Nega Kon… 45%
Nega Kon - 3D klamy (6.1 MB)
Oko je skvělá, jen v některých případech trošku nedokonalá věcička. Existuje totiž spousta klamů a na jednom pěkném 3D efektu stojí celá dnešní freeware hra Nega Kon. Přesvědčte se, že se jedná o neotřelý koncept.
Naturel… 50%
Naturel - logický rychlík (9.1 MB)
Bylo jedno malé zvířátko, co bydlelo v malebném lesíčku na okraji začouzeného městečka. Jednoho dne mu však cestu do jeho domečku zkřížily různé překážky a bez vaší pomoci se tvoreček nikdy nedostane domů.
Nemegraphe… 60%
Nemegraphe - logické kreslení (2.9 MB)
Jakmile uchopíte svého pomocníka a dáte se do hry, padne otázka. Křížek nebo čtvereček? Ano, to je ta věta, která zazní v mysli každého z nás. Žádné náboje, žádné střelby a potoky krve už vůbec ne. Jen vy, vaše mozečky a trocha fantazie.
Nuclear… 78%
Nuclear Age: UFON SEM, UFON TAM (2.4 MB)
… a co já s nimi udělám? Stačí se trochu zamyslet a tohle puzzle dáme dohromady. Náš kulatý alien se musí dostat od vchodu k východu po různých pohyblivých i stojících dlaždičkách. Ovládáte nejen zeleného přítele, ale také jednotlivé čtverečky. Je na vás, jak přejde.
NarkoMania:… 85%
NarkoMania: VYLEPŠENÉ MINY (185.3 KB)
Někdo létá po kopcích za štěstím, i když mu z rodné hroudy kouká zlatá žíla. Někdo hraje supermoderní pařby s exkluzivní grafikou, a přitom vlastně touží po obyčejném Hledání min. Seznamte se s vylepšenou variantou tohoto nestora windowsáckých her. Připravte se na nové funkce a trochu jiný kabát.
Net-bubble:… 85%
Net-bubble: S PIXEM NA MÍČE (2.1 MB)
Pokud vás baví nejrůznější hříčky založené na spolupráci šikovnosti a intelektu, tak se zastavte a vstupte do světa spousty barevných míčů, co jen čekají, až je po skupinách odstřelíte. Ať už sám, po síti, nebo s kamarádem, užijete si spoustu kvalitní zábavy. Dnešní hra stojí za to!
Net-bubble 80%
Net-bubble (2.7 MB)
Dnešní hra vás zavede do světa logického myšlení, do světa plného zvláštních žabáků a barevných balónků. Dokážete umístit balónky stejné barvy k sobě tak, aby se vyrušily, nebo neuspějete a budete jimi zavaleni?
Nový… 95%
Nový pohled: Berušky I. (8 MB)
Natržené obočí, monokl pod levým okem. Tak takhle to vypadá, když ukážete Berušky rodině. Neuvěřitelně návyková hra si přitáhne každého. Dokud ji nepokoříte, nikdo vás od obrazovky neodtáhne. Raději jí přizpůsobte své životní funkce, neboť slunce mnohokrát vyjde a vaše ruka bude stále na klávesnici.
Neverball 90%
Neverball (15.5 MB)
Hráli jste si jako malé děti s balónkem? Bavilo vás to? V tom případě vám nesmí ujít dnešní hra, ve které samozřejmě o nic jiného nejde. Je tu logicko-akční pecka s názvem Neverball. Tak jen do toho!
New Beetle… 85%
New Beetle Trucks & Gaps (1.5 MB)
Zajímavou logickou herní peckou je právě dnešní New Beetle Tracks & Gaps od Maria Knezovice a jeho malého týmu. V této hře, jak již jste asi podle obrázku poznali, budete ovládat auto a vaším úkolem ho bude dostat na předem určené místo, k čemuž budete muset použít jak logické myšlení, tak i rychlé prstíky. Autíčko se totiž může pohybovat pouze na jakýchsi plošinách, které mu právě vy musíte nastavovat tak, aby se k šipce značící exit dostala. Prostředí, ve kterých budete moci hrát je v New Beetle hned několik a k dispozici vám bude i krátký editor, což je jistě vítanou novinkou pro všechny kutily, kteří by si chtěli udělat svůj vlastní malý level. V této hře to opravdu nebude problém a pokud máte chuť na nějakého hybrida mezi akcí a logickou gamesou, jistě s vás dnešní gamesou potěšíme.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z