Hidden… 70%
Hidden Secrets: Nostradamus - velikáni vědy a umění (37.1 MB)
Asi nikdo z nás neměl šanci se setkat s takovými velikány, jakými byli Fernao de Magalhaes či Leonardo da Vinci. Nyní máte možnost tuto chybu napravit a dozvědět se zábavnou formou něco pikantního z jejich života.
Hedgehogs… 70%
Hedgehogs - ježci versus žáby (8.9 MB)
Ježkové jsou roztomilá stvoření, která však nemají žádné slitování se zelenými žábami. A v dnešním logickém titulu Hedgehogs dají obojživelníkům co proto. Dokážete je všechny propíchnout?
Halloween… 65%
Halloween Night. Pumpkin Match - Trick or treat! (13.4 MB)
Pumpkin Jack už léta žije na samotě u lesa. Jen jednou za rok vychází ze svého obydlí, aby nachytal neposlušné duše. Jelikož na to sám nestačí, zvolí si živého pomocníka, který mu bude pomáhat v této nesnadné práci. A tentokrát to budete vy!
Hanojské… 55%
Hanojské věže - mozku pracuj (5.2 MB)
Hanojské věže je matematický hlavolam, který vymyslel francouzský matematik Édouard Lucas již v roce 1883. Zajímavý je tím, že se hraje stále a snad každý se sním alespoň letmo potkal. Mimo jiné i ve virtuální podobě.
Huge catch… 65%
Huge catch - chyť rybku ! (1.9 MB)
Hledáte nějakou nenáročnou logickou hříčku, která by vám zpříjemnila nudné chvilky? Pokud ano, právě jste ji našli. Stačí vám jen špetka logiky a hlavně chuť pomáhat nebožákům všeho druhu v nouzi.
HighPiled… 85%
HighPiled - postavte si svou věž (6.9 MB)
Která věž je, respektive byla ta nejvyšší? Je to ta Babylónská, Eifellova, CN Tower, Ostankino nebo snad ještě nějaká jiná? A co byste řekli tomu, kdybyste dostali možnost takovou věž si postavit ve velice chytlavém freewarovém titulu? Nečekejte, šup do práce!
Head Over… 90%
Head Over Heels PC: ZPÁTKY V BLACKTOOTH (14 MB)
Jak jen začít perex na jednu z nejslavnějších her ze ZX Spectrum? Head Over Heels je totiž doslov a do písmene srdcová záležitost, která se nesmazatelně vryla do paměti mnoha hráčům. A staré časy se nyní vracejí v celé své kráse. Ať žijí remaky!
Hatchling… 70%
Hatchling Smasher: ZNIČTE ČERVY (13 MB)
Dnešní dílo Hatchling Smasher, pocházející od vývojáře Chrise DeLeona, vás vhodí do role jakéhosi deratizátora, který se bude snažit vymítit škodlivé červy. Pakliže se neštítíte, určitě logický titul podobného kalibru nepřehlédněte!
Heaven… 70%
Heaven and Hell: NEBE A PEKLO (1.9 MB)
Mnozí z vás se jistě pamatují na velmi stařičkou hru s názvem Binary World. Šlo v ní o zdárné dovedení dvojice postav do cíle, přičemž obě měly společné ovládání. Heaven and Hell tento nápad věrně kopíruje, a světe div se – nedopadlo to nijak špatně.
Hexagem:… 75%
Hexagem: 126 QUESTŮ V HEXU (1.7 MB)
Vaří se vám v horkem počasí mozky? Ne? Pak zkuste deaktivovat všech 126 malých šestiúhelníčků v jednom velkém. Nebude to žádná legrace, nebo možná bude, pokud se bavíte lámáním vlastní hlavy. Čekejte originální principy a časovou omezenost, která činí gamesku akčnější, než se na první pohled zdá.
HellChess:… 72%
HellChess: PEKELNÉ ŠACHY (7.3 MB)
Příznivec šachu je s každým novým zpracováním této tradiční hry zvědav, co na něj zase tvůrci vymyslí za umělou inteligenci. Pekelné šachy nám nabídnou uspokojivého robota nižší střední úrovně, se kterým se pobaví i normální člověk. Plus nás čekají dvě hry navíc. A v pěkné 2D grafice.
Hex-a-hop:… 85%
Hex-a-hop: SKOČTE (1 MB)
Neříkej hop, dokud si nepřeskočil. Toto přísloví bych mohl přirovnat k právě nabízenému logickému, avšak převelice zábavnému dílku. Cesta poskládaná ze zelených destiček nevydrží více jak jeden jediný skok, a proto musíte pečlivě zvážit, kudy se vydáte.
HitBlock:… 52%
HitBlock: ARKANOID TROCHU JINAK (1 MB)
Co se stane, když zkřížíte logickou hru s arkanoidem? Vznikne vám HitBlock, remake slavného a ve své době oblíbeného Crillionu. Zahoďte tedy pálky a usměrňujte hopsající kuličku rovnou šipkami.
Hypercube:… 80%
Hypercube: LOGICKÁ RYCHLOVKA! (5.2 MB)
Logické hry spoustu lidí nebaví, protože mnohdy bývají příliš složité. Hypercube ale bude bavit opravdu každého a navíc si i trochu popřemýšlíte. Věřte nebo ne, je to něco výjimečného...
High Voltage:… 69%
High Voltage: VYSOKÉ NAPĚTÍ (3.8 MB)
A máme tu další klon arkanoidu. Tentokrát se naštěstí nejedná o prachsprostou kopii a autor High Voltage si pro nás připravil několik velmi zajímavých novinek. Bohužel však grafickou stránku věci úplně dokonale nevychytal. Přesto skýtá hra skvělou zábavu pro volnou chvíli.
HaCKeR:… 80%
HaCKeR: EXTRÉMNÍ TETRIS (7.9 MB)
Takovýto tetris uvidíte málokdy. Nejedná se o žádnou předělávku s „lepší grafikou“, nejlépe 3D, ale o opravdovou inovaci, jenž potěší hlavně milovníky multiplayeru. Herní módy ale umožňují vyřádění i pro jednotlivce. Dokonce i špičkoví hráči se zapotí, pokud si toto zahrají. Podívejte se sami!
Humphrey:… 75%
Humphrey: HVĚZDA LOGIKY (2.7 MB)
Fanoušci jsou hrozná věc. Nenechají vás v klidu najíst v oblíbené luxusní restauraci, nemůžete se v klidu projít ani po svém čerstvě zakoupeném Václavském náměstí... prostě otrava. Hrdina dnešní hry Humphrey by mohl vyprávět. Povede se mu utéct před otravnými fandy? To už je jen a jen na vás!
Head over… 92%
Head over Heels (14.7 MB)
Ve své době naprosto originální a zábavná hra, ve které jste museli ovládat roztodivná, zato však roztomilá stvoření, se konečně dočkala svého remake. Okouzlující detailní grafika s výbornou hratelností vedoucí vás dál a dál... kdo si nezahraje, nikdy nepochopí!
Hamster… 62%
Hamster Jam (2.2 MB)
Čichám čichám o poznání zábavnější odrůdu stařičkého Pac-Mana? Ano, Hamster Jam nastupuje v plné síle, aby ukázal, co v něm vlastně všechno je. Abyste rozuměli, ona tajemná osoba není nikdo jiný, než obyčejná myšička. Ta je navždy odsouzená k životu v podzemí, což jí však není dvakrát sympatické. A tak se rozhodne, že si to tam dole trochu zpříjemní. Jak? To se dozvíte v naší recenzi.
Hacker… 50%
Hacker 3.1 (1.1 MB)
Zakázané ovoce chutná nejlépe, říká se. Na „povolání“ hackera se lidé dívají ze dvou úhlů. Jedni proti nim ostře vystupují, neboť se často stává, že je narušované krom bankovních účtů také vlastní soukromí. Druzí je naopak obdivují, a to díky jejich vrozenému talentu či schopnostem. Jestliže chcete do takového světa proniknout i vy, prostřednictvím dnešní hry si můžete svůj sen bez jakéhokoliv rizika splnit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z