Paul`s… 75%
Paul`s BlackJack (4.5 MB)
Svítá. Skrz vysoká okna dopadají paprsky na slonovinové kroužky a odráží se od nich k očím šťastných výherců i smutných poražených. Je pět ráno a oni stále čekají na dva kusy lakovaného kartónu, karty hladí jak kuřák bez peněz poslední cigaretu. Přidejte se k nim!
Poker… 45%
Poker Duell (1.6 MB)
Pokud jste příznivci karetních her, budu mít pro vás dnes opravdovou lahůdku. Budete si totiž moci se svým počítačem zahrát poker. Je sice pravda, že se vás mnohdy bude snažit obelhat, ale to asi nikdy nepoznáte. Nedá se v jeho výrazu totiž zjistit, zda tomu tak skutečně je, či zda má fullhand. Zkuste si tuto gamesu a pobavte se...
Prší 50%
Prší (104.9 KB)
Klasika všech klasik, tedy alespoň co se mezi karetními hrami týče. Mám ještě něco dodávat? Vždyť to znají (skoro) všichni, ne? Musíte se zbavit co nejrychleji svých karet, přičemž když vám dá spoluhráč eso, nehrajete, na sedmičku si musíte sejmout z balíčku dvě karty navíc a dámou můžete měnit na co chcete, jak říkám, klasika, kterou zná každý. Grafika je sice velmi jednoduchá, ale myslím, že pro dané účely bohatě postačuje a abych pravdu řekl, nedovedu si představit karty v nějaké super truper grafice, i když možná…:o). Zajímavým zpestřením pak je možnost nastavit si rub karet, kdy si můžete vybrat jeden z dvanácti různých grafických motivů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z