Great… 65%
Great Secrets Da Vinci - odhalte tajemství (13 MB)
Leonardo Da Vinci patří mezi nejznámější osobnosti všech dob, a tak se nelze divit, že se s jeho jménem čas od času se setkáváme i v herní branži. Seznamte se, Great Secrets Da Vinci právě přichází a na vás bude, jestli jeho tajemství dokážete rozluštit.
Gift Puzzle… 70%
Gift Puzzle - Vánoční nadílka (8 MB)
Slyšíte ten pronikavý zvuk rolniček? Jestliže vám přijde, že jste si na Štědrý den rozbalili málo dárečků, máme tu pro vás Grift Puzzle, který vám to vynahradí.
Goofy… 60%
Goofy Gopher - zahrádka a špión (850 KB)
Snad všichni jsme si jako malí zkusili pexeso, v němž se hledají dvě shodné dvojice obrázků. Chcete-li si zkusit titul postavený na obdobném principu, navíc ve velice pěkném provedení a zdarma, zkuste třeba právě tuto nápaditou hříčku!
Gogo Digger… 70%
Gogo Digger - přejdi minové pole (9.1 MB)
Bacháááá mina! Tak tyhle slova vám jistě připomínají známou hříčku, která je součástí operačního systému Windows. Naprosto jednoduchá a přitom tak zábavná. Ano, to je právě známý Hledač Min, kterého představuje i Gogo Digger.
Gem Mine… 75%
Gem Mine - pracovití trpaslíci (2.5 MB)
Trpaslíci jsou velcí dříči, ale i oni musí někdy odpočívat. Třeba v noci. A právě v tomto čase, kdy jejich doly zejí prázdnotou, přichází vaše šance. Nesmírné bohatství podzemního království čeká jen a jen na vaši maličkost!
Glans:… 55%
Glans: KULATÝ NESMYSL (7 MB)
Fialová koule, modrá koule, zelená koule, červená koule…Tuto směsici barevných koulí nenajdete nikde jinde, nežli v chytlavé logické hříčce Glans, v níž musíte dostat jednotlivé kulatiny do správných otvorů. Úkol to nebude ani zdaleka jednoduchý, avšak při trošce štěstí to třeba zvládnete.
Gool 2… 40%
Gool 2 - The Christmas Catastrophe: LOGICKÉ VÁNOCE? (4.2 MB)
Vánoce jsou sice již za námi, nicméně titulů s jejich tématikou není nikdy dosti. A především to platí v případě logicky ražených počinů, které dokáží chytnout a nepustit na pěkně dlouhou dobu. Je to případ i dnes nabízené hry?
Goof Troop:… 60%
Goof Troop: HBITÁ SKLÁDANKA (1.4 MB)
Že vám název hry v nadpisu něco říká? Ano, vaše paměť vás nešálí – Goof Troop je kultovní seriál od Walta Disneye. Když k tomuto faktu přidám informaci, že dnešní hříčka je plná puzzlů, bude mít zřejmě většina z vás jasno, o co půjde.
GS Inspector:… 81%
GS Inspector: NAJDĚTE ROZDÍL (7.3 MB)
Práce policejních vyšetřovatelů je založena na hledání miniaturních důkazů. Neustále něco hledají, někde šmejdí a pak za pár týdnu vidíme zločince v klepetech. Chtěli byste si tuto práci také vyzkoušet? Ano? Tak vzhůru do akce!
Gyroball:… 90%
Gyroball: GENIÁLNĚ KULATÉ (660.5 KB)
Geniální, originální, jednoduchá a nadmíru zábavná! O čem že je řeč? No přeci o hře, která je nápaditá svým zpracováním, pěknou grafikou a především zábavností. Gyroball prostě musíte vidět a ještě lépe hrát. Jinak se vám dozajista zhroutí svět :-). To vše v pouhých 645 kb!
GL-Tris 40%
GL-Tris (48.1 KB)
Je načase pořádně zatížit všechny mozkové závity. Po nášupu převážně erotických a akčních her z poslední doby přichází klasika všech klasik. Tetris. Přátelé kostičky opět ťukají na vaše dvěře. Otevřete jim?
Grand… 80%
Grand Master Chess (2.7 MB)
Po delší době tu máme něco pro milovníky nejtradičnější deskové hry v Evropě. Tentokrát se do tvorby šachů pustil tým zaměstnaný firmou Alawar Entertainment, takže vám můžou zaručeně vylézt oči z důlku tou nádhernou grafikou. Bude se vám libit stejně jako mně?
GL tetris 65%
GL tetris (1 MB)
Kostička sem, kostička tam...že by Tetris? Samozřejmě. Hra, která dokázala uchvátit milióny lidí po celém světě je opět tady a to ne v ledajakém kabátě. Ten kabát je nejenže tvořen zlatými českými ručičkami, on je dokonce trojrozměrný! Tak se tedy na něj hezky pojdmě podívat.
G.W.A.I.N. 59%
G.W.A.I.N. (997.4 KB)
Hra s podivně vytečkovaným názvem G.W.A.I.N. je ve skutečnosti pěkným zpracováním jednoho starého nápadu na logický rychlík, který svým způsobem trochu čerpá z piškvorek, avšak je mnohem zábavnější a trvanlivější.
Gem Master 76%
Gem Master (1.6 MB)
Pěkně zpracovaný klon tetrisu se jen tak dnes nevidí. Ke svému chodu tato hra vyžaduje internetový prohlížeč IE nebo NN. Vaším úkolem ve hře je řadit padající trojice hexagonů tak, abyste dostali k sobě tři hexagony různé barvy – jakkoli, úhlopříčně, horizontálně, vertikálně. Grafika je velmi pěkná a má antický nádech (viz. obrázek). Zvuků není mnoho, hudba žádná. I přes tento nedostatek je to kvalitní hra, která si zaslouží vaši pozornost.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z