Sheep… 60%
Sheep! - nenažrané ovce (1.5 MB)
Sheep! je jedna z nejjednodušších karetních her, které můžete najít. Díky tomu je Shep nejen výbornou hrou pro děti, ale také skvělým zaháněčem nudy.
UNO -… 65%
UNO - tak trochu jiné Prší (1.5 MB)
Rádi byste si zahráli nějakou karetní hru, ale bohužel zrovna kolem není nikdo, s kým byste si mohli zahrát? Nevadí, stáhněte si UNO a budete mít o zábavu postaráno!
Make A… 60%
Make A House – domeček z karet (1.9 MB)
Znáte karetní hru zvanou „záchod“, ve které je účelem postavit domeček pomocí karet? Pokud máte chuť si zahrát a zrovna se ve vašich kapsách karty nenalézají, využijte této alternativní možnosti.
AlieNs… 80%
AlieNs GardenFurys Online - Furíci na síti (16.3 MB)
Potřetí v rozmezí jednoho měsíce vám přinášíme recenzi na titul AlieNs GardenFurys, tentokrát však s magickým přídomkem Online. Postavte se svými Furíky proti ostatním hráčům z celého světa!
AlieNs… 70%
AlieNs GardenFurys: MashroomFurys - zpátky v zahrádce (21.4 MB)
Jaká karetní hra v současné době vévodí česko-slovenské nezávislé scéně? Ano, je to poměrně mladičký AlienS GardenFurys! Pakliže jste si tento titul také oblíbili, určitě byste si neměli nechat ujít recenzi jeho prvního datadisku!
AlieNs… 75%
AlieNs GardenFurys - vítejte v zahrádce (10.1 MB)
Karetní hry na počítači se již několik let těší velké přízni hráčské komunity. Dnes vám ale nepřinášíme žádný poker nebo další variaci prší. Tentokrát se totiž s kartami bude bojovat a to pěkně zostra!
Faerie… 75%
Faerie Solitaire - karetní bomba (94.2 MB)
Bomba! Tak jak do kin přicházejí největší filmové hity, tak se i v herním portálu dostávají na světlo světa opravdové karetní pikantnosti. A jednou z nich je i Faerie Solitaire, kterou vám s radostí představím v plné kráse.
Renonc… 85%
Renonc - Mariáš jako projekt na VŠ? (538 KB)
Pokud vás baví karetní hry, či vás zajímá jak mohl dopadnout ročníkový projekt jednoho nadějného programátora anebo si prostě jen chcete zahrát Mariáš například s přáteli v on-line módu, neváhejte a čtěte dále.
5 Realms… 80%
5 Realms Cards - solitare v novém kabátě (15.5 MB)
Bomba! Jestli znáte windowsovskou hříčku Solitare, přilepte sem svoje oči. Solitare se opět vrací, a to v novém kabátu. Výtvor, jenž obíhal svět už kolem 17.století, je doposud tak oblíbený. Pojďme se mu tedy podívat na zoubek.
Soccer… 70%
Soccer Card: VŠEMOCNÉ KARTY (716.8 KB)
Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.
SBalls:… 75%
SBalls: MAZACÍ OZDOBY (2.1 MB)
Občas má člověk chuť něco smazat. Santa má asi taky nějaký ten hříšek nebo trapnost. Dnes dostáváte možnost likvidovat dle vlastní libosti a ještě k tomu za body. A co budeme ničit? Perníčky, kouličky a jiné nebezpečné vánoční propriety. Nuže, nechť začne hon za body!
FreeDoko:… 70%
FreeDoko: ZVLÁŠTNÍ KARTY (17.8 MB)
Občas se člověk diví, čím vším se mohou lidé na zemi bavit. Představujeme vám karetní hru od našich sousedů z Německa, jmenuje se Doppelkopf, ale kamarádi ji říkají domácky Doko. Prý připomíná populárnější staroněmecký Skat. Zpočátku se sice tváří jako velká neznámá, ale postupně jí přijdete na kloub a snad i na chuť.
South… 50%
South Park Solitaire: TROCHU JINÁ KLASIKA (118.8 KB)
Solitaire už zkusil asi každý z nás. Někdo ho vděčně hraje ve volných chvílích na mobilním telefonu, najdou se i tací, kteří sami vykládají kartu po kartě na skutečný dubový stůl. Pokud jste příznivci této klasiky a zároveň vás neurazí trocha southparkovského humoru, čtěte dál.
3D Solitaire:… 45%
3D Solitaire: TŘIDÉ KLASA (1 MB)
Již klasický Windowsovský rozptylovák Solitaire se vám dnes představuje v revolučním 3D balení se vším, co k tomu patří. Užijte si otáčení, přetáčení, přibližování a oddalování svého karetního stolu. Karty jsou to pěkné na pohled a zároveň kvalitní na hratelnost pro osamělé jak každý ví.
Paul`s… 75%
Paul`s BlackJack (4.5 MB)
Svítá. Skrz vysoká okna dopadají paprsky na slonovinové kroužky a odráží se od nich k očím šťastných výherců i smutných poražených. Je pět ráno a oni stále čekají na dva kusy lakovaného kartónu, karty hladí jak kuřák bez peněz poslední cigaretu. Přidejte se k nim!
eePyramid 50%
eePyramid (734 KB)
Mám možnost představit vám méně známou hru Pyramid Solitaire. Její pravidla nejsou složitá, takže je pochopí i začátečníci. Problém spočívá spíše v obtížnosti. Ale jako každá jiná karetní hra, i tato má svůj systém. Jen mít ještě notnou dávku štěstí na pořadí karet a stanete se vítězi. A ještě si u toho odpočinete.
BlackJack 88%
BlackJack (867.3 KB)
Narozdíl třeba od Las Vegas se rozhodně nedá říct, že by u nás , v České republice, bylo casino na každém rohu. Proto mají částečně vyznavači her, jako je poker, ruleta nebo black jack smůlu. Pokud do této skupinky lidí patříte nebo si toužíte jen tak bez rizika zahrát black jack, je tato hra pro vás ta pravá. Buďte si jisti, že vás svou vtipností a skvělým zpracováním velmi mile překvapí!
Blackjack 56%
Blackjack (102.4 KB)
Máte rádi karetní hru Blackjack? Zrovna vám na počítači nějaká schází? Zkuste dnešní hru s "nečekaným" názvem Blackjack od Daniela Favota. Tak co? Dosáhnete magického počtu 21, anebo si zahrajete jinou hru?
Blackjack… 46%
Blackjack pays 3to1 (229.4 KB)
Karetní hru Blackjack možná znáte, či její českou podobu Oko. Blackjack dosáhl spousty podob pro počítač. Blackjack pays 3to1 je jen další kopií této hry. O co jde? Dosáhnout, nebo být co nejblíže číslu 21.Pokud možno blíž, než váš soupeř. Na svojí výhru si můžete sázet po 1, 5, 25, 100, 500 žetonech. Hazardu zdar!
Poker… 45%
Poker Duell (1.6 MB)
Pokud jste příznivci karetních her, budu mít pro vás dnes opravdovou lahůdku. Budete si totiž moci se svým počítačem zahrát poker. Je sice pravda, že se vás mnohdy bude snažit obelhat, ale to asi nikdy nepoznáte. Nedá se v jeho výrazu totiž zjistit, zda tomu tak skutečně je, či zda má fullhand. Zkuste si tuto gamesu a pobavte se...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z