Who wants… 69%
Who wants to do a millionaire (1.3 MB)
Známý televizní pořad u nás vysílaný pod názvem „Chcete být milionářem?“ asi netřeba nikomu dlouze představovat. Na jeho motivy vznikla tato hra či spíše interaktivní animace. Její hrdinkou je naše známá blondýnka Charlie, která dokáže svými peprnými výroky moderátorovi soutěže pěkně zatopit. Takže máte chuť se dobře pobavit, čtěte dále.
Watch… 69%
Watch out behind you hunter! (348.2 KB)
Jsou jich plné lesy, většinou bývají nazí a skryti někde v blízkém křoví. Nejhorší, co můžete udělat je, že se k nim otočíte zády a zohnete se. Potom neváhají, vyběhnou a využijí své šance a následky jsou pro vás hrozné – nebudete si moci pěkně dlouhou dobu sednou na zadek. Že stále nevíte, o kom mluvím? Čtěte dále a dozvíte se to.
Wheel… 70%
Wheel of Nudity! (4.6 MB)
Jistě každý z vás zná Kolotoč, hru která běží na jedné naší komerční televizi. Wheel of Nudity! jí je dosti podobná, protože zde také máte luštit různé tajenky pomocí toho, že zadáváte písmena, jež jsou ohodnocená podle toho, jakou částku si vytočíte. Můžete si zde vybrat jednu ze tří obtížností (nejlehčí zvládne každý, kdo alespoň trochu ovládá angličtinu) a také vaši fotku, jméno atp. Vašimi protihráči budou spoře oděné dívky, jež mají stejné možnosti jako vy – mohou také hádat a vám tak vyfouknout některou z pěkného množství cen. Jakých? To se dozvíte až když si hru zahrajete a já vám to nebudu prozrazovat, ale věřte, že nejsou jen tak obyčejné. Hrát se dá i s přáteli po síti, což hru posouvá do jiného světla. Grafika celkem ujde, zvuků by však mohlo býti trochu více. Pěkné, zábavné a hratelné.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z