Raccord… 65%
Raccord Sniper - není sniper jako sniper (27.6 MB)
Myslíte si, že už vás sniperské hry nemohou ničím překvapit? Chyba lávky, vsadíme své notebooky na to, že po pár minutách v Raccord Sniper si budete říkat, že TOHLE jste ještě neviděli.
Runes… 60%
Runes, Ice vs. Fire - souboj živlů (8.1 MB)
Oheň a voda – to jsou odedávna neslučitelní nepřátelé. Vám se dostává té cti postavit se na stranu vodního živlu a pokusit se porazit oheň. Ať už v souboji proti počítači, přátelům u jednoho PC či po internetu.
Rosetta… 55%
Rosetta Stone - na vahách osudu (8.2 MB)
Spojovat písmena do slov, počítat, zároveň dávat pozor na váhy, aby se nepřevrhly, a ještě si dát na čas. To je opravdový logický záhul, který nabízí hra Rosetta Stone. Máte dost důvtipu na to pokořit nejlepší skóre a překonat osud?
Rune of… 70%
Rune of Fate - po světě s runami v kapse (9 MB)
Znáte Mahjong? Pokud ano, máte velkou výhodu - Rune of Fate je mu velice podobný, jen má jako bonus i triviální příběh. Luštění magických run snad ještě nikdy nebylo lépe zpracováno!
Real Checkers… 60%
Real Checkers 3D - zahrajte si 3D dámu! (2 MB)
Dáma je hned po šachách nejpopulárnější desková hra, přesto se s ní na našich monitorech setkáváme spíše sporadicky. Dnes vám proto jeden takto zaměřený titul přinášíme - a to dokonce ve 3D zpracování.
Rainbow… 75%
Rainbow mystery - kouzelné kytky (13.5 MB)
Pomalu nám odchází zima a nastává jarní období. Zanedlouho sníh roztaje a budou vylézat první kvítky. Pokud se ale už nemůžete jara dočkat, vyzkoušejte dnes zrecenzovaný počin s názvem Rainbow mystery.
Reversi… 60%
Reversi - jedna barva musí vyhrát (3 MB)
Stačí jen vaše chytré hlavičky a sem tam nějaký ten klik myšítkem. Jestli vás zajímá nitro celé této záležitosti, pojďte se se mnou do něj, prostřednictvím tohoto článku, podívat.
Rainbow… 80%
Rainbow Web 2 - zapeklité pavučiny opět útočí (23.1 MB)
Rainbow Web 2 přichází. Opět zde můžeme vidět pavučinové pole a zažít spoustu zábavy. Autoři prvního dílu se shodli, že vytvoří další a je to zase bomba. Avšak co nového na nás přichystali, se dozvíte v následujícím článku.
Rhombis… 65%
Rhombis - tetris trochu jinak (11 MB)
Mozek dráždící hlavolam s jednoduchostí sobě vlastní, zkrátka Rhombis. Že jste o ničem takovém ještě neslyšeli? To je ale velká chyba, jelikož o hodně přicházíte. Být vámi, tuto logickou hříčku bych si urychleně stáhla.
Rainpaper:… 55%
Rainpaper: MINUTY AŽ HODINY (3.5 MB)
Máte rádi zapeklité hry? Rubikovu kostku řešíte se zavřenýma očima a místo puzzlí skládáte ze strouhanky rohlíky? Pak bychom tu pro vás něco měli – freeware hra Rainpaper je totiž pořádným oříškem a dá vám opravdu zabrat.
Rooms:… 85%
Rooms: Z MÍSTNOSTI DO MÍSTNOSTI (28.5 MB)
Logické hry by se daly rozdělit na dvě skupiny – na originální a na ty ostatní. Protože zástupce první jmenované skupiny nevídáme příliš často, jsme velmi rádi, když se nějaký objeví. Rooms je právě jednou z těchto her. A nutno podotknout, že jde o velice povedený počin.
Roll Ball:… 75%
Roll Ball: DEJTE DOHROMADY PÁR (506.9 KB)
Maličká mangaděvočka putuje bludištěm za mangamalčikem a snaží se ho nakazit balónem lásky. Pár míčků se musí dobře odrazit od stěn, aby šlo vše tak, jak má. V malém okénku házíte sem a tam, propichujete a tak dále. Japonská verze klasického Sokobanu už na vás čeká s otevřenou náručí.
Robo-Packing:… 70%
Robo-Packing: NENÍ ROBOT JAKO ROBOT (5.1 MB)
Jste malý šikovný robůtek a vaším úkolem je od nynějška dopravit všechny ztracené bedýnky na určité místo. Ovšem cesta to není lehká, krabic je hodně a životů poskromnu.
Rowdy… 77%
Rowdy Rollerz: KULIČKA A ŠIPKY (11 MB)
Rowdy Rollerz je zajímavý logický titul, jenž vsází na jednoduché zpracování a svižnou hratelnost. Úkolem je provést kuličku nástrahami levelů, měnit směr šipek, které působí na vámi ovládané těleso, a přitom se vyhýbat různým nástrahám.
Rollin… 55%
Rollin': PRESS ANY KEY (4.2 MB)
Rollin’ je hezká logická oddychovka pro dlouhý nudný večer. Stačí jedna jediná klávesa, chvilka přemýšlení a pár pokusů na to, aby se kulička ve spoustě plošin, páček a traverz dostala ke svému cíli. Zvládne to?
Rings:… 62%
Rings: PĚKNĚ LOGICKY (86.3 KB)
Hra Rings se řadí do kategorie logické. Vaším úkolem je dle obrázku seřadit rozházené kuličky v hrací skřínce. K seřazení vám poslouží několik šipek, které kuličky otáčí. Celé to doprovází strašná hudba, která jde naštěstí vypnout. Tak jestli chcete potrápit své mozkové závity, tento hlavolam je pro vás vhodným.
RubiksSolver 65%
RubiksSolver (1.5 MB)
Dneska už ani pořádně nepotřebujete kupovat nějaké stolní hry, stačí vám PC... šachy seženete na PC... dostihy a sázky na PC... Člověče nezlob se - PC... a teď máte dokonce i klasickou Rubikovu kostku na PC. A opravdu by se Rubik nestyděl.
Rock Egg 53%
Rock Egg (5.3 MB)
Další hra z našich luhů a hájů je v plné zbroji ochotna válčit za vaši pozornost. Tentokráte se jedná o logický nášup, konkrétně o remake slavného Boulder Dash. Jenomže hlavní roli nyní zaujme roztomilé vajíčko, jež se bude prodírat skrze zdánlivě nepřekonatelné překážky. A vy mu v tom pomůžete.
Reversi… 63%
Reversi - hra o ceny (209.7 KB)
Hru jménem Reversi zná jistě každý náruživý jedinec. Co byste však říkali na to, kdybych všechen osvědčený princip okořenil multiplayerem, příjemným grafickým vzezřením a aby toho nebylo málo, tak ještě navrch přiložil možnost vyhrát bezvadné ceny? Je libo 5000 Kč coby hlavní výhru? Račte.
RollerBall 57%
RollerBall (2.3 MB)
Pro tento den jsme si pro vás připravili hru RollerBall, ve které máte za úkol pohybovat s míčkem pomocí myši a dostat ho přes složité hrací pole obsahující mnohá nebezpečenství až k cílové vlaječce. Není to rozhodně snadná záležitost, protože ovládání je velmi citlivé. Pokud máte zájem zahrát si slušnou logickou gamesku, pak si určitě přečtěte následující recenzi...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z