB)
Jedni je nenávidí, druzí je milují. O co jde? Přeci o tak rozšířené tituly se systémem spoj tři. A právě Stack Attack na podobném principu funguje. Takže jdete do toho s námi?
Soup du… 70%
Soup du Jour - vaříme z balónků (11 MB)
Umíte vařit? Ne? Ale to vůbec nevadí! Šéfkuchař ve hře Soup du Jour vás pochválí i ukázky vašeho kulinářského umění. Tahle polévka se totiž vaří úplně jinak, než byste očekávali.
Somnia… 55%
Somnia - logický experiment (30.8 MB)
Fanoušci skvěle hodnoceného Portalu či netradičních her by měli nyní zbystřit, jelikož pro ně máme jednu podobnou lahůdku. V titulu Somnia se totiž můžete přepínat mezi 3D a dvojrozměrným světem. Kdo by tomu odolal?
Star Trek:… 65%
Star Trek: Blaze of Glory - pane Spoku, transportujte (2.5 MB)
Autoři řadí svůj počin mezi takzvané logické rychlíky a není žádný důvod s nimi nesouhlasit. Logické rychlíky se obvykle vyznačují tím, že není těžké pochytit jejich pravidla během hraní a to i bez nápovědy. Rychlé, nenáročné, ale chytlavé.
Sudoku… 85%
Sudoku Beautiful Mind - procvičení mozkových závitů (13 MB)
Pokud máte rádi čísílka, anebo se extrémně nudíte, tato hra je přesně pro vás. Nebudete potřebovat papír ani tužku, postačí jen počítač, myš a funkční mozkové závity. Jdeme na to!
Sequential… 70%
Sequential - mazání čtverečků (5.1 MB)
Jednoduché logické hříčky bývají u hráčstva velmi oblíbené. Jejich největší výhodou je fakt, že na jejich zaučení není potřeba mnoho času. I do dnes recenzovaného titulu se dostanete velmi rychle.
Shocker:… 70%
Shocker: The electrifying super hero - elektrikář v akci (70 KB)
Díky nešetrnému hospodaření s energií došlo ke zničení hlavního energetického uzlu Země. To je ten správný čas aby nastoupil Shocker, energetický superhrdina, a zachránil situaci. Bez vaší pomoci to ale nejspíše nedokáže.
Sudoku… 80%
Sudoku - pro chytré hlavy (2.3 MB)
Sudoku. Tři slabiky, které ještě před několika lety valná populace ani neznala . A dnes? Pokud se vám podaří správně vyluštit čísla ve všech čtverečcích, získáte neskonalé uznání svého okolí. Ale předtím, než se pustíte do luštění v realitě, byste si to mohli vyzkoušet virtuálně.
Solitaire… 60%
Solitaire Isle - ponořte se do karetního světa (10 MB)
Známá windowsácká hra Solitaire si nedá pokoj. Opět se k nám vrací s více variacemi a ve zbrusu novém kabátu. Hříčka, kterou vidělo jistě oko každého hráče má stále co nabídnout. Na nic nečekejte a vyzkoušejte si to sami.
Sketch… 55%
Sketch Stacker - věže a věžičky (12 MB)
Skládání kostek či různých geometrických tvarů člověka baví zejména v prvních měsících nebo letech jeho života, nicméně nikde není napsáno, že byste se do toho nemohli pustit třeba ve třiceti. A díky Sketch Stackeru se vám nikdo nebude smát ani kdyby vám bylo šedesát.
Super… 50%
Super Maria Cosmos - zase něco nového (1.4 MB)
Pokud vás už při čtení názvu této freeware hry zachvátila panika, že se jedná o další klon hry Mario, uklidněte se. Hlavní hrdinkou titulu Super Maria Cosmos je totiž žena, se kterou se podíváte na zoubek přitažlivosti a gravitační síle. Co vy na to, dáte si říct?
Snakoban… 60%
Snakoban Dash - tři v jednom balení (520 KB)
Tak tuhle hříčku zná snad každý. A jestli stále nepoznáváte Snakoban Dash, jistě vás do obrazu dostane, jakmile se dozvíte z čeho se skládá. Ano, nejen jedna hra je obsažena v tomto unikátním celku. Kdo se chce dozvědět více, nechť se pustí do čtení a následného hraní.
Slimepod… 80%
Slimepod - práskající kuličky (689 KB)
A je tu opět jedna z klikacích logických hříček. Pokud hledáte něco na protažení mozkových závitů, ale přitom nic složitého, je pro vás Slimepod jako stvořený! A pány jistě zaujme i atraktivní blondýnka v pravé části obrazovky, jež vás bude provázet po celou dobu hraní.
Santa… 70%
Santa Balls 3D – Jewel Quest ve vánočním kabátku (9.1 MB)
Pokud znáte Jewel Quest, již teď jistě víte, o čem bude i tento titul. Pokud ne, pak vězte, že k sobě budete muset skládat duplikáty nejrůznějších věcí, přičemž musí být minimálně tři. To vše se bude odehrávat s nádechem Vánoc, jak je již z názvu zřejmé, v hlavní roli se Santa Clausem.
Subaquatic… 90%
Subaquatic – podvodní králoství (11.2 MB)
Máme vždy velikou radost, když vám můžeme přinést hry, u nichž je k dokonalosti vyladěné nejen technické zpracování, ale i samotná hratelnost. Na takovýto titul můžeme korunovat i Subaquatic, ve kterém se dostaneme do prostor podvodního světa, v němž si pohrajeme s podmořskými poklady.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z