Undress… 58%
Undress me! (1.9 MB)
Spojit příjemné s užitečným umí kde kdo, ale spojit příjemné s příjemným, to se hned tak nevidí. A právě taková situace nastala v dnešní hře. Pivo a krásné ženy, ideální kombinace snad pro všechny osoby mužského pohlaví, které znám. Proto nakupte vychlazená piva, vytáhněte otvíráky a hlavně... pusťte si Undress Me!
Unreveal… 42%
Unreveal Tournament (696 B)
Co kdybych vám právě nyní nabídl ne jednu, ale hned tři nahé ženy najednou, a do zázračného kotlíku přimíchal trochu té zábavy či podobné osvědčené recepty? Zajisté byste neváhali a klikali jako diví. Tak já vám to tedy nabízím ;) Sláva další z mnoha variací na nesmrtelného hada!
Uuh aah 70%
Uuh aah (272.6 KB)
Mezi hry patřící ryze k oddechu a relaxaci patří mimo jiné spousty ostatních titulů i dnešní Uuh Aah od týmu Ignitor. Jedná se o jednoduchou hříčku s mírně erotickým námětem a vy v ní máte možnost vžít se do role jakéhosi chlapíka vzdáleně připomínající člověka a vaším úkolem s ním nebude nic jiného, než obšťastňovat dámy v jedné velké ložnici s osmi postýlkami. Ty jsou ze začátku všechny přikryté peřinami, ale jakmile nějaká vykoukne, je to pro vás jasným pokynem na ní skočit a co se děje dál asi říkat nemusím. Díky přikrývce však není nic vidět, takže nachytá vás-li mladší bratr, klidně mu můžete vysvětlit, že onen pán chodí vlastně jenom zahřívat postýlky. A vězte, že o onoho pána skutečně bude obrovský zájem a rozhodně nebude během hry stíhat. Naštěstí to po několika desítkách sekund celé skončí a podle vaší výkonnosti bude také vypadat vaše celkové skóre. Věřím, že budete v plusu a máte-li chuť na nějakou relaxádu, pak je Uuh Aah hrou přímo pro vás.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z