Exit Finder… 60%
Exit Finder 2 - najděte cestu dál (5 MB)
Je žlutý, kulatý, usměvavý a potřebuje najít cestu dál, přes silný déšť a krutý mráz!
Endless… 65%
Endless Mahjong 2 - klon prvního dílu (4.2 MB)
Mahjong dokáže nadzvednou ze židle i vcelku flegmatické luštitele záhad a přilákat k monitoru ty, kteří jinak hry zcela odsuzují. Ponořte se do světa barevných kamínku i vy.
Endless… 70%
Endless Mahjong -hledáme dvojice (7.2 MB)
Postřeh, vytrvalost a inteligence, vlastnosti které upotřebíte v míře více než vrchovaté, pokud chcete dohrát Mahjong. Ukažte se v tom nejlepším světle a pokořte tuto logickou legendu.
Engineering… 80%
Engineering Mystery of the Ancient Clock - sestavte si starobylé hodinky (17.2 MB)
Her, ve kterých vyměňujete mezi sebou diamanty tak, aby utvořily trojice, je spousta. Když se ale přidá chytrý nápad, který kompletně změní způsob ovládání, vznikne právě hra Engineering Mystery of the Ancient Clock, jejíž žhavou recenzi vám právě přinášíme.
Energy… 70%
Energy Problem - zachraňte svět (5 MB)
Zachraňte svět v roli synovce šíleného vědce, který se snažil ochránit Zemi před nepřáteli z vesmíru. Je nutné okamžitě se dostat do jeho laboratoře a vypnout nebezpečné pole. Tohle dokážou jen ti nejodvážnější!
Electro… 80%
Electro Master - bacha na dráty! (21.6 MB)
Nebýt elektřiny, nemohli byste si ani přečíst tuto recenzi. A pokud si myslíte, že je jednoduché správně sestavit elektrickou síť, měli byste si zahrát hru Electro Master, která vás vyvede z omylu. Oni to ani elektrikáři nemají jednoduché.
Escape… 65%
Escape From Minos - prchejte před nestvůrou (2.6 MB)
Legenda o krétském králi Mínosovi je tak známá, že si ji pomalu povídají děti ve školce. Můžete si koupit knihy zabývající se tímto tématem, podívat se filmy a od nynějška také zahrát freeware hru Escape From Minos.
EV Mania… 90%
EV Mania - malý elektrikář (12 MB)
Pokud vám, stejně jako mě, neříká elektřina téměř nic, vězte, že s EV Manií vás bavit bude. Tahle casual hříčka z dílny Mariosoftu je dalším důkazem toho, že i v Game Makeru se dají dělat pěkné a zajímavé hry. Tak tedy do toho. Spusťte EV Manii a Staňte se malým elektrikářem!
Eldorado… 80%
Eldorado Puzzle: USMAŽTE SI MOZKOVÉ BUŇKY! (22 MB)
Jak je známo, procvičování mozkových buněk vede ke zlepšení aktivity tohoto nejzáhadnějšího orgánu v těle. Pakliže tedy máte chuť udělat něco pro svoji hlavičku, neváhejte ani chvíli a zahrajte si Eldorado Puzzle. Svůj účel plní dokonale a ještě se u toho budete královsky bavit!
EmPipe:… 66%
EmPipe: NASMĚRUJTE VODU (132 KB)
Dnes přichází jednoduchá logická hra Empipe, která zatíží vaše mozkové závity. Za úkol máte poskládat trubky tak, aby voda dotekla do správného vodovodu. Jak si s tím poradíte, můžete hned vyzkoušet.
Escape:… 60%
Escape: POKUSTE SE UNIKNOUT (1.3 MB)
Milujete posouvání bedniček a nad slavným Sokobanem jste ochotni trávit své dětství? Tak okuste zajímavou logickou hříčku Escape s mnohem propracovanějším herním systémem a spoustou nových nápadů.
Easter… 88%
Easter Journey: HLEDÁNÍ VAJÍČEK (19.9 MB)
Těšíte se na jaro? Díky dnešnímu titulu budete jistojistě čekat na první sněženky. Dostanete se do role králíka řešícího složité postavení beden, tlačítek a vajec. Velikonoce se zkrátka blíží rychleji, než si myslíte, je na čase splést pomlázku a hodně přemýšlet. Tato logická pecka podobná Sokobanu vás překvapí.
Essence… 70%
Essence Child: RŮZNOBAREVNÉ KULIČKY (2 MB)
Nechtěli byste si namísto toho střílení, zabíjení, skákání, ježdění a podobných herních aktivit také zahrát něco, co vsází na váš mozek a na to, jak vám to v něm pálí? Co takhle tato dnešní hra? Dokázali byste dostat jednotlivé kuličky do stejnobarevných děr?
Elf Balls 77%
Elf Balls (2.1 MB)
Elf Balls jsou hrou logickou, což není ve freeware oblasti nijak neobvyklé. Co už je zajímavější, jsou hrou vánoční a s jinými než vánočními proprietami se ve hře nesetkáme. A abych dokončil stručnou charakteristiku, měly by vás interesovat už jen proto, že pocházejí z dílny vynikajícího vývojářského týmu Kewl Box.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z