Kellie… 85%
Kellie Stanford: Turn Of Fate - vnadná blondýnka v akci (63.1 MB)
Kellie je zdánlivě typická blondýnka - krásná a nalíčená. Když se však zaplete do dědictví filmového studia, pověsí se na ni dvě gorily a Kellie prokáže i jiné vlohy, které by u ní čekal málokdo.
Kinetics… 70%
Kinetics - hrátky s fyzikou (6.3 MB)
S fyzikou může být zábava - ale nebojte, teď nemám na mysli školní předmět. V dnešní freeware hře Kinetics se dosytosti vyřádíte z gravitací, kuličkou a řadou trampolín.
Knight… 60%
Knight's Gambit - legenda je opět zde (14.4 MB)
Každý z nás dnes již jistě ví, že nemusí být ani králem či nějakým panovníkem, aby si mohl zahrát opravdu legendární hříčku. Ano, dámy a pánové, šachy jsou skutečně opět tu a v plné kráse.
Karoshi… 70%
Karoshi Factory - víc hlav víc zabije (7.4 MB)
Postupem času jsem začal zjišťovat, že sám se zabít zřejmě nedokážu. Šel jsem proto s kolegy z práce na jedno a tam padlo rozhodnutí – spácháme hromadnou sebevraždu. Koneckonců, víc hlav víc ví, ne?
Karoshi… 91%
Karoshi 2.0 - sebevražda jako životní styl (8.5 MB)
Sebevražda se mi nepovedla. Tedy… povedla, ale zároveň nepovedla, zabil jsem se snad třicetkrát jen proto, abych si teď mohl vše zopakovat. Nyní jsem však dostal pár nových nápadů a myslím, že si to opět pořádně užiji!
Karoshi… 85%
Karoshi - sebevražedná mánie (3.8 MB)
Jsem k ničemu. Bezcenný. Nikdo mě nemá rád, zejména proto, že jsem přepracovaný! Věnujte mi, prosím, chvilku a přečtěte si můj příběh, kterak jsem se pokoušel sám sebe zabít. Rozhodně nebudete svého času litovat.
Knock… 75%
Knock the Monster - závaží jako zbraň (7.4 MB)
Na povrch vyplavalo další zajímavé, dalo by se říci snad i experimentální, dílko s opravdu netradičním námětem. Dokážete manipulovat s šestnácti tunovým závažím, abyste s ním skolili zelenavé monstrum? Zkuste si to!
Kaboole:… 80%
Kaboole: SPOJUJTE BARVY! (15.1 MB)
Neuvěřitelně jednoduchá, přesto ale nezvykle zábavná hra. Kaboole je jedním z mála důkazů, že u logicky zaměřených titulů lze ztvrdnout přinejmenším stejně dlouho, jako u pravého nefalšovaného krváku.
Ketting:… 55%
Ketting: SPOJTE KROUŽKY (1.1 MB)
Přestože je Ketting dva roky starou hrou, jistě si i v dnešní době najde některé příznivce. Tým That Games Guy, který má za sebou například Tanks, Special FX nebo Surfing, se pustil do vskutku neznámých vod. A jak to dopadlo nyní?
Koalabr8:… 58%
Koalabr8: ZACHRAŇTE NEVINNÉ KOALY! (3.1 MB)
Doktor Bruce je vážně nelidský ďábel, ke svým pokusům používá celou kolonii roztomilých koal. Taková ohavnost na nevinných medvídcích! Dokonce jim do mozku implantoval ovladače mysli. Co s tím? poradíte si? Dokážete ta mírumilovná zvířátka osvobodit?
Kiki the… 90%
Kiki the nanobot: LOGIKA MINISVĚTA (3.1 MB)
Přinášíme vám pytel oříšků pro hlavy hořící touhou zlámat se v lomech. Jedná se o kvalitní mix her Sokoban a Kula-World, který se nemusí stydět za perfektně propracované 3D prostředí. Plusy se nachází i v hratelnosti a jednoduchém ovládání. Seznamte se s vítězem soutěže uDevGame Game Programming Contest 2002.
Kitten:… 60%
Kitten: CHUNDELATÉ PUZZLE (3 MB)
Taky máte rádi ty malinká roztomiloučká stvoření, co se vám motají kolem nohou, vrčí a chtějí pořád hladit? Má alespoň vaše přítelkyně ráda kočičky? Tak tohle je pro ni ideální dárek, kočičí puzzle zadarmo, u kterého zaplesá srdíčko a peněženka zůstane plná. Mňau, Mňau… jsou roztomilá. Nevěříte?
KaromatiX 80%
KaromatiX (4.1 MB)
Nebaví vás už příliš zapojovat svou šedou kůru mozkovou u klasických logických her a hledáte i něco okořeněné arkádovými prvky? Jestliže ano, tak by se vám mohla líbit povedená německá freewarovka KaromatiX, kterou vřele doporučuji.
Krkal 85%
Krkal (10.5 MB)
Pod mírně kontroverzním názvem se skrývá naprosto úžasná porce logického běsnění od Petra Altmana. Krkal je učen primárně všem vyznavačům kvalitní zábavy, ovšem paralelně s nezbytnými radovánkami si díky tomuto programu můžete svou vlastní hru dokonce i vytvořit! Nepropásněte svou příležitost a ponořte se do řešení nejschůdnějších variant úniku do bezpečí.
Killer… 15%
Killer Cars (280.6 KB)
Killer Cars je logická hra, kde musíte vysbírat všechny kulička stylem ala Pacman. Jenomže řídíte auto, které jede pouze dopředu. Vy můžete pouze zrychlit, či zpomalit a odbočit do vedlejšího pruhu. Pak jsou zde auta jezdící v protisměru, která se vás snaží zničit. Pro obranu na ně můžete vyslat Pacmana, anebo za sebou zanechat bombu. I když to vypadá celkem poutavě, hra taková není. Je dosti jednoduchá, ale proč jí nezkusit?
Kostky 40%
Kostky (419.4 KB)
Kostky jsou další variací na téma Tetris, která tentokrát pochází od českého týmu MAX Corporation. Na rovinu si řekněme, že oproti původní hře nepřináší žádné novinky ani vylepšení. Opět zde musíte skládat padající kostičky tak, aby do sebe pěkně zapadaly, za což dostáváte body, nic víc, nic míň. Jedná se tedy o obyčejný remake a tomu odpovídá i naše hodnocení. Zpracování není dvakrát na velké úrovni a grafika na první pohled nepůsobí zrovna celistvým dojmem. Ale je to takové příjemné připomenutí staré známé klasiky a navíc velikost hry není nijak extrémní, takže si ji může stáhnout naprosto každý, třeba se vám bude zamlouvat.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z