DRACO… 75%
DRACO - princess threatened - bomby, bomby, bombičky (77 MB)
Očekávaná logická hříčka na způsob Atomic Bombermana je tady! Pohodlně se usaďte, protože drsňák Draco se právě vydává na svou dobrodružnou cestu.
Daves… 60%
Daves Trails - cestujte s barvami (41 MB)
Dobrou logickou hříčku, aby jeden dnes v záplavě rádoby logických puzzlů pohledal. Přesto se občas vynoří něco, co dokáže v rozumné míře řádně zatopit pod kotel našim mozkovým závitům. Dnes se vynořil Daves Trails.
Dots and… 75%
Dots and Boxes - to je moje políčko! (1.9 MB)
Co se v posledních týdnech dělo u jednoho z předních českých týmů, Sosáků? Pracovalo se na logické hříčce Dots and Boxes, kterou vám tímto představujeme ve světové premiéře.
Diabolika… 70%
Diabolika - Logika jako z hororu (563.2 KB)
A máme tu něco pro milovníky ďábelských her, jejichž cílem je pozabíjet co nejvíce nestvůr. Tentokrát ale zapomeňte na krvavé střílečky a propracované prostředí, na jaké jste zvyklí například z Diabla - v této hře budete totiž muset nemálo namáhat své mozkové závity.
Devil… 80%
Devil's Tuning Fork - když vidíte ušima (28.8 MB)
Jak by asi vypadalo, kdyby lidé viděli ušima? Nechytejte mě hned za slovo, vím, že je to oxymorón, ale kdyby to opravdu fungovalo, mohlo by to klidně vypadat jako ve hře Devil's Tuning Fork. V ní na vás čeka 3D prostředí a honba za jedním šílencem.
Dungeon… 60%
Dungeon - zamyšlení v kobce (14.2 MB)
Podle názvu by kde kdo tipoval spíše RPG, ale je to jinak. Představíme vám logickou hru přinášející nové zpracování pro svého času tolik oblíbený Sokoban. Těšte se na zapeklité logické hádanky čekající na své luštitele.
Dr. William… 75%
Dr. William's Math Fun 1st Grade - milujeme matematiku (2.4 MB)
Zkuste si procvičit matematiku s profesorem Williamem. Zábavná forma podání znamená méně nudných chvil! Nutno předeslat, že výuka je cílena především pro žáky prvního stupně základní školy – přidat se mohou ovšem i infantilní jedinci.
Doors… 65%
Doors - stačí jen otevřít dveře (1.9 MB)
Dokážete otevřít dveře? Skutečně? Inu, s tou odpovědí bych být vámi tolik nespěchala, protože při hraní Door zjistíte, že i takový triviální úkon může být leckdy až pekelně těžký oříšek. Tak tedy tři, dva , jedna... OTEVÍRÁME!
Daggleland… 85%
Daggleland - barevní chlupáči (21.3 MB)
Dnes již legendární hry Zuma a Lux ve své době rozpoutaly nebývalé šílenství, na jehož vlně se svezla spousta více či méně kvalitních počinů. Jestliže máte chuť nostalgicky zavzpomínat nebo si „jen“ užít spoustu zábavy, máte možnost. Seznamte se s Daggleland!
Drop in… 60%
Drop in the Bucket - králem vodovodu (5.2 MB)
Drop in the Bucket je skutečnou výzvou pro milovníky logických her. Laťka obtížnosti je u této freeware hry nastavena na vysokou úroveň a jen málokomu se ji podaří zlota až dokonce. Jestliže máte dost odvahy vypálit si všechny mozkové buňky, hurá do toho.
Diamond… 75%
Diamond Lines - diamanty kam se podíváš (7.7 MB)
V dnešní době je velmi těžké najít nějakou ucházející logickou hru, která by dokázala zaměstnat vaši mozkovou aktivitu a zároveň docílila toho, abyste se u ní neužírali nudou. Dnes recenzovaný titul má tu čest zařadit se mezi těch několik vyvolených, co výše uvedené požadavky splňují.
Dumbow… 90%
Dumbow & Cool - spolupráce především (45 MB)
Musíte jim pomoci! Ano, jste to právě vy, kdo se zhostí nelehké role dvou malých příšerek. Avšak žádný strach. Vaše rychlé prstíky určitě zvítězí. Leda že by...
Detris:… 55%
Detris: VARIABILNÍ TETRIS (4.4 MB)
Hodně módů, pěkné prostředí, mraky bonusů a spousta zábavy. Těmito slovy lze shrnout Detris. Máte-li chvilku volného času a nevíte jak s ním naložit, vložte jej do této velice poutavé hříčky. Nebudete litovat!
Darx:… 60%
Darx: BARVA K BARVĚ SEDÁ (2.7 MB)
Nenáročná hra pro nenáročné hráče. Darx přitom ozkouší především vaši pohotovost. Dokážete k sobě poskládat stejnobarevné čtverce v nepříjemné časové tísni?
Dotty… 80%
Dotty & Letty: DVĚ BERUŠKY (1.7 MB)
Nudná logická hra? Ne! Tahle je zábavná! V hlavních rolích se představí berušky Dotty a Letty, kterým musíte pomoct odstranit všechny barevné bedny a nahrát co nejvyšší skóre.
Deflektor… 82%
Deflektor X4: PROVĚŘTE SVŮJ MOZEK! (1.9 MB)
Natočte sklíčko trochu doprava, tak aby se od něj odrazil sluneční paprsek na protější stranu. Poté počkejte, než paprsek zničí kuličky rozestavené vedle něj. Ale pozor, aby se vám nepřehřál generátor!
DUOtris:… 82%
DUOtris: ZAPOJTE MOZEK (3.1 MB)
BinaryZoo jsou známí návykovými hrami s úžasně psychedelickou grafikou. Výsledkem jejich rozhodnutí přetvořit legendární logickou hříčku je DUOtris. Rukopis BinaryZoo je znát a rozhodně nejde o žádný laciný klon, právě naopak - tenhle kousek představuje mnohem větší výzvu, než obyčejný tetris!
Deadly… 88%
Deadly Rooms Of Death - VÝTEČNÁ LOGIKA (13.1 MB)
Vyznavači logických her zbystřete! Dnes tu pro vás máme opravdu výtečnou logickou hříčku s názvem Deadly Rooms Of Death - Architects Edition (zkráceně D.R.O.D). Ovládnete rytíře s mečem a budete mít za úkol procházet spletitými levely. Navlečte proto helmu inteligence +5 a vydejte se na zteč!
Dr. Doc:… 74%
Dr. Doc: VAŘÍME LEKTVARY (1.1 MB)
Pokud holdujete logickým hrám, zbystřete. Vlastně zbystřete i vy, kteří tituly tohoto typu moc nehrajete, neboť by byla škoda, kdybyste Dr. Doc minuli. A pokud si nejste jisti, přečtěte si recenzi, odhalí vám víc.
Dot Maze… 80%
Dot Maze Next Gen: KULIČKA (587.8 KB)
Hodně z vás si bude pamatovat hru staršího data - Dot Maze. Šlo v ní o zdárné dovedení kuličky až do cíle, přičemž ani jednou se nesměla dotknout překážek či stěn. A že to nebyl jednoduchý úkol! Přitom V remaku Dot Maze Next Gen si zkusíte vzít do svých rukou stejný úkol. Musíte nebohé kuličce opět pomoci.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z