It´s… 70%
It´s Good To Be a Pirate - dobrodružství s piráty (3.3 MB)
Po dvou RPG Broken Hearts a Forbidden Saga vám od stejného tvůrce přinášíme žánrově úplně odlišnou hru. Tentokrát to bude logická hříčka s názvem It´s Good To Be a Pirate. Jak to dopadlo? Je ve skutečnosti pirátské řemeslo opravdu tak dobré?
Ideabox… 60%
Ideabox - Spořivé prasátko (18.5 MB)
Pod názvem Ideabox se skrývá další z logických her, ve které máte za úkol vhodně přemísťovat různobarevné kuličky. Tentokrát pomáháte roztomilému prasátku sesbírat artefakty a tím dopomoct světu k významným objevům a vynálezům.
Infant… 75%
Infant puzzles - elektornické skládání (30 MB)
Kousek sem, kousek tam, co já s nimi asi udělám? Ano, tak tahle věta je tu dnes určitě na místě. Nehorázné množství malých puzzlíků, které jen čekají až je spojíte v jeden celý obrazec, je opět tu.
Ixo-loxi:… 75%
Ixo-loxi: HRÁTKY S MAGNETISMEM (12 MB)
Po kratší době se opět setkáváme s kvalitní logickou hrou, která dá vašim mozkovým buňkám pořádně zabrat. Všude se to totiž hemží různými magnety, přepínači a teleporty. A o to víc potěší, že se jedná o příspěvek z českých luhů a hájů.
Ice Breaker:… 90%
Ice Breaker: SPOJTE JE! (11.4 MB)
Ačkoliv působí Ice Breaker dosti nenápadně, pod jeho slupkou se skrývá nebývalé chutné jádro. Ostatně co jiného se dá čekat od jednoho z předních vítězů soutěže Winter Competition? Nažhavte mozkové závity a zrušte všechny důležité schůzky – tohle vás chytne a nepustí!
Illogic:… 78%
Illogic: KOULEJÍ SE KULIČKY (13.9 MB)
Dnes již legendární stroj Amiga má ve své herní kartotéce logický počin Illogic. Ano, je to ten samý titul, který je předmětem téhle recenze. Nutno podotknout, že ani za ta léta neztratil nic ze své kvality. Pojďme zjistit, zdali nováček předčil svůj vzor.
Illegal… 79%
Illegal Communication: VELIKÉ BLUDIŠTĚ (1.4 MB)
Illegal Communication je výtečná a velice obtížná logická hra, která rozhodně nezabaví na pár minut, ale spíše několik hodin. Cílem je dostat se až do samotného konce přes rozsáhlé bludiště, ve kterém číhá řada nástrah. Říkáte si: ohraná básnička? Zahrajte si tento titul a změníte názor.
IQ Marathon 72%
IQ Marathon (757.8 KB)
Už jsme tu pár dní neměli pěknou flashovku. Rozhodl jsem se to napravit. Tentokrát se máte opravdu na co těšit. Ve hře IQ Marathon budete pomáhat několika kravičkám, aby nalezly správnou cestu. Není to tak jednoduché, určitě dostatečně procvičíte své mozkové závity. Přečtěte si naši recenzi a stahujte hru IQ Marathon...
IceBreaker 55%
IceBreaker (629.1 KB)
Jak již z názvu vyplývá, v této hře vám bude pořádně zima. Budete zde totiž lámat ledy, sice ne úplně doslova, ale nebudete k tomu mít vůbec daleko. No, abych vše uvedl na pravou míru: vžijete se zde do lovce, který bude muset v Antarktidě pochytat co nejvíce tučňáků. Takže pokud si myslíte, že jste dostatečně rychlí a že vám dostatečně fungují reflexy a ovládání myši vám nedělá problémy, čtěte dále, možná je toto správná hra pro vás.
Iogopro… 37%
Iogopro Classic Games (411 KB)
Tři hry v jedné? Zní to zajímavě? Moc se ale neradujte. Sice zde naleznete hned tři staré klasické hry – Pacman, Asteroids, Space Invaders, nicméně způsob, jakým jsou zpracovány se vám asi dvakrát zamlouvat nebude, je to totiž SILNÝ podprůměr na dnešní dobu – grafika je jednoduchá, zvuky skoro žádné. Jediné, co vás asi chytí je hratelnost a to je na hru opravdu málo.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z