Bennu… 90%
Bennu - povstaňte z popela (88 MB)
Když nějaký plantážník zabije posvátného egyptského opeřence, čeká ho jistě reakce plná hněvu. Buďte tím, kdo na něm vykoná pomstu!
Bo - zázračná… 55%
Bo - zázračná barva (6.3 MB)
Hlavní hrdina má zajímavou schopnost - dokáže malovat překážky, jež ho následně vcucnou, takže se v nich může pohybovat. A dostat se tak do míst, která byla ještě před chvílí nedostupná. Prostě logický rychlík pro vás zdarma!
Bounce… 65%
Bounce quest - koulíme mozkové závity (17.8 MB)
Máme tu další hru, v níž si hlavní roli střihne kulička. Tentokrát to ovšem není o vaší šikovnosti, ale o tom, jak moc jste ochotni přemýšlet. Takže zapojte své mozkové závity!
BooM Brothers… 80%
BooM Brothers - Hledání min v novém kabátě (1.2 MB)
Klasické windowsácké Hledání min snad není třeba představovat. Pokud jste jim nikdy nepřišli na chuť, třeba to zlepší tento velice povedený remake.
Bato Tibetan… 75%
Bato Tibetan Puzzle - i mniši hrají hry (21.7 MB)
Už jste si někdy říkali, jak to ti mniši v klášterech vysoko v himálajském pohoří mohou vydržet takřka bez dotyku s civilizací? My už to víme! Zcela propadli zvláštní deskové hře, která se představuje v Bato Tibetan Puzzle.
Boxes… 80%
Boxes - uhýbej, dokud můžeš (5 MB)
Žádní ozbrojení nepřátelé, žádní mimozemšťané útočící na Zemi a ani žádná armáda zombie. Ne, v Boxes nebudete utíkat před těmi to tradičními protivníky. Tady na vás čekají bedny. Výsledné skóre si můžete porovnat se všemi hráči, tak ať je nejvyšší!
BloxRox… 65%
BloxRox - máte dobrý postřeh? (2.2 MB)
Že by se k nám opět chystal tetris v novém kabátku? Myšlenkato není špatná, avšak tato záležitost si může tetris prohlédnout tak maximálně z rychlíku. Ale více se už dozvíte v naší recenzi.
Barevný… 70%
Barevný poklad - došly barvy na omalovánky! (14.5 MB)
Vydejte se na nebezpečnou cestu za veledůležitým pokladem, bez něhož by nemohl existovat život na vaší planetě! Budete muset čelit mnohým nástrahám a nesnázím jen proto, abyste získali… duhu!
Bzum!… 65%
Bzum! - Čmelák jménem Čmelda (11.6 MB)
Čmeláček Čmelda je v opylování rostlin úplný začátečník. Z rodného úlu byl vyslán plnit své životní poslání, přičemž musí čelit mnohým nástrahám a nebezpečím. Pronikněte do barevného světa hry Bzum! a pokuste se mu pomoci!
Blob's… 30%
Blob's Skyscraber - můj mrakodrap, můj hrad (4.9 MB)
Že ještě nemáte svůj vlastní mrakodrap? To musíte ale rychle napravit! Popadněte stavební materiál, vypůjčete si od hodného strýčka z vesnice jeřáb a nezapomeňte na nějaké to stavební povolení. Blob´s Skyscraber! už na vás čeká.
Bubbilistik… 90%
Bubbilistik – sestřelte si balónky (7.1 MB)
Bubbilistik je skvěle provedená logická akce, ve které musíte dělem sestřelovat barevné balónky. Takový koncept byl sice ztvárněn již mnohokrát, avšak Bubbilistik se přeci jen liší. Čím? Perfektním technickým zpracováním! Tento titul si určitě nenechte ujít!
Blooco… 80%
Blooco - správná cesta je jen jedna (1 MB)
Pokuste se v podobě zelené kuličky zdolat všechny tři světy. Zapojte své hlavičky a dejte se do hry. Ale nejdříve vás ještě trochu napnu. Čtěte dále, protože to stojí za to.
Bubble-Sums 20%
Bubble-Sums (800 KB)
Chcete si procvičit počítání? S Bubble-Sums budete sčítat i odčítat, a to malá i velká čísla. Stačí si jen navolit patřičné parametry a pustit se do praskání vznášejících se bublin.
Becherovka… 75%
Becherovka Summer Refreshment: BECHEROVKA GAME 07 (8.7 MB)
Becherovka Summer Refreshment je hrou z posledního ročníku soutěže Becherovka Game, která přináší zábavu za pomoci logických úkonů. Vašim úkolem bude dostat určité ingredience koktejlů na své místo, které - jak již název napovídá - obsahují Becherovku.
Bridging… 80%
Bridging the Gap: FREE BRIDGE BUILDER! (2.9 MB)
Přes železniční most jsme někdy jeli snad všichni. Ale přemýšleli jste, kolik práce musí dát postavit všechny ty pilíře, nosníky a tak dále? Že ne? Tak právě dnes máte možnost to zjistit. Dílko, které vám přinášíme, ovšem skýtá i něco víc, než jen zmíněný poznatek. Možná to bude znít překvapivě, ale i stavění mostů může být zábava. Velkolepá zábava!
BeGhouled:… 70%
BeGhouled: LOGICKÝ HOROR (4.2 MB)
Znáte Bejewelled? Představte si čtverec plný různých symbolů, které máte jednoduchými tahy poskládat do řad a sloupců po třech. A teď si k tomu přidejte Halloweenové prostředí. Oblíbený americký svátek a výborná logická hra se smíchaly do vynikajícího koktejlu.
Bombaran:… 70%
Bombaran: BOMBY (432.1 KB)
Rádi byste si zahráli slavného Bombermana a zrovna ho nemáte po ruce? Nebo byste zkusili pro změnu jednu z jeho konverzí? Jestli se vám honí hlavou podobné otázky, zkuste hru Bombaran, kterou vám dnes nabízíme.
Betonix:… 5%
Betonix: VZOROVÉ ZKLAMÁNÍ? (7.3 MB)
Mohl to být dokonalý inovovaný klon sokobanu. Mohl vyhrát logickou kategorii v Becherovka Game. Skončil pátý… poslední. Proč? Ač je opravdu dobře navržený, nedokázal splnit tu nejdůležitější podmínku pro vstup do soutěže. Prakticky nefungoval. Smutný příběh pokračuje… Opravdu je ale Betonix tak špatný?
Bechout:… 57%
Bechout: JINÝ TETRIS? (1 MB)
Pokud vás klasická hra do ruky omrzela, ale hledáte něco podobného, pak vás jistě potěší dvojka letošní Becherovka Game, především počiny v kategorii logických her. K tradici autoři přimíchali jeden rozměr navíc a s tím i rozličné možnosti všemožného natáčení kostek. Že by závan originality?
Blackshift:… 67%
Blackshift: ORIGINÁLNÍ LOGIKA (2.9 MB)
V jednoduchosti tkví síla, což by se dalo o Blackshift říci dvojnásob. V této hře se zhostíte role maličkého předmětu, s nímž budete řešit krkolomné nástrahy jednotlivých kol. Tak zapojte své mozkové závity a pusťtě se s chutí do toho.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z