Anarchy… 65%
Anarchy - logika akčně (2 MB)
Chaotičnost zasáhla vzdálenou planetu Sentinel 4. Povstalci pomalu přebírají moc. Abyste jim v tom zabránili, musíte popadnout tank a nepřátelské zbraně zničit. To vše v logicko-akčním titulu!
Aquitania… 80%
Aquitania - krásná pohádka (16.6 MB)
Princip "spoj tři" je neustálým zdrojem her, nicméně tentokrát se dočkává i určitého vylepšení a v podání Aquitanie je takovým křížencem s tetrisem. Ponořte se do pohádkového dobrodružství a posbírejte všechny ztracené artefakty!
Arctic… 90%
Arctic quest 2 - ledová skládačka (16.3 MB)
V těchto horkých letních dnech jistě přijde vhod nějaké osvěžení. My pro vás máme ledově chladnou hříčku Arctic quest 2, která účinkuje přímo dokonale. Přimrazí vás k monitoru na hodně dlouhou dobu.
Attack… 70%
Attack of the Ooze - útok z vesmíru (6.2 MB)
Ufoni si vybrali Zemi jakožto cíl svých invazních choutek. Co teď? Najde se mezi jejími obyvateli nějaký neohrožený hrdina, který by se postavil mimozemšťanům se zbrusu novou zbraní v rukou? Ty vypadáš docela odvážně, pojď sem!
Amazing… 70%
Amazing Pyramids - egyptská šibenice (35 MB)
Oblíbená hra „šibenice“ si po čase opět našla cestu na vaše monitory. Tentokrát se však zahalila do egyptského hávu a přenese vás do světa faraónů a pyramid. Pojďte si otestovat svou anglickou slovní zásobu!
Amusive… 55%
Amusive Checkers - Bojuj o své pole (1.3 MB)
Opět jsou v akci hry jako dáma či šachy. Dnes se nám v tom pravém světle ukáže středověká kráska dáma. A že nemusíte být zrovna ve středověku, abyste si mohli tuhle záležitost naplno užít vás přesvědčím za malý okamžik.
Alien… 65%
Alien Puzzle Invasion - Vetřelci ve sluneční soustavě (7.3 MB)
Žravý Vetřelec ze stejnojmenného filmu se obvykle vyskytuje v akčních a nebo hororových hrách. Proto je s podivem narazit na něj v logické hře šmrncnuté troškou té staré dobré strategie.
Aquantor… 80%
Aquantor - povodňový remake (402 KB)
Říká vám něco název Aquantor? Ne? Co takhle C64, jsme blíž? Někteří z vás již zřejmě tuší, ostatním napovím, že hra Aquantor je poctivým remakem stařičkého hitu ještě z Commodore 64. A že hratelnost zůstala krystalicky čistá dodneška se můžete velmi snadno přesvědčit sami.
A to B… 75%
A to B Bassed - ruka a pes (3.1 MB)
Je deštivý, temný večer. Uvnitř podivného domu, jenž stojí uprostřed hřbitova, se nachází hnědý pejsek spolu s bílou rukou, která vypadá, až na její barvu, jako ta z Adamsovy rodiny. Co se to tu proboha děje?
Amazon… 50%
Amazon quest - výlet k Amazonce (5 MB)
Je- li vaším snem dostat se do vábivého prostředí řeky Amazonky, jistě vás zaujme tato dnes zrecenzovaná hra. K tomu abyste v ní uspěli vám stačí pouze špetka logického myšlení a chuť k hraní.
Aztec… 90%
Aztec Bricks - Aztékové (11 MB)
Jak zazářit v nespočtu více či méně kvalitních arakanoidů? Je potřeba přijít s něčím novým a tentokrát tu máme inspiraci od Aztécké civilizace.
Absolut… 60%
Absolut Chess - hra králů (2.6 MB)
Kdo by neznal hru, kterou hráli již ve středověku největší panovníci. Ale nejlepší je, že dnes nemusíte být nejmocnějšími bytostmi na světe, abyste mohli ukázat, co se ve vašich chytrých hlavičkách opravdu skrývá. Proto neváhejte a pojďte se uvolni u této královské hry. A to zcela zdarma. Stačí jen kliknout a hrát.
Acidbomb… 90%
Acidbomb 2: Rearmed: BUĎTE PYROTECHNIKY! (28.8 MB)
Mám přestřihnout ten červený drátek? Či snad bude lepší ten modrý? Anebo bude nejlepší, když přestřihnu oba najednou? Tyhle myšlenky se určitě linou hlavou každému správnému pyrotechnikovi. A vy na tom můžete být stejně, pakliže se rozhodnete vyzkoušet titul Acidbomb 2: Rearmed!
Alchemists… 70%
Alchemists Appertience: OPRAVDU LOGICKÉ HRANÍ (11.4 MB)
Tetris ve značně odlišném podání je zde! Nepromeškejte jedinečnou možnost zahrát si velice přitažlivou záležitost, která vás opravdu pohltí. Otestujte si schopnost předvídat a plánovat. Neváhejte a hrajte!
Azteca:… 90%
Azteca: NÁVŠTĚVA AZTEKŮ (16.6 MB)
Azteca je hrou podobající se známějším kolegům z branže mobilních telefonů, Luxoru a Zumě. V tomto případě se však nedostaneme do Egypta, ale země tajemných Aztéků. A jestli to něčemu vadí? Rozhodně ne! V každém případě se jedná o vynikající počin.
Another… 67%
Another day at war: SAMÁ VÁLKA (9.4 MB)
„Další den… pořád slyším kulky létat všude kolem… rozehrávají těžkou fugu mezi proudy vzduchu… možná zítra konečně všechno skončí.“ I takto by šel popsat den v pekle. Hráči si ale podobné věci ve virtuálních realitách vysloveně chválí. Divím se tomu.
Acid Bomb:… 95%
Acid Bomb: POZOR, AŤ TO NEBOUCHNE! (13.9 MB)
Lákají vás nebezpečná povolání? Viděli jste všechny díly McGyvera? Uvažovali jste někdy, jaké by to bylo být pyrotechnikem? Člověkem ocelových nervů, hrdinou dne, co hravě zneškodní každou bombu či jiné nebezpečí? Nuže, dnešní hra vám tento pocit možná až příliš přiblíží.
AVAST… 70%
AVAST!: PIEPEMANIE SE VRACÍ (3.6 MB)
Máte rádi příběhy o pirátech a jejich dobrodružství? Jestliže ano, je tu pro vás tato hra. Vítězí ale vždy jen ti nejchytřejší. Jste to právě vy? Titul na principu Piepemanie a Tetrisu s názvem Avast! je velmi chutným logickým dryákem, který rozhodně stojí za ochutnání.
Abstractica2:… 90%
Abstractica2: HÁDANKY NA DRUHOU (3.1 MB)
Někdy se člověku zachce luštit zšedlé a oprýskané nápisy na zastávkách tramvaje a objevovat jejich skrytý smysl. Sem tam to člověka prostě popadne a přemýšlí tak nějak o všem, co vidí. Dnešní hra je skvělá pro rozvinutí těchto nálad a zároveň pro jejich usměrnění do zábavných mezí. Abstrahujme…
Alice… 61%
Alice Jongg: MAHJONGG KLASIKA (5.9 MB)
Hra vykuchtěná z dálného východu se pokusí zaútočit na vaše hráčské srdce. Má co nabídnout? Určitě! Poskytne vám parádní vizuální zpracování, přijatelnou svižnost titulu a v neposlední řadě také velké množství zábavy. Co víc si ještě přát.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z