Passion… 50%
Passion Dreams: SVLÉKNĚTE JE (4.2 MB)
Passion Dreams je hra mírně eroticky laděná, v níž musíte jako obyčejný pobuda na balkónu vysvléci do naha co možná nejvíce kolemjdoucích žen. Chcete vědět, jak na to? Přečtěte si recenzi, poradíme vám.
PorkAnoid:… 60%
PorkAnoid: VE VŠECH POLOHÁCH (953.3 KB)
Tentokráte se mezi reflektory dostává kombinace dvou hrooozně starých nápadů. Na jedné straně si zapinkáme úžasný arkanoid, ale pak do toho zamotáme jednoho muže. A tenhle surfař se nestará o nic jiného, než o oplodnění co největšího počtu mladých sexy dívek. Tím borcem jste vy!
PlayBoy… 70%
PlayBoy 2004 (19.9 MB)
PlayBoy 2003 se stal fenoménem a na českém internetu snad neměl obdoby. Byl pokračovatelem legendárních textovek, v níž jsme se vší vervou a nasazením sváděli nespočetné množství lepých děv. Neuplynul ani celý půlrok a už se na našich monitorech objevuje PlayBoy 2004, který tentokráte pochází z jiných dílen. Jak se osvědčí a ustojí v přímém boji se svým předchůdcem? To se dozvíte v naší exkluzivní recenzi.
Playboy… 90%
Playboy 2003 (52.4 MB)
Tužebně očekávaná česká freewarová hra, jež sklidila mnoho ocenění ještě než spatřila světlo světa, je konečně tady! Oblékněte si to nejlepší oblečení, oprašte staré osvědčené metody seznamování a vydejte se na místa, kde se to pohlednými dívkami jen hemží. Kdo ví, možná právě tamta bude vaší vyvolenou. A nebo to snad bude ta druhá? Tak či onak, jedno je jisté, čeká na vás mnoho hodin kvalitní lechtivé zábavy. Byla by škoda zahodit šanci, které se nám rozhodně nedostává každým dnem.
Playboy… 71%
Playboy 2002 (11.5 MB)
Playboy 2002 je další předělávkou staré známé české textovky Playboy. Tato verze oproti všem svým předchůdcům toho nabízí o něco více, ale zase ne o mnoho. Takže si v krátkosti shrňme všechny funkce a množnosti, které tato hra nabízí: opět je zde vaším primárním úkolem „balit“ holky, kterých je tu 30 a každá má svoji fotografii obličeje i celého těla ve svůdném prádle. Mimo tohoto si také můžete najít nějaké zaměstnání, jež vám zajistí trvalý přísun peněz, protože vydržování pěkných holek něco stojí a pak tu jsou také různé další náklady za jídlo a pití. Dále tu máme několik her ve hře – např. známý „Milionář“ z TV Nova, Bingo, výherní automat či ruleta. Jak vidíte, možností, jak trávit čas ve hře je opravdu mnoho. Můžete rovněž navštívit několik míst, jako je například kasino, diskotéka, erotický klub aj. Na tyto místa se dostanete kliknutím na mapu umístěnou v pravé části obrazovky.
Ze zpracování mám spíše rozporuplné pocity. Na jednu stranu se mi velmi líbily doprovodné 3D animace mapy, pokud jste se přesouvali na jiné místo, ale na stranu druhou se mi moc nezamlouvala grafika herního prostředí, která vypadala, autor jistě promine, velmi amatérsky. Zvuky a hudba byly spíše průměrné.
Jste-li příznivci všech podobných her, mohu vám Playboye 2002 jen doporučit, i přestože má trošku větší velikost a jeho zpracování není nejlepší, ale to se dá vcelku snadno překousnout.
Pokud se vám bude líbit tato hra, vězte, že autor pracuje na jejím pokračování, které originálně, ehm, nazval Playboy 2003, více informací naleznete na domovské stránce.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 67%
PornHolio: Jerry Swinger (1.3 MB)
Opět jedna z her s Charlie v hlavní roli. Tentokrát si autoři vzali na paškál slavného moderátora Jerryho Springera a způsob, jakým ho prezentují v této hře, je vskutku humorný. Takže chcete-li další bláznivou parodii nabitou kopou vtipů spolu s nějakými erotickými scénami, stáhněte si Jerryho Swingera.
PornHolio:… 67%
PornHolio: Wayne´s Watch (1.2 MB)
Mnoho z vás jistě zná filmový snímek Wayne´s World, jež pojednává o tom, jak si dva teenageři chtějí ve svém městě uspořádat velký hudební festival. V této parodii, kde opět figuruje naše stará známá Charlie, se s těmito dvěma povedenými kamarády setkáte. Vše samozřejmě nabere nečekané obrátky a my se tak můžeme těšit na další nával vtipů proložených sem tam nějakými těmi erotickými scénkami, do kterých se samozřejmě můžete zapojit :).
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 64%
PornHolio: Gilligan´s Long Island (1 MB)
Charlie se opět vrací a i dnes s úplně novým originálním příběhem, který se jí stal, když si společně s několika svými kamarády námořníky vyjela na moře, jenž je však v jednu chvíli zradilo a jejich loď byla polapena mezi velkými vlnami Atlantiku a oni ztroskotali. Ihned sice vyslali dopis schovaný v lahvi, aby pro ně přijela pomoc, ale mezitím se na ostrově musí nějak uživit. A ona se svou kamarádkou jsou odkázáni výlučně na mužskou ruku, která jim zajišťuje potravu, ale i zde platí heslo "Něco za něco". Teď už si myslím, že vám svítá a již víte, o čem tato dnešní hra bude. Doufám, že si jí užijete a že tu naší blondýnu nebudete moc trápit :)
Pornholio:… 60%
Pornholio: The Chumps (985.7 KB)
Naše hrdinka Charlie dostane pokutu a je odvedena na policejní stanici. Vše se samozřejmě nečekaně rozvine, když celu sdílí s další osobou ženského pohlaví. A to, jestli se z vězení dostane či ne, a když ano, tak jak, se dozvíte, až si hru stáhnete, nebudu vám to přeci kazit tím, že vám prozradím závěr ;).
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Playboy… 63%
Playboy 3 (838.9 KB)
Hra Playboy byla ve své době velmi oblíbená, i přesto, že neměla žádnou grafiku. Druhý díl byl na tom lépe – byl dělaný pro Win, byly v něm i fotky slečen a místností, avšak jedinou jeho chybou bylo, že to byl shareware. Proto se člověk jménem Greedy z KabSoftu rozhodl tuto hru předělat a nazval ji zcela originálně Playboy 3:o). Nutno podotknout, že předělávka to není moc kvalitní a obsahuje velké množství bugů. Opět budete "balit" holky a oblbovat je svými řečičkami jen za tím účelem, abyste je získali. Zpracování se oproti druhému dílu nijak výrazně nezměnilo, jen vymizely obrázky a hudba.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 55%
PornHolio: Miami Spice (1.5 MB)
Pochopil-li jsem přesně, oč se zde přesně jedná, je to jakási plážová soutěž pořádaná místními bezdomovci a vítězka bude jmenována Královnou pláže. Tou je samozřejmě opět Charlie, která při užívání svého vítězství zažije opět mnoho neobvyklých situací. Však vy víte, co mám na mysli ;o)! Jako ve všech hrách, kde se Charlie vyskytuje, i tady je technické zpracování na úrovni, grafika se vám bude líbit, zvuky také.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 65%
PornHolio: The SeX Files (1.5 MB)
Opět jedna hra, v níž jako hlavní hrdinka vystupuje Charlie, tentokrát je to taková malá parodie na Akta X. Naše milá Charlie pracuje v oblasti 69 a jednou se stalo, že všichni mimozemšťané ukrývaní na této základně utekli a tak byli povoláni známí agenti Cox Muldy a Bona Scullme. Průběh hry je tak trochu nečekaný a jak to tak bývá, zase se nějak zvrhne – při řešení záhady si všechny postavy spolu několikrát zasexují. Grafika a hudba je dokonalá, délka „hry“ docela také.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 68%
PornHolio: It pays the rent (734 KB)
Sérii jednoduchých flashových her, které jsou dělány spíše stylem videa, kdy řídíte děj a rozhodujete se, co v daný moment uděláte otevíráme jednoduchou erotickou akcí It pays the rent. Kdo alespoň trochu ovládá angličtinu, jistě si mohl alespoň částečně domyslet o co ve hře půjde - Vy se v ní vžijete do hrdinky Charlie, která se dostane do velkých problémů. Charlie totiž nečekaně navštíví její domácí a chce po ní, aby mu zaplatila peníze za nájem bytu. Jelikož Charlie žádné peníze nemá, udělá mu jinou nabídku – rozhodne se s ním strávit noc a on by ji měl dluh smazat. A jak to celé dopadne můžete ovlivnit vy sami. Grafika je dělaná ve Flashi, je celkem pěkná, hudba a zvuky docela realistické, velmi malá velikost. Co více si přát?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z