Void -… 93%
Void - freewarový Portal (185 MB)
Čas od času se stane, že freewarová scéna vyprodukuje hru, která nenechá hráče ani recenzenty pořádně vyspat. Hru, která šlape na paty i svým komerčním bratrancům.
Hidden… 70%
Hidden Secrets: Nostradamus - velikáni vědy a umění (37.1 MB)
Asi nikdo z nás neměl šanci se setkat s takovými velikány, jakými byli Fernao de Magalhaes či Leonardo da Vinci. Nyní máte možnost tuto chybu napravit a dozvědět se zábavnou formou něco pikantního z jejich života.
Shooting… 70%
Shooting Blocks 2 - logika s bednami vína (25.8 MB)
Rozbít či ztratit v moři bedny plné drahého vína může člověka přijít pěkně draho. Vám se však nesmí nic takového stát, a tak budete muset zapojit mozkové závity, abyste dopravili lahodný mok do bezpečí.
Slumberfish… 75%
Slumberfish - logika pod vodou funguje (20.6 MB)
Netradiční logická podívaná se odehrává pod mořskou hladinou, kde si nejrůznější mořské potvůrky hrají s kulatým nesmyslem za doprovodu legračních zvuků. A jde jim to celkem dobře...
Station… 80%
Station 37 - my jsme hoši požárníci (7.3 MB)
No řekněte, nezachtělo se vám alespoň na kratičký okamžik stát se hrdinou? Třebas s tím v nehořlavé uniformě, kyslíkovou bombou na zádech a sekerou v ruce?
Raccord… 65%
Raccord Sniper - není sniper jako sniper (27.6 MB)
Myslíte si, že už vás sniperské hry nemohou ničím překvapit? Chyba lávky, vsadíme své notebooky na to, že po pár minutách v Raccord Sniper si budete říkat, že TOHLE jste ještě neviděli.
Hedgehogs… 70%
Hedgehogs - ježci versus žáby (8.9 MB)
Ježkové jsou roztomilá stvoření, která však nemají žádné slitování se zelenými žábami. A v dnešním logickém titulu Hedgehogs dají obojživelníkům co proto. Dokážete je všechny propíchnout?
Trials… 70%
Trials - logická 1st person akce (21.5 MB)
Po vzoru komerčního titulu Portal přichází další logická hra viděná z pohledu první osoby – tentokrát ale zdarma! Pusťte se tedy do hraní, jež vám bude ztěžovat značné množství smrtících pastí.
Runes… 60%
Runes, Ice vs. Fire - souboj živlů (8.1 MB)
Oheň a voda – to jsou odedávna neslučitelní nepřátelé. Vám se dostává té cti postavit se na stranu vodního živlu a pokusit se porazit oheň. Ať už v souboji proti počítači, přátelům u jednoho PC či po internetu.
World… 75%
World Riddles: Seven Wonders - putování za sedmi divy světa (26.8 MB)
Artemidin chrám v Efesu, Rhódský kolos nebo třeba Visuté zahrady Semiramidiny. To je jen ochutnávka historických pamétek, které máte šanci navštívit v logické hře World Riddles: Seven Wonders.
Pragmatica… 85%
Pragmatica - programátorem robotů (28.9 MB)
V budoucnosti za nás budou pracovat roboti, jenže někdo je k tomu bude muset nejprve naprogramovat. A tato zajímavá, leč ne vždy jednoduchá, práce, kdy na roboty číhá spousta nebezpečí, bude právě na vás.
1916:… 60%
1916: Der Unbekannte Krieg - Zákopový labyrint (58.6 MB)
První světová válka tak trochu jinak. Vašimi protivníky nebudou totiž vojáci, ale strach, tma a obrovský ještěr.
Kellie… 85%
Kellie Stanford: Turn Of Fate - vnadná blondýnka v akci (63.1 MB)
Kellie je zdánlivě typická blondýnka - krásná a nalíčená. Když se však zaplete do dědictví filmového studia, pověsí se na ni dvě gorily a Kellie prokáže i jiné vlohy, které by u ní čekal málokdo.
Temple… 80%
Temple Of Tangram - netradiční skládačka (19.7 MB)
Když se řekne skládačka, spoustu lidí napadnou puzzle. Dnešní freeware hra však nabídne jiné skládání dílků, které je ale mnohem zábavnější a zajímavější. Vyzkoušejte sami, určitě se nebudete nudit!
Bennu… 90%
Bennu - povstaňte z popela (88 MB)
Když nějaký plantážník zabije posvátného egyptského opeřence, čeká ho jistě reakce plná hněvu. Buďte tím, kdo na něm vykoná pomstu!
Snoogles… 75%
Snoogles - velmi inteligentní skřítci (5.2 MB)
Spolupráce dvou a více postav není v logických hrách ničím ojedinělým. Ba právě naopak se jedná o aspekt, díky němuž získá hraní nový náboj. Ať už tyto hry milujete, či o nich čtete poprvé, Snoogles na vás už čekají.
Surprise… 75%
Surprise Bummies - akčně i logicky (26.3 MB)
Planeta Země musí čelit jedné z nejhorších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně roztomilým názvem Bummies se chystají zotročit lidskou rasu. Nenechte nás v tom!
DRACO… 75%
DRACO - princess threatened - bomby, bomby, bombičky (77 MB)
Očekávaná logická hříčka na způsob Atomic Bombermana je tady! Pohodlně se usaďte, protože drsňák Draco se právě vydává na svou dobrodružnou cestu.
Kinetics… 70%
Kinetics - hrátky s fyzikou (6.3 MB)
S fyzikou může být zábava - ale nebojte, teď nemám na mysli školní předmět. V dnešní freeware hře Kinetics se dosytosti vyřádíte z gravitací, kuličkou a řadou trampolín.
Psychoballs… 80%
Psychoballs - psychotické koule (16.4 MB)
Psychoballs je netypická logická hra, při jejímž hraní se budou dobře bavit nejen intelektuálové. Dokážete projít všemi 50 levely, v nichž se to jen hemží barevnými a neposednými koulemi?
1 2 3 4 5 6 7 8 935 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z