Laserlight… 70%
Laserlight - s laserem může být i zábava (497 KB)
Zrcátka a odrazivé lasery - to je kombinace, která dokáže pobavit i na posté. Když se k tomu přidají rozmanitá prostředí a hlavně barevné filtry, neodtrhnete se od monitoru hódně dlouhou dobu!
Lab Enigma… 60%
Lab Enigma - Zachraňte svět před nákazou (5.2 MB)
Svět je v ohrožení! Bakterie a viry se nebezpečně rozmnožily po celé planetě. Najděte a vytvořte potřebnou protilátku, která zachrání svět před těmito choroboplodnými zárodky.
Lemmins… 85%
Lemmins - ze života lumíků (5.1 MB)
Bezhlavě pochodující lumíci se vydávají na svou pouť a jediné co jim může zaručit úspěšné završení jejich cesty je šikovný hráč s rychlou myší a bystrým rozumem. Nenechte je padnout, udejte jim správný směr.
LuBiang… 40%
LuBiang - v jednoduchosti je síla? (2.4 MB)
Znáte pexeso? Rádi byste si ho zahráli? Ano? Tak to máte trochu smůlu, protože dnes recenzovaný titul pexesem není. Nicméně na druhou stranu má s touto oblíbenou společenskou hrou mnoho společného.
LuBactery… 50%
LuBactery - bakterie útočí (1.6 MB)
Bakterie to mají, chudinky, v životě hodně těžké. Nikdo je nemá rád a všichni se je snaží zahubit, zneškodnit nebo minimálně zahnat. Nejinak tomu bude i v titulu LuBactery, kde musíte tyto fialové miláčky pro změnu zase zazdít.
LuBulo… 45%
LuBulo - zelená je nejlepší! (2.1 MB)
Už jste si někdy všimli, jak mocná je zelená barva a že se jí ty ostatní musí klanět? Autor hry LuBulo na tento fakt nedávno přišel a rozhodl se vytvořit titul, kterým to dokáže i vám. Nuže, zelená barvo, do boje!
Laser… 65%
Laser puzzle - světelné lámání (300 KB)
Laser, ta mrška jedna, je ochoten se odrazit skoro od čehokoliv. Při práci s ním si musíte nasadit ochranné brýle, neb hrozí nebezpečí poškození zraku, což však u dnes recenzované hry nehrozí.
Lost Treasures… 75%
Lost Treasures of El Dorado - hledání ztraceného pokladu začíná (27 MB)
Počítačoví lovci pokladů, dávejte velký pozor. Ztracený poklad z Eldoráda chce být objeven a čeká jen a jen na vás. Avšak jelikož to není jen tak ledajaká truhlička s kousky zlata, nebude cesta vůbec jednoduchá.
Logical… 85%
Logical Stones - kostky, třeste se! (8.6 MB)
Logical Stones nabízí nezapomenutelný herní zážitek. Pomocí malé raketky musíte v co možná nekratším časovém intervalu umístit bedny na předem určená místa. Patříte-li tedy mezi příznivce logických her, neváhejte ani sekundu a hrajte!
Laser… 75%
Laser Bunny - králíček s puškou (4 MB)
Králíček hupky dupky sem, králíček hupky dupky tam. Nejprve to pro něj byl poklidný den, ale pak začal boj o holý život. Objevila se velká potopa a nebohému králíčkovi nezbývá, než se dostat do bezpečí. Jenže v cestě mu stojí zástupy zlých stvoření. Nuže, popadněte zbraně a hrrrr na ně!
Lab 14:… 80%
Lab 14: LOGICKÁ REVOLUCE (1.3 MB)
Konečně pořádná logická hra, která přichází s naprosto revolučními nápady! Výborná hratelnost, povedené audiovizuální zpracování, dokonalý pocit z každého zvládnutého levelu, to je v kostce Lab 14. Jedná se snad o logickou hru týdne/měsíce/roku? Vše se dozvíte v naší exkluzivní recenzi!
Lumines:… 85%
Lumines: NÁSTUPCE TETRISU? (121 MB)
Vypadá jak Tetris, je návykový jak Tetris, hraje se jak Tetris, ale přesto to Tetris ani žádná jeho miliontá druhá kopie není. Je to Lumines. Ti z vás, co znají jeho mobilní podobu, už jistě nedočkavě otevřeli recenzi a klikají na tlačítko Stáhnout! A ostatní? Čtěte dále!
Link-Em… 70%
Link-Em Bamboo!: SPOJTE BAMBUS (3.2 MB)
Bambus. Pro někoho nadávka, pro jiného jedna z nejrychleji rostoucích rostlin na planetě Zemi. Tak či tak se ony duté stonky všemožných tvarů a zakončení staly hlavní pointou logického rychlíku Link-Em Bamboo! Spojte protilehlé konce s nazelenalými lístky!
LMarbles:… 78%
LMarbles: MOZEK DO POZORU (1 MB)
Máte chuť si trošku zapřemýšlet? Nebaví vás prázdninové koukání do zdí? Toužíte si máknout až na dno svých sil? Ano? LMarbles vás jistě zaměstná na několik dlouhých desítek minut a navíc vám ten mozeček přes letní prázdniny nezakrní.
Linx:… 76%
Linx: BAREVNÉ DLAŽDICE (2.3 MB)
Dnes tu pro vás máme jedinečnou logickou hru s názvem Linx. Objevíte se na hracím poli, ve kterém se budou nacházet dlaždice různých barev. A váš úkol tkví v jejich propojování – musí však mít stejnou barvu, přičemž limitováni jste i počtem tahů.
Lights… 50%
Lights Out 3D: ČTVERATÁ SVĚTLA (326.7 KB)
Lights Out 3D je další ze zajímavých projektů vzniklých pod záštitou Experimental Gameplay. Musíte v něm odstranit z obrazovky všechny svítící krychličky, ovšem na první pohled jednoduchý úkol v sobě skrývá nejeden malý háček.
Lazarus:… 65%
Lazarus: PRYČ Z DÍRY! (3.1 MB)
Taky občas míváte zlé sny o tom, jak vás zavřou do místnosti, kde se postupně snižuje strop, až z vás nakonec zbude jen cédéčko? Fialový hopsík Lazarus něco takového zažije, byť v celkem zábavné podobě. Budou se ho pokoušet zavalit krabicemi různých druhů.Pomužete mu?
Locostress:… 69%
Locostress: POSTAVTE KOLEJE (524.3 KB)
Vozík jedoucí po kolejích musí naložit zlatý poklad, jež se nachází po cestě. Postavení kolejí však není ani při nejmenším vhodné. Cíl proto spočívá ve vhodném uspořádaní jednotlivých kolejnic tak, aby mohl vozíček projet danou částí a naložit kýžené bohatství.
Lights… 75%
Lights 3D: BUDIŽ SVĚTLO! (53.2 KB)
Logické hry jsou zvláštní. Téměř vždy v nich totiž platí pravidlo, čím jednodušší je princip, tím složitější je dosáhnout úspěšného konce. Tomuto pravidlu se nevymyká ani dnešní titul Lights 3D, ve které je třeba rozsvítit všechna světla na světě!
Love Love:… 70%
Love Love: ZÍSKEJTE JEJÍ SRDCE (268.3 KB)
Logických hříček je docela mnoho a každá jiného ražení. Tento titul je ale tak trochu výjimečný. Úkolem je co nejrychleji postavit cestu pro kuličku, se kterou je třeba posbírat srdce umístěná po rozích. Hold vyznat lásku je občas něco opravdu těžkého…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z