Pragmatica… 85%
Pragmatica - programátorem robotů (28.9 MB)
V budoucnosti za nás budou pracovat roboti, jenže někdo je k tomu bude muset nejprve naprogramovat. A tato zajímavá, leč ne vždy jednoduchá, práce, kdy na roboty číhá spousta nebezpečí, bude právě na vás.
Psychoballs… 80%
Psychoballs - psychotické koule (16.4 MB)
Psychoballs je netypická logická hra, při jejímž hraní se budou dobře bavit nejen intelektuálové. Dokážete projít všemi 50 levely, v nichž se to jen hemží barevnými a neposednými koulemi?
Picture… 65%
Picture Shifter - zachraňte zvířátka (8.4 MB)
Zvířátka jsou v ohrožení, není času nazbyt. Vydejte se s námi za dobrodružstvím na Zábavný ostrov a pokuste se zachránit co nejvíce živočišných druhů.
Peklik… 80%
Peklik - barevně a dokola (15 MB)
Máte chuť na netradičně upravenou jinak běžnou logickou hříčku, která vznikla v českých luzích a hájích? Pak určitě nepřehlédněte titul Peklik, který vám přinášíme v české premiéře, v němž musíte otáčet obručemi s barevnými kuličkami tak, abyste splnili zadané úkoly!
Pazuru… 70%
Pazuru - nelogicky logická hra (3.4 MB)
Vítejte v našem testovacím zařízení! Je nám radostí vám oznámit, že jste se stali testovacím subjektem číslo jedna. Vaším úkolem je projít několik nepříliš jednoduchých lokací. Nesmíme zapomenout podotknout, že se zde mohou dít věci, které nejsou úplně v pořádku.
Peggle:… 85%
Peggle: World of Warcraft Edition - tak trochu jiný WoW (13.4 MB)
World of Warcraft je všude! Naposledy se dostal do populární casual hry Peggle a nutno dodat, že tento tah se navýsost povedl. V případě, že jste s Peggle: World of Warcraft ještě neměli tu čest, to musíte co nejdříve napravit!
Paul Moose… 30%
Paul Moose In Space World - sobovi opět hrabe (18 MB)
Pohodlně se usaďte, zhluboka dýchejte, je tu pokračování stejnojmenné hry! O co jde? Zajímavá otázka, na jejíž odpověď není v perexu místo, musíte si tedy přečíst celou recenzi. Prozradím jen, že Sob Pavel se dočkal zajímavého grafického zpracování.
Plumeboom:… 70%
Plumeboom: The First Chapter - páv hrdinou (24.6 MB)
Ráj pro všechno ptactvo se jmenuje Orniland. Život zde je poklidný, plný míru a harmonie. A to se nelíbí ďábelskému čaroději Crowbeakovi. Ten se za se vydatné pomoci pomateného vědce Cornixe snaží zničit poklidný kolorit Ornilandu a uvrhnout tento svět do osidel temnoty.
Physico… 55%
Physico - padání obrazců (2 MB)
Čekáte test z fyziky nebo něco na ten způsob? Můžete si oddechnout, ve hře Physico z Letní vývojařské soutěže Velkého Chytráka jde úplně o něco jiného. Připravte si své mozkové závity!
Psycho… 65%
Psycho - barevný tetris (6 MB)
Je skoro k nevíře, že přes dvě desetiletí starý tetris se na herních obrazovkách udržel až do dnešních dnů. Příspěvek do LVS VCH 2009 jménem Psycho na této ruské legendě také těží a navíc přidává i své vlastní ingredience.
Pan Kulička… 60%
Pan Kulička - Tajemství vesmíru - logika může být zábava (2.5 MB)
Jak asi vznikl vesmír? A je fakticky nekonečný? Nehodlá v nejbližší době do Země narazit obří meteorit? Nevím, jestli si takové otázky někdy kladete, ale při hraní dnešní freeware hry se to díky fiktivnímu příběhu možná dozvíte... Pokud budete dobří.
PuzzleChase… 75%
PuzzleChase - pomozte želvičce! (3.5 MB)
Málokdy se stane, abychom v žánru logických her našli nějakou výjimku, která s sebou přináší nějaký neotřelý koncept, nebo minimálně nápad. V případě PuzzleChase se to povedlo. A vzhledem k tomu, že se jedná o titul od českých tvůrců, jistě si ho nesmíte nechat ujít.
Picross… 92%
Picross Mania - obrázkové sudoku (4.8 MB)
Všichni luštitelé Sudoku a podobných logických her pozor, máte tu pro vás v dnešním meny něco extra. Představujeme vám Picross Manii, která byla ještě před několika týdny plnohodnotný shareware titul. Dnes vám ji přinášíme zcela zdarma.
Piškvorky… 55%
Piškvorky - klasika bez papíru (500 KB)
Piškvorky jsou herním evergreenem. Kdo je nehrál na počítači, alespoň počmáral nějaký ten čtverečkovaný papír. Díky dnešní hře tak možná zachráníte pár stromů.
Puzlox… 80%
Puzlox Blox Revolution - revoluce, nebo evoluce? (10.9 MB)
Puzlox Blox Revolution, to je prostě zábava a co na tom, že už tu něco takového bylo. Od toho tu jsou autoři počítačových her, kteří trošičku poupraví koncept a zároveň zachovají pekelnou návykovost a zábavnost. Kdo nevěří, ať tam běží. Přesvědčte se sami!
Patnáctka… 30%
Patnáctka - logická klasika (7 KB)
S klasickými hlavolamy to máte těžké. Skoro každý je zná, každý je hrál a proto nepřinášejí obvykle nic nového, přinesou-li, nejedná se již o klasický hlavolam. V dnešní recenzi nabízíme klasickou hru, patnáctku.
Pandora… 80%
Pandora's Gearbox - temné neznámo (7.4 MB)
Konečně do mírně zatuchlého žánru logických her zavál zdravý čerstvý vánek. Pandora's Gearbox si se svým originálním konceptem jistě získá každého příznivce namáhání šedé kůry mozkové.
Penguinz… 75%
Penguinz - zachraňte gentlemany v oblecích! (6.1 MB)
Nejen ekologičtí, ale zároveň i logičtí aktivisté si dnes přijdou na své. Spojení zachraňování tučňáku s logickou arkádou je totiž ideálním řešením pro oba dva tábory. A dokonce i skousnutelným pro obyčejného smrtleníka. Jen se přesvědčte sami!
Pile Up… 75%
Pile Up - barevné kostičky (3 MB)
Pile Up je výtečná logická hra založená na principu ruského tetrisu se spoustou zajímavých modů. Pokud jste příznivci právě těchto počinů, nezbývá mi nic jiného, nežli vám tento titul doporučit!
Puzzle… 40%
Puzzle - hraní s kamennými přáteli (5 MB)
Záležitost, ve které skládáte legendární čtverečky do výsledného obrazce, zná asi každý. Přestože jsme tento herní kus mohli mívat v ruce dávno, do počítačeové podoby se zatím nedostal, a proto je tu dnes Puzzle v plné kráse. A to na vašem počítači.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z