Mobile… 75%
Mobile Bomb Squad - pyrotechnikem (8 MB)
Nemusíte skákat z mostů bungee jumping, abyste si v těle navodili adrenalin. Staňte se členem pyrotechnického týmu, s nímž musíte zneškodnit několik lokací plných bomb. Jedna chyba a výsledek je fatální.
Marine… 85%
Marine puzzle - strategie na moři (29.7 MB)
Jestli jste si mysleli, že v titulech na principu „Match 3“ už nelze přijít s ničím novým, máte před sebou dílo, které vás vyvede z omylu. Vzhůru do bitvy!
Magic… 80%
Magic Encyclopedia. First Story - ztratil se brácha! (63.8 MB)
Co byste dělali, kdyby vám někdo unesl mladšího sourozence? Ano, víme. Jedna polovina z vás by začala skákat radostí, zatímco ta druhá by s oslavami ještě raději pár dní počkala. Ať už patříte k té či oné skupině, tak si můžete vzít příklad z hlavní hrdinky Magic Encyclopedia: First Story.
Mean Kathleen… 75%
Mean Kathleen & The Great Quack - o kolečko navíc (68.4 MB)
Jako v hodinářství jsem si připadal po spuštění tohoto titulu. Bohužel (nebo bohudík?) tady hodiny nebudete opravovat ani omylem. Kolečka povalující se na každém kroku zde však sehrají velmi důležitou roli. A jistou roli si zde střihne i sympatická kachna.
MenuCity… 50%
MenuCity - přestavte třeba celé město (7.4 MB)
Ne každému se poštěstí, aby překračoval budovy jedním krokem či je jednoduše rozebral na kousky. Od toho tu ale máme virtuální světy. Když tedy k výše uvedenému přidáte ještě logické prvky, voilá, je z toho dnes recenzovaný titul MenuCity.
Moabite… 65%
Moabite Stone – šup sem, šup tam (5 MB)
Alea iacta est – kostky jsou vrženy. V tomto případě jsou to drahokamy a jsou panečku pořádně rozházené. Nachází se v nich cosi magického a udělalo by jim dobře, kdyby byly pohromadě. Vykonejte dobrý skutek tím, že jim tu radost uděláte, nic tím nezkazíte.
Mightier… 92%
Mightier - trochu jiný kosmonaut (13 MB)
Dnes recenzovaný Mightier se pyšní hned několika zajímavými prvky. Můžete si třeba přizpůsobit tvar hlavního hrdiny i okolních předmětů. Ale co když vám řekneme, že krom myši můžete použít k hraní i tiskárnu? Více už v samotné recenzi!
Myplaycity… 75%
Myplaycity Puzzles - svět osmisměrek (2.1 MB)
Patříte mezi příznivce logických her, jakými jsou nejrůznější typy sudoku, osmisměrek, křížovek nebo piškvorek? Rádi trápíte svou šedou kůru mozkovou? Pak právě vám je určena dnešní nadílka, kterou je právě MyPlayCity Puzzles.
Mujeo… 75%
Mujeo - zachraňte ostrov! (2 MB)
Troufnete si zachránit malý létající ostrov? Ptáte se, jak to máte udělat? Inu, vpravdě nejde o nic jednoduchého – musíte si vystačit pouze s několika předměty a jejich interakcí s okolím. Zvládnete to?
Maze 3D… 75%
Maze 3D - hrdinná kulička (2 MB)
Vydejte se s kuličkou na cestu skrze rozličné úrovně plné nástrah a dostaňte ji bez úhony do vytouženého cíle. Tři, dva jedna - START!
Maiden… 75%
Maiden, Monk and Ogre - hrdinný mnich (13 MB)
Hlavní hrdinové mohou být lecjací. Pravda, člověk si pod tímto slovním spojením většinou představuje odvážně reky s meči, případně potetované svalnatce s pistolemi v obou rukou. Dnes se na toto místo však postaví mnich. A k tomu ještě značně obtloustlý.
Mahjong… 65%
Mahjong Solitaire - svět plný kostek (6.9 MB)
V této tradiční asijské hře s dlouholetou tradicí se opět setkáte s hordami kostek, které musíte jak jinak než odstranit. A jako třešničku na dortu jsme dostali zbrusu nový 3D kabátek. A že nevypadá vůbec špatně se můžete přesvědčit sami.
Marker… 80%
Marker World - oživený Crayon Physics (2.4 MB)
Vypadá to jako Crayon Physics, smrdí to jako Crayon Physics, hraje se to podobně jako Crayon Physics... a není to Crayon Physics! Do již tak originálního konceptu původní hry vstupuje Marker World, který přináší několik poměrně razantních novinek. Nažhavte mozky, zde je budete potřebovat!
Mahjong… 65%
Mahjong City - každá kostka má svou sestřičku (4.7 MB)
Kostka sem, kostka tam. Všude jen samé kostky. Ale zde s nimi nebudete házet, ani je skládat nebo vyhýbat se jim. Právě tu před sebou máte známou hru Mahjong a tedy jistě už sami víte, že krychličky budete odebírat, a to zcela zdarma.
Marble… 55%
Marble Seals - zaparkujte tuleně (1 MB)
A máme ho tu zase! Tradiční Skoban má tendenci se k nám stále vracet s nepatrnými nebo většími změnami. Avšak hlavní znaky jsou nepotopitelné a tedy i zachované. Jak už z názvu vyplývá, nebudete přesouvat krabice, ale malé tuleně.
Magic… 75%
Magic Drop - magické lektvary (2.5 MB)
Chtěli byste se podívat do laboratoře, kde se připravují lektvary? Pro toho, kdo odpověděl ano, mám dobrou zprávu. Hra Magic Drop vám to umožní. Pojďte se tedy mrknout do magické místnosti plné různých barev či výparů a také se něco nového přiučit.
Matching… 80%
Matching Gems 2 - chytlavá zábava na druhou (21.3 MB)
Není tomu dlouho, co jsme vám přinesli recenzi na svižnou logickou hříčku Matching Gems. Jestliže vás zaujala, máme pro vás dobrou zprávu, protože dnes vám představíme její pokračování s číslicí dvě na konci. Jak se povedla? Byly odstraněny všechny neduhy minulého dílu? To vše a mnohem více se dozvíte právě teď. Stačí kliknout.
Mr Blocko:… 50%
Mr Blocko: Super Tournament Edition - vylepšený Tetris (2.3 MB)
Rychle! Řítí se na vás cihle v různých tvarech. A vám nezbývá nic jiného, než je tím nejrychlejším tahem uspořádat. Mnoho z vás si jistě pod tímto představuje velmi známou hru Tetris, ale není vše takové, jak se zdá. Tak nám prosím věnujte pár minut a dejte se do čtení.
Matching… 70%
Matching Gems - chytlavá zábava (8.8 MB)
Logických her není nikdy dost. A mají své nesporné výhody. Tak například je všechny rozjedete i na slabším stroji, nebudete se v noci budit hrůzou ze vzpomínek na zabité nepřátele, ba se ani nemusíte nijak složitě učit ovládání. Prostě jenom zapnete a hrajete. Jen pozor, abyste se u toho nezapomněli, vždyť i reálný život nabízí spoustu logických hádanek čekajících na vyřešení.
Marble… 80%
Marble Mayhem: kdo se chce kutálet? (28.1 MB)
Stačí prstem lusknout a je z ní gumový balón skákající do závratných výšin. Stačí říct a její tíha se bude rovnat kulečníkové kouli, co prorazí skelněné tabule i porazí kulaté nepřátele. Uhodnete, co se skrývá za touto hádankou?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z