JAG -… 85%
JAG - adrenalinový mozkolam (7 MB)
S příchodem jara se mozek probouzí ze zimního spánku. Jaká je pro něj nejlepší rozcvička? No přeci pořádná logická hříčka se zábavnými herními mechanismy. Takže vstávat a cvičit, až se z uší bude kouřit, jen bacha, abyste tomu zcela nepropadli!
Jewel… 75%
Jewel Mine - spojte tři (10.8 MB)
Titulů postavených na principu "spoj tři" u nás najdete hromadu, aby taky ne, když jde o poslední dobou velmi populární žánr! Pojďme se spolu podívat na jeden, který nabídne rovnou stovku úrovní a k tomu i vestavěný editor.
JAMP -… 85%
JAMP - Křečkovo dobrodružství (4.2 MB)
Křeček se vydal za pomocí svého kolotoče na dobrodružství, jež by záviděl i zkušený cestovatel. Na jeho cestě ho však čeká mnoho překážek, které musí vyřešit za pomocí důvtipu a chladné hlavy. Využívání fyziky nebylo nikdy zábavnější!
Jigsaw… 90%
Jigsaw Deluxe - netradiční skládačka (21.3 MB)
Kdo má již dost obyčejných puzzle her, ve kterých má člověk nespočet času na stavění, by měl zbystřit. Princip freeware hry Puzzle Delux je totiž částečně založen na známé hře Zuma, což samo o sobě zaručuje perfektní zábavu. Převědčte se sami!
Jigsaw… 70%
Jigsaw Winner - konečně ty správné puzzle! (19.7 MB)
Jako velkého fanouška klasických puzzlí mě potěšilo, že se na světlo herního světa probila další freeware hra s danou tématikou. Jigsaw Winner navíc nabízí velké množství obrázků, které čekají na složení. Vyplatí se vyměnit opravdové puzzle za toto virtuální?
Jigsaw… 75%
Jigsaw Puzzle Mania - v zajetí skládaček (20 MB)
V jednom bájném světě kdysi existovali jednorožci. Byla jich celá stáda, avšak nakonec postupně všichni vymřeli. Jedinou nadějí pro oživení této zdánlivě ztracené rasy je magická brána. Někdo ji však musí otevřít. Jste tohoto úkolu hodni?
Jigetiser… 72%
Jigetiser Xmas Gifts: VÁNOČNÍ DÁRKY (2.1 MB)
Vzpomínáte si ještě na Vánoce, nebo už dávno chodí před vašima očima sličné ženy v plavkách? Vánoční duch nám připravil obrázky roztříštěné až na 216 kousků – počítačová puzzlata. Skládat mohou malí i velcí, výběr obtížností je široký. Když skládačka zdarma, tak pro všechny.
Jewelpicker:… 15%
Jewelpicker: OTOČÍME, ODEBEREME (1 MB)
Sběrač šperků je velmi příhodně zvolený název. Tvůrce se snaží dostat hráče do varu přes otáčení a odebírání drahých kamenů. Originální, že? Zapojte mozek s myší! Na ploše 11 x 17 na vás čeká divoký hon za co nejvyšším skóre. O tom jak „originální“ a „divoký“ je tenhle kus v reálu, se dozvíte dál…
JigSawedME:… 70%
JigSawedME: AŤ ŽIJÍ PUZZLÍKY! (1.3 MB)
Stavíte puzzle? Na kolika kusové si troufnete? Čtyři tisíce? Dva tisíce? Nebo dokonce jenom pět set? A nejsou vlastně příliš drahé? Všechny tyto otázky pusťte klidně z hlavy! Od toho jsou tu elektronické puzzlev v podání JigSawedME. Jen si je vyzkoušejte, s chutí u nich proskládáte polovinu života.
Jose:… 88%
Jose: DO BOJE! (12.6 MB)
Jste šachoví přeborníci? Myslíte, že vás nikdo nedokáže porazit? Umělá inteligence má ale s největší pravděpodobností navrch. Zahrajte si dnes nabízený titul disponující velice příjemným zpracováním. Nandejte to počítači!
Jpexeso… 70%
Jpexeso : NAŽHAVTE PAMĚŤ (10.3 MB)
Pexeso zná každý, pexeso je klasika. Na každém PC sídlí, každé dítko ho někdy hrálo, třeba jen pomocí rozstříhaných papírů. Hippo Games nám připravili další verzi této legendární hry, takže hurá na obrázky!
Jump-n… 55%
Jump-n Roll (2.1 MB)
Dnes tu pro vás máme opravdovou specialitku v podobě nezvyklé dvojrecenze. Z ní vám hned bude jasné, že výsledné hodnocení her je vlastně ryze subjektivní názor recenzenta a nemůžete se tedy divit, že se vám občas to, či ono nezdá... Každopádně na vás čeká skvělá logická 3D hra, která vám zvedne adrenalin až na maximum! Tomu věřte!
JetWave… 57%
JetWave X (2.9 MB)
Poměrně dychtivě očekávaný titul z dílen českých Reload Games je konečně tu. Jak obstála v našem testu tato míchanice logické hry s pseudo simulátorem vodního člunu? Všechny potřebné informace a samozřejmě i link ke stažení najdete v naší recenzi. Proto čtěte dál.
Jardinains… 81%
Jardinains! (4.2 MB)
V dnešní době lze na internetu najít mraky klonů různých arkanoidů a jen opravdu malé množství z nich je v něčem nové, originálnější než všechny ostatní. O Jardinains! by se to do jisté míry tvrdit dalo. Sice se nejedná o žádnou velkou revoluci, ale pár zajímavých prvků, které zpestřují hru a jiné hry je nemají, tu rozhodně najdeme.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z