Sheep… 60%
Sheep! - nenažrané ovce (1.5 MB)
Sheep! je jedna z nejjednodušších karetních her, které můžete najít. Díky tomu je Shep nejen výbornou hrou pro děti, ale také skvělým zaháněčem nudy.
Soccer… 70%
Soccer Card: VŠEMOCNÉ KARTY (716.8 KB)
Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.
SBalls:… 75%
SBalls: MAZACÍ OZDOBY (2.1 MB)
Občas má člověk chuť něco smazat. Santa má asi taky nějaký ten hříšek nebo trapnost. Dnes dostáváte možnost likvidovat dle vlastní libosti a ještě k tomu za body. A co budeme ničit? Perníčky, kouličky a jiné nebezpečné vánoční propriety. Nuže, nechť začne hon za body!
South… 50%
South Park Solitaire: TROCHU JINÁ KLASIKA (118.8 KB)
Solitaire už zkusil asi každý z nás. Někdo ho vděčně hraje ve volných chvílích na mobilním telefonu, najdou se i tací, kteří sami vykládají kartu po kartě na skutečný dubový stůl. Pokud jste příznivci této klasiky a zároveň vás neurazí trocha southparkovského humoru, čtěte dál.
S*ocka… 62%
S*ocka Watten (2.9 MB)
Tak toto je opravdu zajímavý kousek. Podle jazyku, kterým na nás hra mluví, je hned na první pohled poznat, že hra pochází z Německa, a to přesněji z Bavorska. Jelikož nejsem tak dobrý v němčině a ani v kartách, nemohu vám přesně říci, co je cílem hry. Na domovské stránce se uvádí, že jde o parodii na tradiční hru karetní hru tamějších štamgastů, víc vám k tomu asi nepovím. Pravděpodobně se jedná o nějaký mariáš či něco na ten způsob. Usuzuji tak podle prostředí, kde se hra odehrává – nějaká hospůdka, na stole půllitry se zlatavým mokem, do uší vám hrají typické německé melodie a vaše či protivníkovy komentáře také rozhodně stojí za to, opravdu zábava :o), zvuková stránka prostě nemá chybiček vy máte dojem, že jste na nějakém „Bierfestu“. Zpracování také ujde, ale zase nijak extrémně nevyniká z průměru, S*ocka Watten je prostě takovou šedě průměrnou karetní hrou.
Sandy… 55%
Sandy Prší (52.4 KB)
Taková malá upoutávka na erotickou hru Sandy. Jedná se o počítačovou předělávku karetní hry prší (na eso se stojí, na sedmu berete dvě a tak...). Nic víc nic míň a pokud byste čekali, že se před vámi sličná dívka na obrázku začne svlékat, musím vás zklamat :).
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z