Orblitz… 85%
Orblitz - 3D logik (13.2 MB)
Skvělým zpracováním a razítkem Digipenu se pyšní logický titul Orblitz. Tato zajímavá záležitost nabízí hned několik módů, ze kterých si vybere opravdu každý, a hlavně multiplayer, takže virtuálnímu souboji s přáteli nestojí nic v cestě!
O.T.T.F.… 60%
O.T.T.F. - hraní s čísly (5.4 MB)
Dávejte dobrý pozor. Kdo by uhodl, že zkratka O.T.T.F znamená One Two Three Four, což pro neangličtináře zkrátka představuje „jedna, dva,tři čtyři“? Ano všichni matematici do pozoru, ale nejen vy, i ostatní si můžete tuto hříčku užít. Zvládne to vskutku každý. A jak? To se dozvíte po přečtení následujícího článku.
OverLoad:… 70%
OverLoad: BAREVNÉ KOULE (3.1 MB)
Jednoduchá, logická a zábavná. Takhle by se dala specifikovat hra jménem OverLoad. Cílem v ní je zlikvidovat co nejvíce stejnobarevných kuliček pohybujících se po dané linii, přičemž pointa vězí v tom, že se nesmí dostat až na samotný konec.
Orbita:… 79%
Orbita: POZOR NA GRAVITACI (1 MB)
Jak již název napovídá, v tomto vskutku zajímavém dílku budete mít co dočinění s orbitou. Konkrétně tedy s tělesem, které nesmí za žádných okolností narazit do okolních objektů. Chcete si zkusit, jaké to je poslat orbitu vesmírem napospas gravitaci? Nyní máte jedinečnou možnost.
Oti3:… 88%
Oti3: 3D TETRIS (444.4 KB)
Starý tetris už vám nevoní? Užijte si nový, zadarmo, 3D a velmi přehledný! Už nebudete muset klikat na gumová tlačítka vietnamského přístroječku. Oti3 vám přináší kvalitní odepření plochy a výraz do prostoru, replaye a zvyšující se rychlost. Inu uvidíme, jak to dopadlo.
Ouroboros 85%
Ouroboros (9.4 MB)
Nový remake snakea vytvořený pro soutěž serveru Thegamecreators.com vás potěší pěknou grafikou, inovacemi a staroegyptským prostředím. Geniální základní princip se naštěstí nemění, avšak přibyly komplikovanější labyrinty a akční část. Stojí zato se na to mrknout…
Oettinger 29%
Oettinger (209.7 KB)
Být výčepním v hospodě musí být fajn, říkají si mnozí nic netušící lidé. Myslí si, že takový barman sedí přímo u zdroje těch nejlepších tekutin a má den co den vystaráno. Ale opak je pravdou. Takový člověk musí především stihnou ukojit touhy svých žíznivých zákazníků, což je někdy hodně velká dřina.
Oběšenec 55%
Oběšenec (1 MB)
Jistě i vy patříte k lidem, kteří alespoň v mládí rádi a často podlehli ve školních lavicích hrám jako jsou piškvorky, lodě, anebo právě dnešní Oběšenec. Již si vzpomínáte na hru, ve které jste hádali po písmenkách slovo, které si myslel váš protihráč? Pak vězte, že jste na dobré adrese, protože tento titul vám dnes nabízíme.
Othello 69%
Othello (262.1 KB)
Tak tato hra je opět jedna známá desková klasika – Othello. Pravidla jsou jednoduchá: Každý z hráčů má na začátku hry 32 kamenů - disků, které jsou z jedné strany bílé a z druhé černé. Začíná hráč s černými kameny. Tah provede tak, že položí disk svojí barvou na othelliér a obrátí ty soupeřovy kameny, které se právě nacházejí v sevření mezi původními černými a nově položeným černým kamenem a to horizontálně, vertikálně i diagonálně. Bílý to samé opakuje se svými kameny. Takto se střídají tahy až do konce partie. Dojdou-li oběma stranám tahy, spočítá se konečné skóre. Po grafické stránce je to spíše průměr, ale docela mi vadilo, že grafiky je celkově velmi málo – hra totiž neobsahuje žádné menu, jen samotnou hrací desku a to je v podstatě celá vizuální stránka. Ozvučení hře kompletně chybí a rozhodně by nebylo na škodu, kdyby tu bylo pár zvuků, jež by dolaďovaly atmosféru.
Pravidla přejaty z První stránky o strategii Othella v Čechách.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z