Q.U.B.E.… 80%
Q.U.B.E. - logika v Unreal enginu (272.2 MB)
Nestává se často, aby logická hra běžela na proslulém Unreal enginu. Q.U.B.E. ho však využívá a nabízí tak na poměry freeware scény nevídaný herní zážitek. Vyzkoušejte, stojí to za to!
Quadrax… 70%
Quadrax VI - poklad Atlantidy (26 MB)
Odvážíte se již po šesté vydat na dobrodružnou výpravu plnou nebezpečných pastí a nástrah? Páté pokračování freeware verze legendárního Quadraxu je tady a čeká jen na vás a vaše mozkové závity, až se ho pokusíte pokořit.
Quadrax… 75%
Quadrax V - pátrání po mayské civilizaci (26.7 MB)
Je tomu zhruba tři čtvrtě roku, co jsme vám na FreeHrách představili třetí pokračování logického puzzle Quadrax, přičemž nyní vám přinášíme recenzi jubilejního pátého dílu. Předem upozorňujeme, že se jedná o skutečnou výzvu i pro kované hráče!
Quadrax… 80%
Quadrax IV: ČTVRTÝ ARCHEOLOGICKÝ VÝLET (25 MB)
Před pár dny nám do redakčního mailu přišla zpráva informující o novém přírůstku do rodiny logického fenoménu se jménem Quadrax. Přinášíme vám tak v pořadí již čtvrté pokračování. Dokázalo pokořit své předchůdce? Čtěte v naší recenzi!
Quadrax:… 89%
Quadrax: ARCHEO-LOGICKÁ PECKA (5.2 MB)
Dva Indiana Jonesové se snaží najít své kolegy ve starověkých sklepeních plných pastí a strastí. Prolézáte s nimi nejrůznějšími škvírami, posunujete bedny a snažíte je oba v bezpečí dostat dál a dál přes celou stovku kol. Tato slovenská logická pařba opravdu nezklame nikoho nadšeného pro přemýšlení.
Quadrax… 80%
Quadrax 3: SKVĚLÁ LOGICKÁ HRA (15.7 MB)
Trošku starší, přesto však velice vydařená logická hra se skvělým zpracováním, u které se nebudete určitě nudit. Remaků není nikdy dost a Quadrax 3 vyhází z původní předlohy titulu Cauldron, jenž se hrál ještě na ZX Spektru. Určitě tedy dnes nabízený titul nepřehlédněte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z